Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pepco promocja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Pepco promocja

    ja wolę kupować coś w lumpkach, albo na wyprzedażach w droższych sklepach bo cena wtedy jest porównywalna, a jakość dużo lepsza

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Pepco promocja

      Co prawda to prawda.
      a często w tych droższych sklepach mozna trafić na fajne promocje i ciuszek służy dłużej i mozna przekazać tez następnemu dziecku

      Skomentuj


        #18
        Odp: Pepco promocja

        Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
        Co prawda to prawda.
        a często w tych droższych sklepach mozna trafić na fajne promocje i ciuszek służy dłużej i mozna przekazać tez następnemu dziecku
        dokładnie bo jakoś materiału jest zupełnie inna ja lubie kupować w c&a bodziaki mają fajne promocje bo dziewczynki chodza w nich i chodza i nic sie z nimi nie dzieje, a po Lence mam ubranka dla Młodszej córci z sieciówek i wyglądają jak nowe

        Skomentuj


          #19
          Odp: Pepco promocja

          Dokładnie.
          I wydaje mi sie ,ze mimo ze drożej to tak na dobra sprawę wychodzi nam w życiu taniej

          Skomentuj


            #20
            Odp: Pepco promocja

            Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
            Dokładnie.
            I wydaje mi sie ,ze mimo ze drożej to tak na dobra sprawę wychodzi nam w życiu taniej
            ja to kiedyś liczyłam i lepiej kupić raz a na dłuższy czas - teraz chyba w c&a jest takaś promocja na ubrania minus 23% i trzy bodziaki można kupić za 30 zł plus minus

            Skomentuj


              #21
              Odp: Pepco promocja

              O to trzeba sie wybrać,bo chyba mi potrzeba jeszcze pare sztuk body z długim rękawkiem

              Skomentuj


                #22
                Odp: Pepco promocja

                patka_98m to jest tylko promocja w sklepie internetowym niestety ale warto według mnie zrobić zakupy jesli jestes na kupnie bo sie opłata według mnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Pepco promocja

                  Pewnie ,ze tak przez internet tez mozna zrobic zakupy przez internet

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Pepco promocja

                    Ja napiszę więcej,przez internet nawet trzeba robić zakupy ponieważ w praktyce sporo na nich oszczędzamy,a wybór np artykułów dla dzieci mamy bardzo szeroki

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Pepco promocja

                      W aktualnej gazetce znajdziecie dekoracje świąteczne, propozycje prezentów dla niej i dla niego, no i kilka propozycji zabawek dla dzieci.

                      Aktualna gazetka do Pepco ważna od 12.12.2014 do 18.12.2014 lub do wyczerpania zapasów.
                      link do gazetki https://pepco.okazjum.pl/gazetka/gaz...-2014,10608/1/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Pepco promocja

                        promocje w pepko przestały mnie interesować jakość ciuszków w tym sklepie jest marna i wychodzi drogo bo trzeba kupić nowe. Ciuszka z pepko mówie nie

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Pepco promocja

                          Napisane przez syczatko Pokaż wiadomość
                          promocje w pepko przestały mnie interesować jakość ciuszków w tym sklepie jest marna i wychodzi drogo bo trzeba kupić nowe. Ciuszka z pepko mówie nie
                          Niestety mam takie samo zdanie Kupiłam 2 dresy i śliniaczek i wszystko w ciągu tygodnia zniszczone przy normalnym używaniu przez dziecko

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Pepco promocja

                            Ja na początku jak dziecko mniej się brudziło byłam zadowolona z Pecpo, miałam wrażenie że ciuszki dłużej wytrzymywały, ale pewnie dlatego że częściej musiałam je wymieniać bo szybciej córcia rosła. Teraz ma 20 miesięcy i ten wzrost troszeczkę jest wolniejszy bo nawet ostatnio przeglądałam jej ubranka i zauważyłam że w niektórych rzeczach chodzi już ponad 3 miesiące i te ciuszki z Pepco źle wyglądają

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Pepco promocja

                              Zgadzam się z Wami co do jakości np tamtejszych ubrań dla dzieci,również uważam z eta jakość mogłaby być znacznie lepsza,ale cena też robi swoje i odgrywa ważna rolę.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Pepco promocja

                                Tam często są fajne promocje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X