Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-04-2015, 13:45
majowa_mama majowa_mama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
majowa_mama.polki.pl

Zdjęcia: 6
Domyślnie Odp: ćwiczenia w ciąży...

Ja 2 tyg po porodzie byłam szczuplejsza niż przed ciążą, tyć zaczełam jakoś w dwa- trzy miesiące jak urodziłam Majuchę i nie wiem co to może być. Nie mogę się zebrać żeby pójść i zrobić sobie wyniki na tarczycę, bo słyszałam, że często się po ciąży psuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-04-2015, 13:47
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 40

No to się kochana zbierz i pójdź, bo to może Twoje źródło kilogramowych problemów. Bo np. ja to wiem że tyję od słodyczy i od siedzącego trybu w pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-04-2015, 13:56
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
majowa_mama.polki.pl

Zbiorę się zbiorę, muszę jeszcze pójść do mojego ginekologa, ponieważ planujemy drugie dziecko i chcę sprawdzić czy wszystko jest ok i przy okazji poproszę mojego lekarza o skierowanie. Ale tak mi nie po drodze tej mojej wsi, że szkoda gadać. Rozleniwiło mnie to wiejskie życie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-04-2015, 16:50
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

majowa mama - super że już myślicie o drugim dziecku
A co do figury to zawsze jest tak że kobiety tak dążą do doskonałości aby być chudziutką ale facet lubi za coś złapać
Jestem chuda ale nie odchudzałam się a mąż narzeka że jestem za chuda :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-04-2015, 18:27
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Zdjęcia: 11

Cytat:
Napisał majowa_mama Zobacz post
Ja 2 tyg po porodzie byłam szczuplejsza niż przed ciążą, tyć zaczełam jakoś w dwa- trzy miesiące jak urodziłam Majuchę i nie wiem co to może być. Nie mogę się zebrać żeby pójść i zrobić sobie wyniki na tarczycę, bo słyszałam, że często się po ciąży psuje
tak, tak do lekarza pilnie idz Przebadaj się pod różnym katem, żeby spokojnie wiąć się za przyjemną część życia męsko-damskiego
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-04-2015, 19:32
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Cytat:
Zbiorę się zbiorę, muszę jeszcze pójść do mojego ginekologa, ponieważ planujemy drugie dziecko i chcę sprawdzić czy wszystko jest ok i przy okazji poproszę mojego lekarza o skierowanie. Ale tak mi nie po drodze tej mojej wsi, że szkoda gadać. Rozleniwiło mnie to wiejskie życie
ooo planujecie drugie dziecko?? a w innym poście czytałam że wracasz do pracy a mała idzie do żłobka, jakaś zmiana planów??
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-04-2015, 20:27
majowa-mama majowa-mama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
majowa-mama.polki.pl

Zdjęcia: 50

Nawet jeśli zajde w ciążę to wrócę do pracy na chwilę. Papiery do żłobka składamy profilaktycznie. A ponadto nadal pracuję nad mężem aby się na to drugie zgodził bo na razie to jednego dnia jest na tak a drugiego na nie :-) i na koniec jeszcze dodam że o Majuche staraliśmy się prawie rok i nie wiem jak to będzie drugim razem :-(
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-04-2015, 05:21
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

oj majowa mamo ileż Ty masz planów ja tez z mezem chwielibyśmy miec drugie dziecko ale jeszcze chwilke musimy poczekać, ja tez czesto zastanawiam sie jak bedzie w kwestii staran z drugim i czy sie uda - my o nasza panne "walczyliśmy" prawie dwa lata
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-04-2015, 06:46
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
majowa_mama.polki.pl

Ja plan mam jeden, chciałabym mieć drugie dziecko, tylko nie wiadomo jak będzie z realizacjom
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-04-2015, 07:00
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
oj majowa mamo ileż Ty masz planów ja tez z mezem chwielibyśmy miec drugie dziecko ale jeszcze chwilke musimy poczekać, ja tez czesto zastanawiam sie jak bedzie w kwestii staran z drugim i czy sie uda - my o nasza panne "walczyliśmy" prawie dwa lata
Cytat:
Ja plan mam jeden, chciałabym mieć drugie dziecko, tylko nie wiadomo jak będzie z realizacjom
To widzę że nasze plany są podobne też chcę mieć drugie dziecko ale trzeba to jakoś w czasie poukładać, mąż niby też chce ale widzę że ja bardziej, myślę że jak bym powiedziała że więcej dzieci nie chce to wcale o drugie by nie walczył. Ale uważam że dziecko powinno mieć rodzeństwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania