Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotografia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Fotografia

    Czy są tutaj pasjonatki fotografii? ? Chętnie porozmawiam na ten temat i wymienię się doświadczeniami



  •    
       

    #2
    Odp: Fotografia

    Zauwazyalma Agusia ze jestes pasjonatka fotografii, robisz cudne fotki. Ja tez robie ale nie takie... ja nei mam profesjonalnego sprzetu ale bardzo o takim marze, moze keidys sobie sprawie albo maz mi sprawi hehe

    Skomentuj


      #3
      Odp: Fotografia

      Ja też nie mam profesjonalnego sprzętu. To wszystko jeszcze przede mną...ale pochwalę się! Maż na urodziny zrobił mi sam po kryjomu piękne łóżko z brzozy do sesji dziecięcych.Poryczałam się!!!!!!!!! Jest cudowne!!!!!



      Skomentuj


        #4
        Odp: Fotografia

        Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
        Ja też nie mam profesjonalnego sprzętu. To wszystko jeszcze przede mną...ale pochwalę się! Maż na urodziny zrobił mi sam po kryjomu piękne łóżko z brzozy do sesji dziecięcych.Poryczałam się!!!!!!!!! Jest cudowne!!!!!
        ja fotografować nie umiem - ale lubie cykać zdjęcia choć nie umiem - pochwal się tym łóżeczkiem jeśli możesz - musi być cudne - jak już pisałam lubię takie rzeczy z duszą Mąż się postarał cudny prezent

        Skomentuj


          #5
          Odp: Fotografia

          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
          Ja też nie mam profesjonalnego sprzętu. To wszystko jeszcze przede mną...ale pochwalę się! Maż na urodziny zrobił mi sam po kryjomu piękne łóżko z brzozy do sesji dziecięcych.Poryczałam się!!!!!!!!! Jest cudowne!!!!!
          Twoj maz taki troszke zlota raczka? Extra prezent Juz widze jak Majeczka i Stasiu pieknie pozuja dla mamuni Juz zyczenia skaldalma ale jeszcze ra Agunia sto lat :* :*:********

          Skomentuj


            #6
            Odp: Fotografia

            Pochwalę się na pewno jak pójdziemy w plener. Tylko pogoda musi się poprawić,bo dzisiaj leje Faktycznie...z prezentem to mnie zaskoczył i jeszcze sam zrobił



            Skomentuj


              #7
              Odp: Fotografia

              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
              Pochwalę się na pewno jak pójdziemy w plener. Tylko pogoda musi się poprawić,bo dzisiaj leje Faktycznie...z prezentem to mnie zaskoczył i jeszcze sam zrobił
              takie prezenty z dusza są piękne i wyjątkowe i czekamy na zdjęcia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Fotografia

                Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                Pochwalę się na pewno jak pójdziemy w plener. Tylko pogoda musi się poprawić,bo dzisiaj leje Faktycznie...z prezentem to mnie zaskoczył i jeszcze sam zrobił
                ja tez lubie otrzymywac cos od bliskich co zrobili sami specjalnie dla mnie wtedy czuje sie doceniana i kochana bo kupic to moze kazdy wszystko... a zrobic to tylko ktos kto naprawde kocha i komu na nas zalezy i to jest piekne !!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Fotografia

                  Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                  ja tez lubie otrzymywac cos od bliskich co zrobili sami specjalnie dla mnie wtedy czuje sie doceniana i kochana bo kupic to moze kazdy wszystko... a zrobic to tylko ktos kto naprawde kocha i komu na nas zalezy i to jest piekne !!
                  Dlatego doceniam to!!! Aż się poryczałam jak przyszedł z tym do domu. A ja byłam przekonana,że On dłubie przy samochodzie



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Fotografia

                    Ja można powiedzieć że jestem świeżo upieczoną pasjonatką, to znaczy robienie zdjęć mnie interesuje od dłuższego czasu, ale właśnie udało mi się zdobyć porządniejszy sprzęt, także trochę praktyki i postaram się tutaj pochwalić pierwszymi kadrami. Pozdrawiam wszystkie foto-pasjonatki!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Fotografia

                      Napisane przez poprostujustyna Pokaż wiadomość
                      Ja można powiedzieć że jestem świeżo upieczoną pasjonatką, to znaczy robienie zdjęć mnie interesuje od dłuższego czasu, ale właśnie udało mi się zdobyć porządniejszy sprzęt, także trochę praktyki i postaram się tutaj pochwalić pierwszymi kadrami. Pozdrawiam wszystkie foto-pasjonatki!
                      Ooo! Jak fajnie. To w takim razie też coś wrzucę na zachętę z kadru jesiennego



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Fotografia

                        Dziewuszki to z dzisiejszego "spaceru" Widać moje urodzinowe łóżko
                        Attached Files



                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Fotografia

                          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                          Dziewuszki to z dzisiejszego "spaceru" Widać moje urodzinowe łóżko
                          cudne ehh nio pięknie to wygląda - a ten Mały przystojniak jest Słodki bardzo i cudnie wygląda na łóżeczku piękna sesja i piękne zdjęcia - masz talent agibee

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Fotografia

                            u nas raczej mąż zajmuje się robieniem zdjęć, ja nie mam do tego za bardzo ręki i średnio umiem obsługiwać naszą lustrzankę ;p Jeśli to jest twoje hobby to muszę przyznać, że masz wspaniałą pasję

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Fotografia

                              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                              u nas raczej mąż zajmuje się robieniem zdjęć, ja nie mam do tego za bardzo ręki i średnio umiem obsługiwać naszą lustrzankę ;p Jeśli to jest twoje hobby to muszę przyznać, że masz wspaniałą pasję
                              Ooo tak To moja pasja ...i druga z kolei "rzecz",która pochłania mój czas zaraz po dzieciach oczywiście



                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X