Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    edziula biez swojego faceta za reke i dalej na kanape jakis filmik wciagnac dla relaksiku to dobrze robi odpoczniesz wyciszysz sie i bedzie super

    oki dziewczynki uciekam obiadek robic. zycze milego popoludnia i dozobaczenia wieczorkiem


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      mamokacperka zrobiłam cos lepszego, po obiedzie mnie tak scieło ze dopiero teraz mnie telefon dobudził, normalnie pijana jestem

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czesc dziewczyni! Ale nabazgrałyście:P Ale już nadrobiłam zaległości hihi
        Edzia kochana JA TEZ WIDZE TE 2 KRESKE!! Uwazam tak, jak dziewczyny,ze stesenie hormonu jest za małe . Trzeba odczekac tych pare dni. Twoje objawy sa jednoznaczne... To CZEKAMY Tylko nie dzwigaj jutro slonce duzo w pracy!! Sle buziaka:* i mysle pozytywnie!
        Gizelko piekny brzusio
        Scarlet kochana jestem z Toba. Tez mi sie zdarzało zapijac smutki-pomaga,ale nie na dlugo. Choc dobre towarzystwo mile wskazane na poprawe humorku hehe Widze,że sobie z Oczekujaca poczynialyscie "bombardowo" hahahaha
        A ja wrocilam z week.Fajnie odpoczelam hehe Dzis bylismy na urodzinkach rocznego malenstwa i jak tak patrze na nie, nosze i bawie sie,to moje macierzynskie uczucia siegaja zenitu!!!! Jutro test z krwi. Z niecierpliowscia bede z moim m czekala na wynik. Buziolki

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          widzę, że nie specjalnie się dzisiaj tutaj coś działo. oczekujacej brak, to i brak chęci na skrobanie hahahaha nas też cały dzień nie było, do południa na świeżym powietrzu, a teraz niedawno wróciliśmy od brata mojego m. z rodzinnej posiadówki. Dzieciaki szalały, aż miło było patrzeć. już są w takim wieku, że się fajnie dogadują, a nie tylko kłócą i wyrywają zabawki.
          ale traumę też przeżyliśmy, bo mój synuś zatrzasnął się biedny w WC, a my od drugiej strony nie byliśmy w stanie otworzyć drzwi. myślałam, że tam padnę przy tych drzwiach, aż dziw, że dziecko się nie zdenerwowało i nie wpadło w histerię, był bardzo dzielny, raz tylko krzyknął: mamuś otwórz drzwi już! a tak to zajął się myciem rąk i psikaniem brisem i odświeżaniem powietrza faceci już się zabierali do ściągania drzwi z zawiasów, ale jakoś mój m doszedł z nim do porozumienia i mu przez drzwi wytłumaczył, że ma poruszać zamkiem po jego stronie i uffffffffffff udało się, mój dzielny chłopczyk sam się uwolnił. wyszedł jak gdyby nigdy nic i wrócił z uśmiechem do zabawy. nam było mniej do śmiechu.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            WitamEdzia ja też widzę dwie krechyWiec kochana trzymam kciuki nadal i nie puszczam.
            No my też dzisiaj troszkę poza domkiem.Byliśmy u znajomych i było dużo dzieci bo razem z moim 4Synek był super zainteresowany ale były same dziewczyny i bawiły się lalkami a jego to zbytnio nie interesowało wiec tylko obserwował.Scarlet to faktycznie niezłą mieliście przygodę.Dobrze że Piotruś się nie wystraszył bo mógłby później bać się wc.
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Pewnie się najedliscie starchu Scarlet, ale dobrze,ze wszystko dobrze sie skonczylo. Dzielny ten Twoj synuś

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                specjalnie, to on nie jest strachajło, raczej mamusia bardziej panikowała niż on zaczął kombinować z zamkiem, bo mu tata obiecał, że go żelką poczęstuje. no to pewnie stwierdziło dziecko, że musi szybko wyjść po nagrodę człowiek dopiero w takich sytuacjach uświadamia sobie jak trzeba te nasze dzieciaki pilnować na każdym kroku, bo ich pomysłowość nie ma granic i z tego wszystkiego kiedyś może być wielkie nieszczęście.
                a brat mojego m ma córeczkę i dziwne, jak obydwoje się dogadują i potrafią bawić. często z chłopcami w jego wieku się tak nie bawią. lalki go może nie interesują, ale kuchnią się uwielbia bawić, tak więc gotowali razem i serwowali nam super dania, a potem zmywali
                Last edited by Scaarlett; 07-03-2010, 22:50.

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ja tylko na piec sekund bo nie wytrzymałam

                  Edziula ja tez widze dwie kreseczki na tym pierwszym tescie

                  Scaarlet słonce kochana dobrze ze te twoje słoneczko takie madre i maz mu ta zelke obiecał

                  Buziaczki miłej nocki
                  Tesknie

                  Ana trzymam kciuki za tescik na ta wredote


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    a na drugim to dopiero uhhhhhhhhhhh....


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      cześć kochaniutkie! co tu taka cisza żadna kwaki nie pije? ja swoją z ciachem właśnie kończę.
                      Już od ranka po małych porządkach jestem, słońce w całe niebo, aż chce się żyć. czekam sobie na sis, ma na drugą kawkę wpaść to trochę poplotkujemy

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ja właśnie zaczynam pić kawke, bede przygryzac do niej resztke milionera
                        U mnie slonka nie ma, ale jest dosc jasno. Czekam teraz na 18 marca, z wiadomych wzgledow


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam dziewczynkiNajlepsze życzenia dla wszystkich
                          Poproszę kopa w cztery litery.Znowu zaczynam się nakręcać
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            W święto kobiet nie kopiemy, ale na życzenie raz można


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Raz to mi chyba nie pomożeObiecywałam sobie że już się nie będę nakręcać.....że odpuszcze a tu coAle tak swoją droga to psychika robi że mną co chce
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Chyba wszystkie tak mamy, poczekaj do konca marca, a zobaczysz jakie rzeczy ja bede wygadywac wtedy ja bede prosic o kopanko


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X