Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Oilatum otula piotrusia

    Jeszce o samej kampanii dla mnie bardzo dobrze zorganizowana. Na początek w kilku miejscach przeczytałam o jej organizowaniu, jasno określone zasady. Próbki wysłane w ekspresowym tempie i w dużej ilości i cóż POWIEDZIAŁAMBYM 5 A NAWET 6 TAK JAK I MOJA OCENA KOSMTYKÓW

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Oilatum otula piotrusia

      A dziś idę na zakupy po szampon do włosków oilatum hiihihi

      Skomentuj


        Odp: Oilatum otula piotrusia

        Ja to jestem jakaś niedoinformowana bo nawet nie wiedziałam że szampon jest i raz umyłam małej włosy emulsją. Chyba nie muszę mówić co miała po tym myciu na głowie!

        Skomentuj


          Odp: Oilatum otula piotrusia

          Lepiej się dowiedzieć późno niż wcale miłego kąpanka w emulsji z szmponem hihi

          Skomentuj


            Odp: Oilatum otula piotrusia

            Jak czytałem ten spam to zwymiotowałem po 3 poście zresztą o tym samym w 1 poście można było opisać wszystko sorry za spostrzeżenia Pytanie brzmi co Piotruś na to hahahhahahha
            czy PIOTRUŚ ŻYJE ???? po takim otuleniu spodziewał by się wszystkiego ahhahahahh patologia
            Last edited by Kruszon; 03-08-2011, 22:52.

            Skomentuj


              Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

              Czas zacząć podsumowanie!
              Drogie mamuśki, z całego serca polecam każdej jednej emulsje i kremik Oilatum Soft. Prawdę mówiąc już kiedyś miałam styczność z małą próbką Oilatum jak moja córcia dostała uczulenia od rumianku... saszetkę podzieliłam na dwa kąpania i uczulenie zniknęło od razu... ale dopiero teraz po dłuższym stosowaniu mogę powiedzieć coś więcej. Jestem bardzo zadowolona, że moja córcia mogła przetestować Oilatum, przed użyciem produktów spotkałam się z różnymi opiniami (większości pozytywne oczywiście) i myślałam sobie jak może być jeszcze delikatniejsze ciałko bobaska? przecież samo w sobie jest już takie milutkie a jednak po kilku pierwszych kąpielach ciałko mojej córci było coraz delikatniejsze i świetnie nawilżone emulsja po wlaniu do wanienki faktycznie ma taki dziwny kolor, no ale przecież to nie płyn do kąpieli, żeby robiły nam się bąbelki w wannie a więc emulsja naprawdę jest super i godna poleceniu, co do kremu także nie mam nic do zarzucenia.... kremik wygładza ciałko rewelacyjnie, nawet ja z niego troszeczkę skorzystałam smaruje buźkę mojej niuni po kąpieli i nie ma żadnych krostek ani plamek, ma jedynie super delikatną piękną buźkę a więc kremik także spełnia swoje zadanie w 100% Mój wniosek po testowaniu produktów jest taki, że od teraz będziemy z córcią stosować tylko Oilatum bo nie ma nic lepszego, jeszcze trzeba będzie zaopatrzyć się w szamponik żeby była cała kolekcja.
              Z przyjemnością dołączam do grona ulubieńców Oilatum Soft
              Last edited by nnniuniek; 03-08-2011, 21:55.

              Skomentuj


                Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

                Witam wszystkie Mamusie i Tatusiów też
                Moje testowanie z olejkiem skończyło się jakiś czas temu-za dużo chętnych.Krem jeszcze w użyciu.
                PLUSY OLEJKU:
                -miękka skóra (moja i dzieci),
                -wystarczy kąpiel i już żadnego więcej"paćkania"-dla tych którzy chcą szybko i sprawnie zakończyć wieczorne toalety-dla zabieganych Rodziców,
                -ideał na suchą i"zakrostkowaną"skórę,
                -opakowanie wystarczająco wyraziste i zachęcające do kupna
                -dla mnie najlepsza firma produkująca emolienty
                MINUSY:
                -za szybko"wychodzi"
                -za drogie(choć wszystkie emolienty są z tych droższych kosmetyków)
                Krem-patrz wyżej
                Na pewno będę stosować Oilatum,bo spośród wszystkich inyych najlepiej się sprawdza.Jedynie tylko z mydła w kostce nie byłam zadowolona,no ale to już inna para kaloszy
                Last edited by renelka; 03-08-2011, 23:26. Powód: dopisanie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

                  Emulsję na pewno,krem z doskoku ,jedynie z mydła w kostce nie byłam zadowolona.Mam porównanie z innymi firmami i Oilatum jest dla mnie numer 1 !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    Na podsumowanie testowania Oilatum Soft opowiem Wam naszą historię...

