Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak zaplanować podróż z dziećmi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak zaplanować podróż z dziećmi?

    Mam dwoje dzieci. Są bliźniakami i mają 2 lata. Mam nadzieję, że kwarantanna zakończy się latem i będziemy mogli udać się nad morze. To będzie nasza pierwsza podróż z dziećmi nad morze. Powiedz mi, jak zaplanować podróż? Jaki jest najlepszy sposób korzystania z pociągu lub autobusu?
  •    
       

    #2
    Odp: Jak zaplanować podróż z dziećmi?

    Ja bym Ci raczej radziła zrezygnować z pociągów czy autobusów. Przy dwójce dzieci będzie masa bagażu, samochodem będzie po prostu wygodniej a przede wszystkim w czasie epidemii bezpieczniej.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak zaplanować podróż z dziećmi?

      Myślę, że to będzie bardziej komfortowe z samochodem, zbyt. Wiem, co dzieci są fidgeting i nie każdy lubi długie wycieczki. Ale możesz zaplanować swoją trasę z wyprzedzeniem z miejscami do odpoczynku.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak zaplanować podróż z dziećmi?

        Napisane przez kinderball Pokaż wiadomość
        Ja bym Ci raczej radziła zrezygnować z pociągów czy autobusów. Przy dwójce dzieci będzie masa bagażu, samochodem będzie po prostu wygodniej a przede wszystkim w czasie epidemii bezpieczniej.



        Jestem podobnego zdania. Przy dwójce dzieciaków trzeba sporo akcesoriów, których dźwiganie do pociągu czy autobusu byłoby bardzo uciążliwe.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak zaplanować podróż z dziećmi?

          Ja też nie pojechałabym z takimi maluszkami pociągiem (pamiętam, że moje dzieci w tym wieku były bardzo marudne ) Samochodem możesz się w każdym momencie zatrzymać, zrobić jakiś dłuższy postój, by się rozprostować - w pociągu czy autokarze to raczej odpada.
          Dobrą opcją jest też samolot (krajowe latają chyba do Gdańska), ale w tym roku ta opcja raczej nie wypali.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X