Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont mieszkania samemu czy z fachowcem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Remont mieszkania samemu czy z fachowcem?

    Witam, zastanawiam się nad przeprowadzeniem remontu mieszkania. Mój mąż zna się na wielu rzeczach i myślę, ze mógłby wiele zrobić, ale pracuje, więc na pewno trzeba by było liczyć się z tym, że taki remont będzie się dłużej ciągnął. Drugą opcją jest zatrudnienie fachowców. Ostatnio w sieci nawet trafiłam na taki artykuł , który chyba jednak bardziej mnie przekonuje do zatrudnienia ekipi remontowej. A jakie jest wasze zdanie w tym temacie?
  •    
       

    #2
    Odp: Remont mieszkania samemu czy z fachowcem?

    Tutaj chyba zdania sa podzielone.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Remont mieszkania samemu czy z fachowcem?

      Zdania sa jak zwykle podzielone. Wiesz jakby na to popatrzec z innej strony .. na dobra sprawe przeciez nie ma az tak wielu dobrych fachowcow w kraju. Wiekszosc wyjechalo zagranice robic to samo za o wiele wiecej. Tam sie liczy jednak jakosc dla ludzi .. a u nas niestety wszyscy chca zeby bylo zrobione w jak najwyzszym standardzie za jak najnizsza cene. To nie dziala w taki sposob - zawsze to powtarzam kazdemu kto tak twierdzi. W sieci jest naprawde mnostwo poradnikow odnosnie remontow dlatego jak ktos nie ma dwoch lewych rak to sobie bez problemu poradzi. Trzeba przy tym pamietac o odpowiedniej ochronie rak .. przydadza sie bez dwoch zdan rękawice robocze . Jesli juz to warto poszukac ich w sieci .. chociazby na Sklep eprotect.pl - https://eprotect.pl/pol_n_OCHRONA-RA...iane-1849.html jest ich dosc duzy wybor. Trzeba postawic na jakosc, wtedy beda mialy duzo wieksza zywotnosc

      Skomentuj


        #4
        Odp: Remont mieszkania samemu czy z fachowcem?

        Moim zdaniem, jeśli macie takie możliwości, to remont najlepiej zrobić samemu. Będziesz mieć pewność, że wszystko zostało wykonane najlepiej jak to możliwe. Z fachowcami to nigdy nic nie wiadomo. Warto jednak wcześniej zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, np. pomiarowe: https://narzedziowy24.eu/Narzedzia-pomiarowe-c229 które będą niezbędne. Bo z doświadczenia wiem, że potem co chwile czegoś brakuje i wszystko się opóźnia.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Remont mieszkania samemu czy z fachowcem?

          To co potrafimy warto zrobić samemu. Bardziej skomplikowane czynności lepiej zostawić fachowcom.
          Zabawki dla dzieci

          Skomentuj


            #6
            Odp: Remont mieszkania samemu czy z fachowcem?

            Jeśli nie czujemy się pewnie w tej pracy, albo wiemy, że totalnie nie mamy do tego drygu ani pojęcia co z czym i do czego mimo przeczytania poradników i szczerych chęci, to lepiej nie robić nic na siłę i zamówić po prostu ekipę. Jakby ktoś szukał ekipy do remontu, to ta firma zajmuje się wykończeniami wnętrz w Katowicach.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Remont mieszkania samemu czy z fachowcem?

              Wszystko zależy co się robi. Drobne prace remontowe nie wymagają fachowca.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Remont mieszkania samemu czy z fachowcem?

                Wszystko zależy, jak ze wszystkim konkretnie to od tego co macie w planach zrobić w swoim mieszkaniu. Ja już wiem, że nawet mniejsze prace elektryczne nie są niczym strasznym. Jeżeli będziecie za takie się zabierać to zajrzyjcie na https://meskon.pl/gniazda-i-laczniki-k5000001 Znajdziecie tu świetną hurtownie elektryczną.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Remont mieszkania samemu czy z fachowcem?

                  To zależy - czy remont generalny, czy taki powierzchowny jak powierzchowny to raczej z ekipa bym się nie użerała - więcej pilnowania i kontroli niż to wszystko warte a jak generalny to na pewno, przynajmniej do jakiegoś etapu prac, przyda się pomoc

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X