Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ogrodzenie kute Gdzie zamawialiście?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ogrodzenie kute Gdzie zamawialiście?

    Aktualnie jestem na etapie kończenia budowy domu. I czas w sumie zastanowić się nad jakims fajnym ogrodzeniem. Zastanawiałam sie ostatnio nad ogrodzeniem kutym.

    Co o nim sądzicie?

    Jak Wam się takie ogrodzenia podobają?
  •    
       

    #2
    Odp: Ogrodzenie kute Gdzie zamawialiście?

    Zdecydowaliśmy sięn a zamówienie ogrodzenia w tej firmie: http://efekt-metal.pl/ - nie musisz się tutaj przejmowac jej połozeniem bo firma realizuje zamówienia na terenie całej Polski. Przejrzałam wczesniej wiele róznych firm i większośc miała oklepane wzory, tutaj specjalizują sie w kowalstwie artystycznym, tak wiec mozesz wybrąc ogrodzenie indywidualne ale również i skorzystać z ich autorskich pomysłów. Cena ogrodzenia nie jest tania, ale za to jakość jest bardzo wysoka

    Najlepiej przejrzyj sobie ich galerię i zobacz czy coś przypadkiem nie wpadnie Ci w oko.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ogrodzenie kute Gdzie zamawialiście?

      W jakiej cenie są takie ogrodzenia?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ogrodzenie kute Gdzie zamawialiście?

        Jeśli mam być szczera, to osobiście zdecydowanie wolę ogrodzenie drewniane. Ale przyznam, że kute też niekiedy wyglądają bardzo przyzwoicie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ogrodzenie kute Gdzie zamawialiście?

          Kochana, o ogrodzenie drewniane trzeba przede wszystkim dbać A takie kute pomalujesz raz na 10 lat i gitara

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ogrodzenie kute Gdzie zamawialiście?

            A ja podłączę się pod temat, mimo, że mam nieco inne zapytanie: chodzi mi o ogrodzenie tymczasowe. Na czas budowy - tak na pół roku, max 3 kwartały. Co byłoby najlepsze? Drewno? Piszecie, że raczej nie... A może pospawać płot z tego typu prętów żebrowanych? Jak uważacie?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ogrodzenie kute Gdzie zamawialiście?

              Tak nie do końca się zgodzę. Ogrodzenie łupane jońca nie wymaga praktycznie żadnych zabiegów. Wystarczy je potraktować impregnatem protect, który zapobiega odbarwieniom i uodparnia na czynniki atmosferyczne, i spokój na wiele lat.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ogrodzenie kute Gdzie zamawialiście?

                Nie zamawiałam, ale poszukaj w internecie, powinno być coś na ten temat.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ogrodzenie kute Gdzie zamawialiście?

                  My wymieniliśmy drewniane na panelowe, a dokładnie to zleciliśmy firmie Europłot. Bez porównania, ogrodzenie prezentuje się teraz bardzo elegancko. Wszystko poszło sprawnie, firma świetnie zaplanowała swoją pracę. Organizacja działania i kontakt bez zarzutu. Świetna jakość, adekwatna do ceny, super kontakt z firmą, odpowiedzieli na wszystkie nasze pytania i wątpliwości, doradzili najlepsze rozwiązanie i co dla nas bardzo ważne - nowe ogrodzenie zamontowane bardzo szybko i sprawnie.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X