Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wymioty podczas ciazy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wymioty podczas ciazy

    Czy wy tez mialyscie takie mdlosci i takie wymioty noszac w brzusiu bliznieta??
    Ja czulam sie tragicznie.....
  •    
       

    #2
    Odp: wymioty podczas ciazy

    ja przy chłopcach nie miałam żadnych wymiotów,rono troszkę było mi niedobrze wystarczyła letnia herbatka i mi przechodziło, nie miałam też wielu innych objawów, przez całą ciążę nie pamiętałam o alergii, zgagę miałam może ze 3 razy(choć była silna) tylko nogi mi strasznie puchły od 4 msc.
    Za to teraz przy jednym dziecku (ale dziewczynce ???) przez 2 miesiące było mi cały czas niedobrze i jeszcze w 4 miesiącu zdarzały się wymioty. No i alergia zaatakowała ze zdwojoną siłą...... i zgaga co dziennie prawie


    Skomentuj


      #3
      Odp: wymioty podczas ciazy

      tylko pozazdroscic, ja lezala mw szpitalu na odwodnieniu... wymiotowalam nawet w nocy... non stop ja ksobie to przypomne to az dostaje gesiej skorki hehe

      Skomentuj


        #4
        Odp: wymioty podczas ciazy

        Ja też się czułam fatalnie. Przy jednej córce - było super, nie miałam dolegliwości ciążowych, za to przy bliźniętach zaatakowały ze zdwojoną siłą
        Podobno to wina kosmówki, której produkuje się więcej przy ciąży bliźniaczej.
        Bagnes to chłopcy ciebie oszczędzili

        Skomentuj


          #5
          Odp: wymioty podczas ciazy

          oj oszczędzili i dlatego teraz od początku wszyscy mówili (z przymróżeniem oka oczywiście) że na pewno będzie córka, że tak mamie w kość daje...... i się sprawdziło


          Skomentuj


            #6
            Odp: wymioty podczas ciazy

            U mnie wszyscy mówili przy drugiej ciąży, że jeden i to chłopiec będzie, a były 2 dziewczyny

            Skomentuj


              #7
              Odp: wymioty podczas ciazy

              Taa dwie dziewczyny skad to znam? Podobno coreczka w brzusiu mamy zabiera cala urode hehe ja w ciazy wygladala mtragicznie i dostalam strasznych krost...do dzis mam po nich male slady....Ale corki skutecznei wyciagnely ze mni urode Sa przepiekne!!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: wymioty podczas ciazy

                ja nie mając bliźniąt czułam się kiepsko, a co mówiąc przy dwójce. Ale faktem jest że każda kobieta inaczej przechodzi ciąze i nie zawsze ma te najgorsze objawy

                Skomentuj

                       
                Working...
                X