Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tu trafiają wątki z konkursami, które się zakończyły - nadal możecie je przeglądać :)

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-09-2014, 21:48
drewienko drewienko jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
drewienko.polki.pl

Zdjęcia: 798
Domyślnie Odp: Konkurs z Benedictem <3

niemogłam edytować:
...podziwiam, Go za to , że On... - tak chciałam to skreślić - mąż przeszkodził mi, bo Polacy Mistrzem Świata właśnie... pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-09-2014, 22:25
bella169 bella169 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bella169.polki.pl

Zdjęcia: 108

1. Stanley Kubrick

2. "Little Favour"
Hot! Aż iskry się sypią... Przypomina mi moją pierwszą miłość jeszcze z czasów liceum...ach Ma to coś w sobie.Coś czego nie mają inni, coś co pociąga ,intryguje,zadziwia i sprawia ze chce się go więcej i więcej.A to spojrzenie które przeszywa człowieka do wewnątrz-hipnotyzuje. I w ogóle jakoś tak przypomina mi mojego męża nie z zewnątrz ale z cech osobowości
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-09-2014, 12:54
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168

Jeszcze doba na odpowiedzi
Nieprzeczytane 23-09-2014, 13:14
mammatalka mammatalka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mammatalka.polki.pl

1. Stanley Kubrick
2. "Little Favour"
3. Hot jako aktor, not jako przystojniak. Oglądałam wiele filmów, w których grał i uważam, że aktorsko wspina się na wyżyny, do tego jest skromnym, sympatycznym człowiekiem. Ujmuje widzów charyzmą i wdziękiem.

Książkę z chęcią przeczytam, żeby dowiedzieć się o nim więcej, poznać ciekawostki z jego życiorysu i sprawdzić, czy faktycznie jest człowiekiem bez skazy.

P.S. Czy wiecie, że w serialu "Sherlock" rodziców tytułowego bohatera - zagrali prawdziwi rodzice Benedicta?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-2014, 21:08
ewelka21's Avatar
ewelka21 ewelka21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelka21.polki.pl

Zdjęcia: 434

Ad.1. Stanley Kubrick

Ad.2. ,,Little Favour"

Ad.3.HOT!

Czerwiec 2012 roku. Wieczór. Zza okna dobiega mnie dźwięk rytmicznego cykania świerszczy…Ciepłe, letnie powietrze leniwie krąży po pokoju…Z kieliszkiem czerwonego wina domowej roboty siedzę z ulubionym fotelu męża delektując się ciszą i odrobiną samotności po spędzonym na najwyższych obrotach dniu…Nieco bezmyślnie przerzucam telewizyjne kanały…Moja uwagę przykuwa nagle charakterystyczna twarz aktora w kraciastej pelerynie. Odkładam pilot na oparcie fotela i z coraz większym zainteresowaniem zaczynam śledzić serialową fabułę. Jestem tak zafascynowana genialnym umysłem głównego bohatera i jego znakomitą grą aktorską, że nie zdaje sobie nawet sprawy z bezlitośnie upływającego czasu. Po kilkudziesięciu minutach spędzonych przed ekranem telewizora mój apetyt związany ze spotkaniem Benedicta wciąż nie został zaspokojony. Rozpoczęłam więc gorączkowe poszukiwania Internetu. Ku mojej radości okazało się, że moje spotkania z Benedictem trwać będą jeszcze do końca miesiąca! Przed snem wciąż miałam przed oczami jego piękną, intrygującą twarz i doskonały warsztat sceniczny…
W 2013 roku spotkałam Go ponownie. Tym razem spotkaliśmy się w kinie podczas premiery głośnego filmu,,Zniewolony.12 years a slave”. Benedict grający postać gnębionego wyrzutami sumienia Forda po raz kolejny pokazał prawdziwy kunszt aktorski, niesamowitą umiejętność utożsamiania się z graną postacią i swoją jakże intrygującą twarz w zupełnie nowej roli…
Rok 2014. Na rynku wydawniczym ukazuje się Jego biografia. Mam nadzieję, że dzieki niej tym razem uda mi się Go poznać od nowa…zupełnie inaczej…Prywatnie…Dowiedzieć się jak wygląda Jego codzienne życie…Czy jest rannym ptaszkiem czy może nocnym markiem..? Czy woli jajka na miękko czy na twardo? Czy woli czytać powieści kryminalne czy obyczajowe..? Poznać Jego marzenia, plany…Odkryć skrywane tajemnice, lęki…Cieszyć się z radości, opłakiwać smutki…Czy to wystarczający powód aby ja otrzymać...?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-09-2014, 16:03
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168

Tadam! Fanfary i wyniki
Książki pojadą do: