Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

    Eric-Emmanuel Schmitt

    „Ludzie ogromnie potrzebują rozmawiać o sensie istnienia, o sprawiedliwości, o miłości, o pragnieniach, o śmierci... Książki Schmitta są potrzebne, bo mówią o największych wartościach w życiu w sposób najzwyklejszy, nieomalże dziecięcy." Anna Dymna

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

      Ja polecam bukiet kwiatów a nie książkę.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

        O właśnie! Kwiaty zawsze akutualne

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

          Jeśli ktoś poszukuje książki na prezent to to polecam zdecydowanie "Żywa woda" Jana Parandyka. Nie tylko na prezent ale i w ogóle. Bardzo poruszająca...

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

            Napisane przez bazylianna Pokaż wiadomość
            Eric-Emmanuel Schmitt

            „Ludzie ogromnie potrzebują rozmawiać o sensie istnienia, o sprawiedliwości, o miłości, o pragnieniach, o śmierci... Książki Schmitta są potrzebne, bo mówią o największych wartościach w życiu w sposób najzwyklejszy, nieomalże dziecięcy." Anna Dymna
            Ja również uwielbiam książki tego autora Moja mama też go bardzo lubi . Pisze prostym jeżykiem i potrafi dotrzeć do głębi serca Również je polecam Chociaż czytałam niektóre jego książki z biblioteki jedynie To jednak sama chciałabym posiadać je na własność i wracać do lektury kiedy zechcę

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

              Jak dla mamy (albo osoby w wieku mojej mamy) poleciłabym jakąś biografię lub autobiografię, może kogoś znanego, kogo zna i lubi na przykład z ekranu telewizji.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

                Ze swojej strony proponuje książki Jane Austen. Moja mama uwielbia czytać Dumę i Uprzedzenie czy Rozważną i Romantyczną. Są to lekkei, mądre ksiązki które na pewno się spodobają każdej kobiecie.

                Jesli chcecie dać coś dodatkowego to proponuje zajrzeć sobie na stronę:
                http://selino.pl/torba-bawelniana-z-...ienie,g-5.html
                Jest tutaj możliwość zaprojektowania torby z dowolnie wybranym napisem:


                Moim zdaniem ciekawa opcja.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

                  Przede wszystkim stawianie na odpowiednią jakość, ale musicie tutaj zwrócić uwagę na szereg tematów. Stawki są jakie są, ale popatrzcie po Prezent Marzeń. Czy nie lepiej zrobić jakiś szokujący prezent? Coś związanego z zainteresowaniami? Uważam, że tak...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

                    Ja również czasami daję swojej mamie ksiażkę na rózne okazje ale są to głównie ksiażki kucharskie bo mama jest prawdziwą mistrzynią w kuchni i lubi testowanie takich nowych smaków.

                    W tym roku natomiast kupiłam dla niej butelkę markowych perfum bo widziałam,ze stare perfumki jej się już skończyły. Oczywiście obowiązkowo dostanie bukiet kwiatów plus pralinki Wedla Wedlove ( jej ulubione):

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

                      Ja polecam "Lalę" Jack Denhela, trochę o babci niż o mamie, ale piękna.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

                        Kilka propozycji ode mnie:

                        Dziki seks ( wbrew pozorom jest to ksiązka przyrodnicza o zachowaniach....zwierząt ).
                        Sekretne życie drzew
                        oraz uczuciowe życie zwierząt

                        Ostatnio pożyczyłam te ksiązki mamie i ta nie była w stanie się od nich oderwać, tak ją ogólnie zaciekawiły.
                        W Lovebooks jest sporo propozycji w dobrej cenie
                        http://lovebooks.pl/1713/literatura-faktu--reportaz.htm

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

                          Hildegard Braukmann ma teraz bardzo dobre stawki na kosmetyki - nimi się zainteresujcie. Przez ostatni czas wiele się pod tym względem zmieniło. Kiedyś ludzie kupowali zaskakujące prezenty,a teraz bardziej praktyczne, tym, bardziej że przy takich okazjach HB daje naprawdę mocne rabaty.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jaką książkę polecacie

                            Ja polecam reportaże Pawła Raszki, są bardzo ciekawe. Jeżeli mieszkacie w uk, to sprawdźcie sobie asortyment od rewolucja.co.uk, księgarnia jest dobrze zaopatrzona, mają duży wybór książek dla dzieci, sporo nowości, bestsellerów.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

                              ja uwielbiam kryminały zagadki, intrygi, dochodzenie do prawdy - strasznie mnie coś takiego wciąga Teraz już kończę książkę "Naśladowcy" (zamówiłam sobie z Swiat książki przez internet) i mogę szczerze polecić jeśli ktoś lubi klimat, gdzie jest morderstwo, sekta oraz medyczne eksperymenty. Fani gatunku nie powinni się zawieść

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jaką książkę polecacie na Dzień Mamy

                                zależy jakie ksiązki mama lubi
                                Jeśli sagi rodzinne polecam Ósme życie, jeśli kryminały to Dziewczynę z Brooklinu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X