Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hotel dla psa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hotel dla psa

    Ostatnio trafiłem na takie miejsce jak hotel dla psa. Pomyślałem że to świetny pomysł kiedy muszę gdzieś wyjechać i zostawić swojego pupila samego. Przy następnej okazji na pewno skorzystam!
  •    
       

    #2
    Odp: Hotel dla psa

    Bardzo dobra propozycja, ludzie np. oddają zwierzęta sąsiadom, a lepiej jest dać to profesjonaliztom.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Hotel dla psa

      Jeśli macie konieczność wyjazdu a nie ma nikogo, kto zająłby się Waszym czworonogiem to najlepiej zdecydować się na hotel dla psa. Psiaki mają w hotelu bardzo dobra opiekę bowiem pracują tam osoby doświadczone i kochające zwierzęta. W Warszawie działa bardzo dobry psi hotel Morris. Tam możecie bez obaw zostawić psa na kilka dni. Hotel zapewnia przestronne boksy, dostęp do świeżej wody a także zabawy i spacery w ciągu dnia. Dzięki profesjonalnej opiece u psiaków zredukowany jest poziom stresu związany z rozłąką z właścicielem.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Hotel dla psa

        Są takie hotele, ale raczej bym nie oddała tam swojego psa

        Skomentuj


          #5
          Ja zawsze zostawiam moją Azę w hotelu dla Psów u Pani Asi. Zawsze mamy po drodze jak jedziemy do mojej mamy, a ona niestety ma straszne uczulenie i Aza spędza tam weekendy. Jest ogród, las i nasza psina ma co robić z Panią Asią.
          Last edited by gagatka; 25-01-2021, 14:12. Powód: link

          Skomentuj

                 
          Working...
          X