Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabletki wspomagajace odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Tabletki na odchudzanie

    Ja powiem tak, nie wierzcie dziewczyny w reklamy, takie tabletki naprawdę nie wiele dają, a mogę wręcz przeciwnie popsuć Wam zdrowie. Jest naprawdę wielu fajnych i skutecznych dietetyków, którzy pomogą kwestia w tym, żeby dana osoba chciała nie wierzyła w pół środku, chcesz schudnąć wypoć to. Odsyłam do http://zdrowystylzycia.pl/. Jestem z Wami i trzymam kciuki bo sama doskonale wiem, co to znaczy odchudzać się, ale z doświadczenia powiem, warto, dla samopoczucia jakie będziemy mieć potem.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Tabletki na odchudzanie

      Ja nie polecam tabletek na odchudzanie, bowiem działają one na naszą psychikę, a moim zdaniem nie mają nic wspólnego z odchudzaniem..

      Skomentuj


        Odp: Tabletki na odchudzanie

        Ja stosowałam kiedyś Aqua Slim i muszę przyznać, że jakiś tam efekt był.. ciało było jakby mniej obrzmiałe, ale nie wiem czy to zasługa tych cud tabletek czy zmiany diety?

        Skomentuj


          Odp: Tabletki na odchudzanie

          Moim zdaniem nie ma cud tabletek, jakby te tabletki działały to nie mielibyśmy w społeczeństwie puszystych osób, takie jest moje zdanie.. nie warto wydwać pieniędzy..

          Skomentuj


            Odp: Tabletki na odchudzanie

            Moim zdaniem tabletki na odchudzanie się sprawdzają, co prawda nie można sobie zjeść tabletki i tak po prostu objadac się, bo wtedy żadna tabletka nigdy nam nie pomoże, tabletki plus odpowiednia dieta i ruch to gwarancja sukcesu

            Skomentuj


              Odp: Tabletki na odchudzanie

              Nigdy nie wierzyłam w tabletki na odchudzanie i nie będę w nie wierzyć, bo przez nie można sobie rozregulować organizm i ponadto lepiej ćwiczyć niż jeść takie coś.

              Skomentuj


                Odp: Tabletki na odchudzanie

                Nie ma cud tabletek, które nagle zmienią nas w szczupłe osoby o fajnych kształtach, gdyby tak bylo, nie mielibyśmy problemu z nadwagą itp. Tabletki mogą wspomagać procesy trawienne itp., ale nigdy nie zastąpią ruchu i zdrowego odżywiania..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Tabletki na odchudzanie

                  Ja jakoś nie wierzę w skuteczność tabletek na odchudzanie.

                  Skomentuj


                    Odp: Tabletki na odchudzanie

                    Dobry serwis w tej tematyce - http://swiatzdrowiaiurody.pl/
                    Macie tam opisane tabletki z których ja sama korzystałam, a w zdecydowanej większości niestety tabletki nie pomagają. Po prostu należy dobierać produkty sprawdzone, dopuszczone do sprzedaży w PL, a nie przypadkowe!

                    Skomentuj


                      Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                      tabletki na odchudzanie powinny być ostatecznością. Wcale ich nie potrzebujemy. Najważniejsze by jeść mniej! albo produkty mniej przetworzone, bardziej odżywcze. Ważne są również regularne ćwiczenia. W internecie znalazłam wiele cennych porad czego unikać, a na czo zwracać uwagę podczas odchudzania.
                      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 07-05-2014, 11:32.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                        Tabletki mają wspomóc a nie zdziałać cud!!!Jesli są mądrze brane i połączone z dietą oraz sportem to jak najbardziej jestem za, w każdej innej sytuacji to jest bez sensu!

                        Skomentuj


                          Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                          Naprawdę wierzycie w takie bajki o cudownym działaniu tabletek? Przede wszystkim ruch i właściwe odżywianie. Zmieńcie na początku swoje nawyki żywieniowe, koniec z podjadaniem czy śmieciowym jedzeniem. Dla mnie pomocna była bezpłatna aplikacja Befit, która przypominała mi o takich właśnie właściwych zasadach w odżywianiu się, aż mi to już weszło w krew i się do tego automatycznie stosuję.

                          Skomentuj


                            Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                            Ja też twierdzę, że suplementacja samymi tabletkami to pewnego rodzaju mit. Zgadzam się z przedmówczynią happybird, zdrowa żywność, dbanie o dietę i wzbogacanie organizmu w składniki, które są mu potrzebne, do tego oczywiście sport. Generalnie większość z nas je co popadnie, a przede wszystkim tanie. Później dziwimy się, że nasz organizm jest osłabiony, że to, że tamto. A ciekawe czy ktoś z Was zamieniłby zwykłą sól za przysłowiową złotówke, na sól himalajską, oczyszczoną z pasma Himalajów Pakistanu. Naturalną poprzez wysychanie mórz. Sól taka zawiera mnóstwo minerałów. Jeśli mówimy o zdrowiu zacznijmy się zdrowo odżywiać - naturalnie, nie chemicznie.
                            dieta-ok.pl - Zdrowy tryb życia, czyli jem zdrowo

                            Skomentuj


                              Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                              Ja od kilku miesięcy walczę z kilogramami do tego po ciaży mam paskudny cellulit. Mój sposób na zrzucenie zbędnego bagazu to zdrowa dieta, ruch i wspomaganie się suplementami. Wcześniej stosowałam Asystor Slim a teraz biore Asystor Slim cellu. Udało mi się zrzucić 3kg ale moje uda są paskudne. Wszystkie krótkie spodenki wyrzuciłam, wstydziłam się nawet w nich pokazać na działce. Może w tej kwestii też ktoś pomoże?

                              Skomentuj


                                Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                                Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. Najlepiej pływanie albo bieganie, chociaż wiem, że to nie wszyscy lubią.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X