Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Nasze dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Nasze dzieci Znajdź mamy dzieci z danego rocznika.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 01-04-2016, 13:40
boddekk boddekk jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
boddekk.polki.pl

Domyślnie Wakacje w Chorwacji z dziećmi

Co myślicie na temat wyjazdu na wakacje z dziećmi do Chorwacji, około 8-9 lat dzieci ? Warto ? Wpadłam ostatnio na ciekawy blog http://www.chcebilet.pl/co-warto-zobaczyc-w-chorwacji/ świetnie opisują co można tam zwiedzić, niesamowite miejsca !
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-03-2018, 14:41
dudek20 dudek20 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dudek20.polki.pl

Domyślnie Odp: Wakacje w Chorwacji z dziećmi

Jeśli dzieci są starsze to warto zabrac je na wspólne wakacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-2018, 13:40
mlycz88's Avatar
mlycz88 mlycz88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mlycz88.polki.pl

Moim zdaniem jak najbardziej tak. Jeżeli obawiasz się, że może w jednym miejscu być dla nich nudno może warto rozważyć propozycję wycieczki objazdowej. Fajna opcją jest Dalmacja na 10 dni z Wytwórnią Wypraw. Zwiedzasz Bośnię i Hercegowinę oraz Chorwację. Wypoczynek fajnie zaplanowany ponieważ oprócz zwiedzania masz zaplanowany wypoczynek nad morzem w Neum. Cena atrakcyjna, a organizator znany ze świetnej organizacji swych wyjazdów. Uważam, że propozycja warta rozważenia.
Nieprzeczytane 27-06-2018, 16:15
bugarian's Avatar
bugarian bugarian jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bugarian.polki.pl

Ja to się raczej nie bardzo na tym obszarze tematycznym znam... Raczej nie będę mógł pomóc...
Nieprzeczytane 19-07-2018, 12:40
maciejgess maciejgess jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
maciejgess.polki.pl

Chorwacja to bardzo piękne państwo, miałem okazje być tam w tamtym roku na wakacjach. Spędziłem przepiękne 2 tygodnie. Jedynie ta podróż autokarem która trwała w jedną stronę 17 godzin! Ale co ważne, jadąc tam wyróbcie sobie Kartę EKUZ (europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego) bo jak się wam coś stanie to przynajmniej będziecie mieli podstawę do skorzystania z opieki zdrowotnej.

Tutaj dowiecie się wiecej jak ją wyrobić, za darmo (w każdym oddziale NFZ): http://przewodnikubezpieczeniowy.pl/jak-wyrobic-ekuz/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-07-2018, 08:04
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Chorwacja to piękne miejsce, więc na pewno warto się tam wybrać Będziecie mieli co wspominać - zarówno Wy, jak i dzieci Jeśli jedziecie samochodem i będziecie tam poruszać się po szosach to pamiętajcie, aby zapoznać się z obowiązującymi tam na drogach przepisami. Na stronie https://pomocdrogowa.info/blog/2018/...h-w-chorwacji/ znajdziecie na przykład fajny artykuł na temat dopuszczalnych prędkości w tym kraju Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane Dzisiaj, 09:50
osylwik osylwik jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
osylwik.polki.pl

Myślę, że Chorwacja z dzieciakami, zwłaszcza w takim wieku, to super pomysł. nie męczyłabym ich tylko podróżą samochodem, raczej wybrałabym samolot. Tutaj piszą jak szybko dostać się do Chorwacji samolotem- poczytajcie sobie, jeśli Was to interesuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania