Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tunezja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Tunezja

    Wczoraj wykupiliśmy wczasy, Dziś po południu jedziemy po zakupy

    Skomentuj


      #17
      Odp: Tunezja

      Wytrzymałą dużą walizkę można też kupić za 100-150zł i też będzie służyć nam latami. Wydawanie grubej kasy na walizkę jest dla mnie co najmniej dziwne. No, ale kto bogatemu zabroni...? :P
      Na wakacjach to przede wszystkim trzeba zażywać probiotyki, bo mamy do czynienia z odmienną florą bakteryjną i o biegunkę czy zatrucie pokarmowe nietrudno. No i podstawowym lekiem jest lek przeciwbiegunkowy właśnie jak np. Kebene.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Tunezja

        Takie egzotyczne wakacje wam się marzą W sumie Tunezja, Egipt wychodzi bardzo tanio, a można liczyć tam na hotele, plaże, morze, na najwyższym poziomie. Każdy jednak podróżuje jak mu się podoba. Ja tam wole postawić na zwiedzanie, a nie na leżenie na plaży, czy też przy hotelowym basenie. Kierunek wybieram w tym jeszcze roku wręcz odwrotny, na północ. Znalazłam już tanie loty do Szwecji na http://www.********************************/tanie-lo.../co/se/szwecja Znajoma polecała mi portal Esky, od razu można sobie tu załatwić hotel w pakiecie. Fajna sprawa, może też skorzystacie.

        Skomentuj

               
        Working...
        X