Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsze urodziny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierwsze urodziny

    Chciałabym urządzić synkowi na roczek typową impreze urodzinową dla dzieci, a nie tylko posiadówę przy stole ze "starymi". I tu moja prośba macie dziewczyny jakies pomysły na dekoracje i menu.

    Będzie ok 20 osób, niestety większość dorosłych, także na razie nie popiszę się w menu dla maluchów, więc szukam czegoś co można zrobić szybko i większej ilości.

    Dekoracji chcę żeby było duuużo. A co niech starsi też się trochę zabawią.

    Dzięki za wszelkie sugestie
  •    
       

    #2
    Odp: Pierwsze urodziny

    Ja na roczek kupiłam na Allegro balony roczkowe, serpentyny i miałam girlandę z napisem" Moje urodziny"- wisiała na ścianie tuż nad miejscem synka przy stole. Oprócz tego wszyscy - dorośli też;p - mieli papierowe czapeczki Stół udekorowałam błękitną organtyną i miałam kolorowe serwetki

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pierwsze urodziny

      Ja też z dekoracji miałam kupione balony z cyferką 1 i napisami wszystkiego najlepszego i mój syn który uwielbiał Kubusia Puchatka też miały i dzieci i dorośli serwetki z Kubusiem Puchatkiem i talerzyki papierowe też z akcentem bajkowym
      Dla dzieci zrobiłam łódki z galaretek ,które i dorośli jedli
      Na allegro można różne dekoracje znaleść
      A chodzi ci o pomoc w wyborze menu ?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pierwsze urodziny

        Pierwsze urodziny dziecka to niezapomniany moment koniecznie musi znaleźć się na nich tort z jedną świeczką. I fajnym rozwiązaniem są balony oraz czapeczki dla każdego "imprezowicza"
        Od sojuszników gorszy jest tylko ich brak.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pierwsze urodziny

          Najlepiej wymyślić jakieś kolorowe dekoracje - baloniki, serpentynki,czapeczki A, i ubrać malucha w jakieś wygodne, kolorowe wdzianko

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pierwsze urodziny

            Na urodziny to musi być TORT 🍰. Najlepiej kolorowy i w jakimś fantazyjnym kształcie (sympatycznie będzie zjeść Np odkrojoną łapkę misia lub koło wozu strażackiego).

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pierwsze urodziny

              Co do tortu- pełna zgoda,w zasadzie bez niego nie ma dobrych urodzin,a cała reszta to już kwestia kreatywności rodziców,pod względem dodatkowych atrakcji czy osób które zaprosimy,bo to one moim zdaniem tworzą atmosferę tego święta.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pierwsze urodziny

                Tylko trzeba też znaleźć w miarę zdrowy tort

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pierwsze urodziny

                  Dekoracji na pewno mnóstwo znajdziesz w sieci, pogrzeb trochę, a na pewno się czymś zainspirujesz Serpentyny, balony, banery, figurki jest tego cała Koniecznie tort I skoro większość osób to dorośli, to pomyśl nad czymś zabawnym dla nich, żeby poczuli się znowu jak dzieci

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pierwsze urodziny

                    wszystkie dekoracje typu balony, serwetki, kubki talerzyki girlandy itp. itd kupowałam na allegro u jednego dostawcy który miał wszystko czego potrzebowałam, ceny były zadowalające i wszystko przyszło w jednej paczce

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pierwsze urodziny

                      Ja myślę podobnie jak dziewczyny, dużo balonów, girlandy i obowiązkowo niezapomniany tort możesz też zrobić dla gości jakieś zaproszenia, które jednocześnie będą pamiątką

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pierwsze urodziny

                        Atrakcje na urodziny zawsze stanowią najważniejszą część uroczystości. Na pierwsze urodziny warto zaplanować szczególne atrakcje urodzinowe Ja bym pomyślała o wynajęciu profesjonalnego animatora, który w stroju klauna będzie zabawiał dzieci. W menu urodzinowym na pewno powinien znaleźć się tort, sprawdzają się też mini kanapeczki, galaretki o różnych kolorach i owoce.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pierwsze urodziny

                          Roczek obchodziliśmy w zeszłym roku i szczerze mówiąc tak małe dzieci chyba nie potrzebują jeszcze animatorów, wystarczą rodzice, zabawki, balony

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pierwsze urodziny

                            Zgadzam się i myślę, że animatorzy to może dla 4-5 latka byłyby rzeczywistą atrakcją, a do tego czasu można zakupić balony urodzinowe i jakieś inne kolorowe banery, serpentyny itp. i imprezka i tak będzie SUPER !

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pierwsze urodziny

                              My mieliśmy roczek w sylwestra i małemu do szczęścia wystarczyli goście którzy go nosili i zabawiali. Każdy się z nim bawił, a on biegał zadowolony do późnej godziny.
                              Jak dla nie animatorzy są fajni ale dla starszych dzieci, na roczek to chyba zbędny wydatek

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X