                    Naszej córeczce ni z tego ni z owego wyskoczyły na całym ciele krosteczki... lekarz stwierdził - jeśli nic z pożywienia, produktów do prania i kąpieli nie było zmieniane, zapewne to od zmian hormonalnych... proszę odczekać kilka dni i się ustabilizuje...

                    Mija kilka dni, zamiast lepiej jest tylko gorzej, malutka drapie się, a krostki robią się z suchymi plamami... jednym słowem tragedia
                    Zatem kolejna wizyta u lekarza i stwierdzenie - egzema
                    kolejny lekarz - potwierdzenie poprzedniej diagnozy i przepisanie maści sterydowej...
                    Naczytałam się o maściach w Internecie tyle, że mam dość, sam lekarz stwierdza, by smarować ale delikatnie i najlepiej w niewidocznych miejscach, bo malutka będzie miała plamy na skórze... człowieku! jakie niewidoczne miejsca rączki, szyjka... to wszystko zajęte przez te wstrętne krostki... czy to miejsca niewidoczne

                    Nie podjęłam się użycia maści w dniu jej zakupu, akurat "pech" chciał malutka rozchorowała się i pojechaliśmy na dyżur do szpitala...a tam zastał nas stażysta no trudno... wyboru nie mamy...
                    Okazało się, iż był to super człowiek, taki, który do pacjenta podchodzi indywidualnie, sam zapytał o uczulenie, mimo mojego stwierdzenia iż jest to egzema potwierdzona przez kilku lekarzy, stwierdził "nie jestem alergologiem, dermatologiem, ale mnie to wygląda po prostu na bardzo suchą skórę". Wypytał czym pielęgnuję córeczkę, polecił płyny do kąpieli z olejkami, preparaty dla dzieci z atopowym zapaleniem skóry... a sterydy odłożyć na gorsze czasy...

                    Tak zrobiłam, testowałam, testowałam i widziałam poprawę, gdy "natknęliśmy się" na Oilatum, po prostu było cudownie, maść poszła do aptecznego kosza...
                    Dzięki Oilatum Soft skóra mojej córeczki jest mięciutka, delikatna i bez krosteczek.
                    Płyn-emulsja do kąpieli pozostawia na wanience tłusty film, jak zauważyły to niektóre z Was, mnie to osobiście nie przeszkadza, gdyż wystarczy umyć wanienkę gorącą wodą z płynem i wypłukać, a wiem iż taki sam film pozostaje na skórze mojego dziecka, dzięki czemu jest ona zdrowa.

                    Do mam, których dzieci mają suchą skórę - podawajcie im więcej płynów do picia, czasem tylko na tym polega problem, a jeśli piją duże ilości i mimo to, mają suchą skórę, sprawdźcie czy nie mają cukrzycy!
                    Nasz lekarz, do którego nie byłam przekonana, wykonał badania by wyeliminować cukrzycę i tak oto diagnoza (słuszna diagnoza) stażysty, obaliła doświadczonych lekarzy!

                    Warto próbować, kombinować z kosmetykami, gdy nasze dziecko ma problemy dermatologiczne, oczywiście w ramach rozsądku ja znajomym mamom będę polecać Oilatum Soft na "pierwszy ogień", a jeśli ktoś powie mi, iż jest drogie to zapytam czy stać go później na kremy, maści i leki?

