Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki dla wrażliwej skóry

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

    Chętnie sprawdzę i ja wasze pomysły.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

      xxxx zamawiam u nich głównie naturalne kosmetyki, ale te kremy również i muszę powiedzieć że dobrze działają.
      Last edited by disne; 11-10-2020, 18:56.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

        Ja doradzam się zawsze bezpośrednio w drogerii co będzie najlepsze na daną sytuację. Miłe Panie zawsze mi dobrze doradzą.
        Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

          Kosmetyki do skóry wrażliwej powinno się dobierać bardzo ostrożnie. Przede wszystkim warto postawić na kosmetyki naturalne czy organiczne. Takie produkty możecie zamówić w drogerii internetowej Warsztat Piękna xxx Drogeria oferuje tylko naturalne kosmetyki wykonane ze sprawdzonych składników. Jeśli nie jesteście pewni co do wyboru produktów to przez stronę sklepu można wypełnić specjalną ankietę a ekspert doradzi jakie kosmetyki będa najbardziej odpowiednie do Waszej skóry.
          Last edited by disne; 11-10-2020, 18:57.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

            Jeśli masz wrażliwą skórę to polecam tylko i wyłącznie stosowanie kosmetyków naturalnych Ze swojej strony mogę polecić włoską firmę Eldan Cosmetics. Wypróbuj sobie chociażby krem nawilżająco-ochronny Idractive Moisture Daily Protection. W jego składzie znajduje się m.in masło shea, pantenol i witaminy A i E. Dodatkowo można go też z powodzeniem stosować jako bazę pod makijaż.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

              Ja mam skórę tak wrażliwą, że wystarczy jeden szkodliwy składnik, nawet w śladowej ilości, w jakimś kosmetyku czy chemii gospodarczej, z którym kontakt przez krótką chwilę wywołuje okropne i wyraźne wykwity na skórze. Nie spędzam tyle czasu na zakupach spożywczych, ile na kosmetycznych, bo stoję przed półkami i czytam wszystkie składy. Dobrze, że w necie działa sporo naturalnych drogerii, bo mam dostęp do produktów, które nie wywołują takich podrażnień.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                Dla wrażliwej skóry, nawet atopowej sprawdzają się kosmetyki enilome, na pewno znacie. Są dostępne w aptekach doz.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                  coś czuję, że spędzę tutaj czas żeby zobaczyć te wszystkie kosmetyki

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                    Jest to przez Ciebie sprawdzone? Pytam, bo może też skorzystam.
                    Szczęśliwy człowiek nie ma przeszłości, a nieszczęśliwy nie ma nic poza nią.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                      Nie wiem czy któraś z Was już próbowała kosmetyków przeciwzmarszczkowych dedykowanych dla młodych kobiet? Namawia córkę żeby zadbała o siebie bo będzie miała takie problemy jak ja. Nie mam pojęcia czy mam racje ponieważ córka ma dopiero 26 lat jednak wydaje mi się że jeśli będzie działać prewencyjnie łatwiej jej będzie obejść się bez zmarszczek. Znalazłam nawet kosmetyki dla młodych osób xxx Czy macie doswiadczenia związane z nimi?
                      Last edited by disne; 11-10-2020, 18:57.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                        Mam wrażliwą skórę i przez długi czas obawiałam się depilacji woskiem, a wiadomo, że jest to jedna z lepszych form depilacji, bo włosy nie odrastają przez długi czas. Kupiłam jakiś czas temu plastry z woskiem z Veet (właśnie do skóry wrażliwej) i jestem w szoku, bo moja skóra jest gładka, bez podrażnień i zaczerwienienia.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                          Przede wszystkim trzeba zadać sobie pytanie od czago skóra jest wrażliwa. Może to AZS? Jesli tak to najlepiej stosować kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji tkiej skóry. Sama mam porblem ze zkóra wrazliwa i wiem, jak trudno się o nią dba. u mnie doskonale sprawdza sie atoperal - dzieki niemu moja skóra jest dobrze nawilżona, odżywiona i zadbana. Atoperal swietnie nadaje się do pielęgnacji skóry dzieci jak i dorosyłych

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                            Polecam wczytywać się w sklady kosmetyków. Sama wcześniej wierzylam w to co jest napisane na opakowaniu ale nie patrzyłam na to co jest napisane na etykiecie niewielkimi literami z tyłu. A to jest najwazniejsze bo składy mogą byc rózne i niekoniecznie kosmetyk, który jest najdroższy, jest najlepszy.

                            Jeśli chcecie poszukać rzeczywiście naturalnych kosmetyków, polecam zerknąć sobie do tej apteki:
                            xxxx

                            Obecnie jest tam sporo promocji na kosmetyki dobrych firm jak Alkemie. Bardzo dobry skład ma to serum:
                            Last edited by disne; 11-10-2020, 18:57.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                              Mam skór trądzikową dlatego świetnie spisują się u mnie kosmetyki mineralne. Od paru miesięcy używam tych z eshopannabelle. Maja też bardzo fajne akcesoria zwłaszcza gąbkę do makijażu. Podkład utrzymuje się znacznie dłużej niż nałożony paluszkami.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                                na wrażliwą to tylko jednak naturalne kosmetyki żeby jeszcze chemii nie dodawać bo takie konserwanty w balsamach czesto wysuszaja skore

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X