Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na wystrój łazienki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pomysł na wystrój łazienki

    Szukam ciekawych pomysłów na łazienke.Nie chce aby była biała. Podobają mi sie:
    czerwienie
    beże
    brązy

    Co polecicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Pomysł na wystrój łazienki

    Czerwieni nie polecam, no chyba,ze w dodatkach. Kolor jest ładny, ale na dużych powierzchniach rzadko kiedy wygląda dobrze. Poza tym będzie się na nim odznaczał kamień łazienkowy a to na pewno nie będzie wygladało atrakcyjnie....


    Jest bardzo klasyczna i elegancka.
    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:52. Powód: link
    http://forum.mamotoja.pl/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pomysł na wystrój łazienki

      hmm no czerwony kolor faktycznie moim zdaniem średnio pasuje do łazienki .Widziałam takie aranżacje czarnych płytek połączonych z czerwonymi. Myślę, że to kwestia gustu, ja bym się raczej nie zdecydowała. Moim zdaniem łazienka powinna być w jasnych kolorach i obowiązkowe jest duże lustro. Fajne i niedrogie lustra zamówicie w sklepu . Tu można kupić lustro na wymiar o dowolnym kształcie a także z opcją podswietlenia.
      Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:52. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pomysł na wystrój łazienki

        Byłam ostatnio u znajomych, którzy mieli łazienkę ze szkła. Bardzo mi się ona spodobała i teraz sama rozważam montaż paneli szklanych w swojej łazience.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pomysł na wystrój łazienki

          Zawsze miałam wrażenie, że dobrym pomysłem w łazience są błękity i inne niebieskie barwy. Może nad tym warto byłoby się zastanowić?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pomysł na wystrój łazienki

            Jak już wybierzesz kabinę prysznicową to warto zadbać również o oryginalną beterię. Moim zdaniem baterie łazienkowe to produkty, które mają duży wpływ na to jak wygląda łazienka.

            Pozdrawiam
            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:53. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pomysł na wystrój łazienki

              Najlepiej poszukać w sieci inspiracji, albo pojeździć po salonach z łazienkami.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pomysł na wystrój łazienki

                Łazienkę urządziłam minimalistycznie. Ale zależało mi przede wszystkim na funkcjonalności.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pomysł na wystrój łazienki

                  Takie akcesoria rzeczywiście są ważne, ale nie trzeba od razu o nich myśleć na początku. To już po wszystkim dokupicie Urządzając łazienkę, nie ważne czy to jest łazienka firmowa, czy też w waszych domach, mieszkaniach, oferta od tubadzin powinna was zainteresować. Proponują tu różne kolekcje płytek ceramicznych.
                  Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:54. Powód: link

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X