                    Jednym zdaniem, reasumując - najbliższe ciału... Oilatum Soft

                    Skomentuj


                      Odp: Tymon testuje :P

                      Witam wszystkie mamusie i tatusiów,
                      Wróciłem do domku w niedziele, ale te dni tak szybko lecą, że odezwać się do was miałem czas dopiero w czwartek. U mnie w domu wszyscy biegają, dzwonią, mama gdzieś znika, a przychodzi babcia. Wieczorami mama opowiada mi, że załatwiła kolejną rzecz w ze ślubem. Ostatnio pokazała mi takie fajne, świecące kółeczka, ale nie dała mi się nimi pobawić.
                      Przy tak zabieganej całej rodzinie mogę tylko dziękować, że tata kąpie mnie w Oilatum. Zawsze dobrze nawilżona skóra nie podrażnia się, zwłaszcza, że babcia nie zawsze smaruje mi pupkę kremem przeciw odparzeniom.
                      Teraz dopiero po czasie użytkowania kosmetyków w takim zabieganym świecie mogę powiedzieć, że sprawują się idealnie. Gdy jednak coś stanie się z moją skórą w ciągu dnia, mama wieczorkiem smaruje mnie kremikiem Oilatum i całe to szybkie tempo życia się uspokaja.

                      A ślub już tuż tuż, bo 20 sierpnia, a ja mam śliczny garnitur.
                      Last edited by lorien87; 07-08-2011, 22:10.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oilatum Soft

                        Witam

                        Mam 7 miesięczną córeczkę w wieku 2 miesięcy uaktywniła się u niej skaza białkowa. Buzia Natalki była jak poparzona. Próbowaliśmy wielu kremów nic niestety nie działało. Dopiero zmiana mleka pomogła. Teraz wprowadzamy do diety inne produkty i nie jest łatwo co chwile jakieś wysypki i uczulenia. Pojawiła się bardzo duża ciemieniucha a pod bujną czupryną mojej Natki ciężko zastosować jakiekolwiek kremy. I tu nagle konkurs Oilatum Już kiedyś znajoma mówiła mi o tych kosmetykach ale niestety na wielu się zawiodłam a ceny nie są zbyt niskie tych kosmetyków więc nie próbowałam. No i przyszła paczka z kremem i płynem do kąpieli i co... ciemieniucha zniknęłą jakby nigdy jej nie bylo, skóra zrobiła się gładka oczywiście nie zniknęło uczulenie ale to kosmetyk a nie códotwórca no i najważniejsze nie szczypie w oczka a Natusia bardzo lubi chlupać przy kąpieli. Dokupiłam jeszcze mydełko Oilatuma i efekty naprawdę są widoczne. Polecam wszystkim mamom małych alergokow

                        Skomentuj


                          Odp: Oilatum otula piotrusia

                          Kruszon nikt nie zmuszał Cię do czytania tych postów, a każdy pisze w taki sposób jaki uważa za słuszny
                          Pozdrawiam z Piotrusiem na czele

                          Skomentuj


                            Odp: Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

                            Emulsję kupię na pewno

                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Oilatum Soft

                              Trochę sie spoźniłam z tym testowaniem a to dlatego iż mieliśmy problemy zdrowotne. Tzn mój synek 14 miesięczny a nie miałam dostępu do komputera..

                              Na początku u synka stosotalam zwykłe OIlatum. Dlatego cieszę się, że mogłam z tej serii wypróbować Oilatum Soft (tylko ten jeden produkt dotarł
                              Gdy dolałam do kąpieli Oilatum Soft woda natychmiast stała się jakby magiczna: nie dość że woda zmieniła barwę to bardzo urzekła mnie swoją delikatnością. Jednak to nie mnie miała ona odpowiadać tylko mojemu synkowi, który jest alergikiem i ma suche czerwone plamy na ciele (które pojawiają się i znikają). Działanie Oilatum było wprost fenomenalne!!! Jego plamki po kąpieli zaczęły blednąć a skóra stała się aksamitna i delikatna. Mnie podoba się to iż jest bez zapachu i zawiera parafinę, która pielęgnuje, chroni i natłuszcza skórę mojego maluszka.

                              Oilatum Soft na pewno jeszcze na jakiś czas zagości w naszym domu

                              POLECAM WSZYSTKIM OILATUM. NAPRAWDĘ WARTO!

                              Skomentuj


                                Odp: Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

                                Ja też zakupię i być może na szampon się skuszę żeby go wypróbować

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X