Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Drzewka owocowe do ogrodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

    o prosze nie zastanawiałam się nad zamawianiem internetowym sadzonek ale chetnie popatrzę co tam mają ciekawego może się skusze na zakup

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

      Ciekawa jestem w jakim stanie przychodzą te sadzonki czy nie połamią się w transporcie itp, w końcu są to przecież delikatne roślinki.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

        Ja mimo wszystko sadzonki wolę kupować na targu u hodowców. Jakoś nie ufam internetowym dostawom. W ogrodzie u moich rodziców mamy gruszki, jabłka, czereśnie, agrest, maliny, śliwki.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

          Ja w tym roku dokupiłam sobie jagodę amerykańską i agrest. Kiwi mam wsadzone ale w ubiegłym roku coś mi je stratowało, chyba szpaki bo miało malutkie dwa kiwi a jak się zaczęły czereśnie i pojawiło się mnóstwo szpaków to zgnięły, a w tym roku przez mrozy zmarzło mi i owoców nie będzie.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            Ja w tym roku dokupiłam sobie jagodę amerykańską i agrest. Kiwi mam wsadzone ale w ubiegłym roku coś mi je stratowało, chyba szpaki bo miało malutkie dwa kiwi a jak się zaczęły czereśnie i pojawiło się mnóstwo szpaków to zgnięły, a w tym roku przez mrozy zmarzło mi i owoców nie będzie.
            o to kiwi jeszcze nie spotkałam się aby ktoś miał Też nas ktoś namawiał na borówkę amerykańską ale zobaczymy co z tego będzie W ubiegłym roku też teściowej szpaki wyjadły czereśnie :/

            Skomentuj


              #21
              Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

              U nas dwa lata temu to obskubały całe winogrono. U mojej mamy boróweczka ładnie rośnie i równie dobrze owocuje

              Skomentuj


                #22
                Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                Ja miałam jedną owocowała średnia bo nie miała zbyt dobrej ziemi. Teraz podsypałam ją nawozem i korą żeby zakwasić ziemie i mam nadzieję ze owoców będzie więcej. U nas dzieciaki uwielbiaja takie owoce ja im przyniosę prosto z krzaczka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                  My w tym roku kupiliśmy z mężem trochę drzewek owocowych. Mamy wiśnię, brzoskwinie, jabłoń, gruszkę, morele, śliwkę. Ciekawe czy owoce będę pyszne, bo drzewka kupowaliśmy w Biedronce a zbytnio na tych odmianach nie znamy się.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                    To, że w bierdronce, to nie znaczy, że kiepskie Oby ładnie owocowały. A nam niestety w tym roku czereśnie zmarzły i w tym sezonie nic z tego nie będzie, a szkoda

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                      Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                      To, że w bierdronce, to nie znaczy, że kiepskie Oby ładnie owocowały. A nam niestety w tym roku czereśnie zmarzły i w tym sezonie nic z tego nie będzie, a szkoda
                      Zmarzły ? u nas nie było przymrozków - całe szczęście wszystkie drzewka pięknie kwitły i nic nas nie zaskoczyło. mam nadzieję, że bedzie dużo owoców.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                        Zmarzły ? u nas nie było przymrozków - całe szczęście wszystkie drzewka pięknie kwitły i nic nas nie zaskoczyło. mam nadzieję, że bedzie dużo owoców.
                        Tak, niestety. Jest jedno miejsce, które bardziej wietrzne jest i chyba to własnie zaważyło. U nas było kilka nocy jakiś czas temu, że rani nawet szyby w samochodzie trze ba było skrobać.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                          No niestety zdarzają się takie sytuacje wczesną wiosna i trzeba sie z tym liczyć. Drzewka owocowe najlepiej owinąć na zimę a później jak juz zakwitna liczyć na to że nie bedzie przymrozków.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                            Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                            No niestety zdarzają się takie sytuacje wczesną wiosna i trzeba sie z tym liczyć. Drzewka owocowe najlepiej owinąć na zimę a później jak juz zakwitna liczyć na to że nie bedzie przymrozków.
                            Na szczęście inne drzewka się uchowały Co do drzewek, a raczej krzaczków owocowych to posadziłam wczoraj agrest i czerwoną porzeczkę, tak mi się z dzieciństwem kojarzą one bardzo. I uwielbiam kompot z agrestu

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                              Drzewka owocowe planujemy posadzić już nie dlugo aby nieć swoje owoce przy domu. Kupimy w sprawdzonym sklepie ogrodniczym - u rodziców pieknie rosna drzewka owocowe.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                                Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                                Drzewka owocowe planujemy posadzić już nie dlugo aby nieć swoje owoce przy domu. Kupimy w sprawdzonym sklepie ogrodniczym - u rodziców pieknie rosna drzewka owocowe.
                                Tu masz taki sprawdzony sklep ogrodniczy https://podkarpackiesady.pl/ ja sobie ostatnio zamówiłam do ogródka morwę, do wcześniej zamówionych gruszy i jabłoni i plus, że dobrze pakują te drzewka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X