Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze zabawki kreatywne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

    dla mnie jalepszą zabawą kreatywną jest szukanie czegoś, chowamy różne przedmioty i dziecko szuka oraz pisanie i liczenie, dziecko się bardzo angażuje

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

      Zerknijcie tutaj Wiele zależy od tego, ile chcecie wydać i ile dokładnie lat mają dzieci, ale akurat pod tym względem wiele się zmieniło. Elektronika w takim wydaniu jest moim zdaniem dużo lepszym rozwiązaniem niż np. siedzenie przy kompie.
      Last edited by disne; 15-06-2020, 14:21. Powód: nie opłacona reklama

      Skomentuj


        #33
        Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

        moja córeczka uwielbia puzzle piankowe typu maty-i-puzzle-piankoweukłada je non stop cieszy mnie i uważam ze na to warto postwic bo sprawiają ze nasz maluch dobrze się rozwija
        Last edited by disne; 15-06-2020, 14:21. Powód: nie opłacona reklama

        Skomentuj


          #34
          Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

          Za najbezpieczniejszą rozrywkę uważam - przed rodzicami, na podwórku lub w domu. Musisz wybrać bezpieczne gry i bawić się ze swoimi dziećmi.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

            Uważam, że klocki zwłaszcza lego bardzo rozwijają kreatywność u dzieci. Mój syn ma już kilkanaście lat a w dalszym ciągu uwielbia układać klocki. teraz już wybiera modele dość skomplikowane ale jednak miłość z dzieciństwa pozostała. Ostatnio znalazł lego art na stronie xxx i powiem wam szczerze, że samej spodobało mi się układanie tych klocków.
            Last edited by disne; 23-07-2020, 01:42. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Fajnym pomysłem jest tworzenie zabawek samemu, a nawet wspólnie z dzieckiem. Mam dwójkę dzieci i często zachęcam starsze, by wspólniez siostrą wyknało jakąś zabawkę. Wykorzystują do tego najczęściej kolorowe kartki, bibułę, guziczki, wstążeczki i właściwie wszystko, co znajdą w swoim pokoju Warto szukać też pomysłów na forach parentingowych, czy blogach internetowych, na przykład Bawelna-Tkaniny.pl/inspiracje/. Sama lubię czasem podejrzeć pomysły i przemycić do naszych wspólnych zabaw.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X