Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mnie to przeraża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Mnie to przeraża

    Oj i to bardzo dziwne.
    Mnie poruszył film,który przez przypadek na fb widziałam jak Chinka czy Japonka bije swoje malutkie dziecko Ono biedne płacze a Ona je okłada jak nie wiem miałam wrażenie,ze zaraz je zabije i wiecie co nadal nie moge sobie z tym poradzić ciagle mam przed oczami to biedne dziecko....

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Mnie to przeraża

      Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
      Oj i to bardzo dziwne.
      Mnie poruszył film,który przez przypadek na fb widziałam jak Chinka czy Japonka bije swoje malutkie dziecko Ono biedne płacze a Ona je okłada jak nie wiem miałam wrażenie,ze zaraz je zabije i wiecie co nadal nie moge sobie z tym poradzić ciagle mam przed oczami to biedne dziecko....
      kojarze ten film bo na fb było o tym głośno - ja nie dałam rady oglądać, ale coś obiło mi się iż matka tego dziecka została pociągnięta do odpowiedzialności karnej - ale nie wiem ile w tym prawdy to tez wyczytałam na jakimś fb

      Skomentuj


        #33
        Odp: Mnie to przeraża

        Obejrzałem to,i powiem szczerze ,ze masakra jakich mało mały próbował jakoś sie ratować podnosili główkę to ona go po niej biła kopala maluszek płakał Boże jak ja bym tam chciała być i go obronić zabrać od niej i żeby tak ja ktoś przekopal Ponic tak ona siedzi a maluszek jest w rodzinie zastepczej pod stałym nadzorem.Tyle szczęścia ale wyobrażam sobie niestety,ze jest więcej takich dzieci co przeżywa taki terror w domach i gdzie tu sprawiedliwość Boże?czemu te aniołki trafiają tam gdzie nie powinny....

        Skomentuj


          #34
          Odp: Mnie to przeraża

          Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
          Obejrzałem to,i powiem szczerze ,ze masakra jakich mało mały próbował jakoś sie ratować podnosili główkę to ona go po niej biła kopala maluszek płakał Boże jak ja bym tam chciała być i go obronić zabrać od niej i żeby tak ja ktoś przekopal Ponic tak ona siedzi a maluszek jest w rodzinie zastepczej pod stałym nadzorem.Tyle szczęścia ale wyobrażam sobie niestety,ze jest więcej takich dzieci co przeżywa taki terror w domach i gdzie tu sprawiedliwość Boże?czemu te aniołki trafiają tam gdzie nie powinny....
          nio niestety na tym świecie jest tyle krzywdy wycelowane w dzieci, że serce boli człowieka ... ja nie dam rady oglądać wiadomości bo co po chwile jakieś informację o krzywdzie dziecka - smutne to wszytsko bo wszytskie dzieci świata powinny być szczęsliwe

          Skomentuj


            #35
            Odp: Mnie to przeraża

            Dzieci to małe aniołki,które przychodzą dla nas dorosłych byśmy razem z nimi byli szczęśliwi to cząstka nas samych a wielu ludzi robi im krzywdę Boże dlaczego...

            Skomentuj


              #36
              Odp: Mnie to przeraża

              no nie ma sprawiedliwości - taki to jest ten świat a wlasciwie ludzie na nim

              Skomentuj


                #37
                Odp: Mnie to przeraża

                Te filmiki w necie też mnie przerażają Dlaczego to spotyka takie małe bezbronne dzieciaki W dzisiejszych czasach jest to już tak nagminne że niedopomyślenia Serce się kraja na ten widok Jak obejrzę to późniiej długo mi siedzi to w głowie i pytam dlaczego ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Mnie to przeraża

                  Napisane przez inesita28 Pokaż wiadomość
                  My się staraliśmy 4 miesiące i dla mnie była to wieczność. Nie wyobrażam starać się rok, 2, 3 lata. Chyba bym zwariowała, choć jedno jest pewne- nigdy bym się nie poddała. Podziwiam te kobiety.
                  Dokładnie, człowiek póki nie chce dziecka, myśli że wystarczy zabawić sie do końca z partnerem i już jest się w ciąży, a to jednak nie takie hop siup jakby mogło się wydawać. Choć dużo z nas chyba stres blokuje.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Mnie to przeraża

                    Teraz 2 letni chłopiec walczy o życie Wyszedł z domu w piżamce Odnaleźli go niedaleko domu :/ biedactwo zmarznięte takie małe
                    Ależ życie jest nie sprawiedliwe

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Mnie to przeraża

                      Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                      Dokładnie, człowiek póki nie chce dziecka, myśli że wystarczy zabawić sie do końca z partnerem i już jest się w ciąży, a to jednak nie takie hop siup jakby mogło się wydawać. Choć dużo z nas chyba stres blokuje.


                      Tak to tylko mają te patologie ... Nie myślą o tym i jest . A zwykły człowiek stara się czasem latami i niestety nie może doświadczyć tej radości. Niestety jest to straszne, a rodziny które chcą zaadoptować dziecko i są dobrymi rodzinami niestety nie mogą - trwa to latami ... strasznie niesprawiedliwe to jest

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Mnie to przeraża

                        nie ma czego sie bac

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X