Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

    Gdy dziecko skończy 2 lata można spokojnie pomyśleć już o kupnie większego łóżeczka. Teraz można kupić takie piękne meble i urządzić dzieciom w pokojach prawdziwe królestwa. Dla małej dziewczynki np. urocze łóżko KOTEK. Jest to wymarzone łóżko dla małych miłośniczek kotów. Jego wygląd pozwala na szybkie "przejście" do samodzielnego spania, ale także rozwija także kreatywność zabaw oraz wprawia dziecko we wspaniały nastrój.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

      ja kupiłam dwuodobową sofę rozkładaną i śpią na niej dwie dziewczyny 5 i 2 latka. A kupiłam ją w zeszłym roku na wiosnę więc mlodsza miała ponad rok jak ją przeprowadziłam na duże łóżko i ani razu jeszcze nie spadła.

      cos w tym stylu tylkko 2-osobowa http://allegro.pl/nowosc-sofa-amelia...274202223.html
      Karina


      Skomentuj


        #33
        Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

        Wybór łóżeczka jest ważny ale moim zdaniem o wiele poważniej trzeba zastanowić się nad materacem W końcu to od niego będzie zależała wygoda oraz zdrowie naszego dzieciaczka.
        Sama nie oszczędzałam i zamówiłam materac słowackiej firmy Materasso: http://amadu.pl/30-materace-dzieciece Piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem (który staram się jak najczęściej prać w pralce).
        Doradziła mi go moja lekarz pediatra Zresztą poczytałam sobie potem opinie w sieci i praktycznie nie ma negatywów !

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

          mnie się bardzo podobają kolorowe meble i rowiez lozka do pokoju dziecięcego i wlasnie tym sposobem trafiłam na tę strone gdzie wlansie spedaja takie meble - http://happybabies.pl/ , zakupiłam te meble i jezeli ktos sie zastanawia to moge polecic ten sklep w 1000 % Mam łózko szafke i komode od nich i sa po prostu super !

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

            Moim zdaniem większość łóżeczek będzie dobra,bardziej warto skupić się na materacu,bo tutaj często wybieramy ten nieodpowiedni,złej jakości. Dużym powodzeniem ciszą się materace piankowo kokosowe.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

              Napisane przez jeybe Pokaż wiadomość
              Moim zdaniem większość łóżeczek będzie dobra,bardziej warto skupić się na materacu,bo tutaj często wybieramy ten nieodpowiedni,złej jakości. Dużym powodzeniem ciszą się materace piankowo kokosowe.
              Dokladnie i wlasnie firma Happy Babies ma w swojej ofercie materace gryko-Koko i z tego co widze po opiniach znajomych sa super idealne dla dziecka

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

                Ja kupilam z wysuwAną szufladą oraz ze zdejmowanym zabezpieczeniem bocznym na wypadek upadku dziecka. Synek strasznie wiercil sie jak spał

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

                  Ja zastanawiam się nad zakupem łóżka dla synka które ma wysuwae dodatkowe spanie, myślę, że może być to dobre rozwiązanie jak rodzeństwo chciałoby spać razem itp.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

                    Minęło już trochę czasu,więc jeżeli wątek dotyczący kupna łóżeczka dla dziecka jest w dalszym ciągu aktualny,to daj znać na forum na jakie ostatecznie padł wybór,czekamy na Twoją odpowiedź

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

                      Jeśli nie mamy zbyt dużo miejsca to fajnie sprawdzi się łóżko piętrowe. A i dzieci takie łóżka uwielbiają. Sama jak byłam mała to bardzo chciałam takie mieć.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

                        Dla naszego noworodka kupiliśmy łóżeczko Timon https://lionelo.com/shop/timon/ które jeszcze się sprawdza, ponieważ córcia nadal się w nim mieści. Według mnie opcja 3w1 czyli łóżeczka na kółkach które można też ze sobą zabrać na wyjazdy jest jak najbardziej ok. Poza tym nie zajmuje zbyt dużo miejsca oraz jest funkcjonalnie zaprojektowane bo wszystko można schować do kosza bądź torby.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X