Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Baby shower

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Baby shower

    Hej!
    Co myślicie? Wolicie polską nazwę bociankowe? Byłam na super przyjęciu u mojej siostry. Były konkursy z nagrodami (np. paczka makaronu) i ogólnie świtena zabawa. Teraz sama zastanawiam się czy urządzić?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Baby shower

      Co do nazwy zostałabym przy Baby shower A pomysłów mnóstwo można znależć w internecie Życzę powodzenia w urządzaniu jeśli się zdecydujesz
      Na pewno taka zabawa odstresuje kobietę od tego co się zbliża a i pamiątka i wspomnienie super

      Skomentuj


        #18
        Odp: Baby shower

        o tej polskiej nazwie nie słyszałam znam tylko pod postacią Baby Shower- mnie osobiście bardzo się idea podoba. Sama miałam i polecam. Spotykamy się razem. bawimy śmiejemy, to naprawdę pomaga

        Skomentuj


          #19
          Odp: Baby shower

          Ja czasem żałuję że takiego nie zrobiłam ale wtedy nie było to takie jeszcze modne i mało się o tym słyszało No trudno

          Skomentuj


            #20
            Odp: Baby shower

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            Ja czasem żałuję że takiego nie zrobiłam ale wtedy nie było to takie jeszcze modne i mało się o tym słyszało No trudno
            A może jeszcze nic straconego, kto wie

            Skomentuj


              #21
              Odp: Baby shower

              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
              A może jeszcze nic straconego, kto wie
              nie kracz Póki nie mieszkam w swoim domku nie będę myślała o 3 ale jak już zamieszkam to kto wie Ale ostatnio to miałam niezłego stracha bo o tabletce zapomniałam

              Skomentuj


                #22
                Odp: Baby shower

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                nie kracz Póki nie mieszkam w swoim domku nie będę myślała o 3 ale jak już zamieszkam to kto wie Ale ostatnio to miałam niezłego stracha bo o tabletce zapomniałam
                czasem wychodzi po prostu samo u nas też opcja do dwójki dzieci jest, ale kto wie jak czas pokaże

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Baby shower

                  Dwójka dzieci fajnie brzmi. Ja wiem, że my na tym jednym poprzestaniemy.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Baby shower

                    U nas w Polsce nie są jeszcze takie modne tego rodzaju przyjęcia. Ale zorganizowałam jakieś dwa miesiące temu takie przyjęcie dla mojej siostry nie wiedziałam jak się za to zabrać więc bardzo dużo pomysłów zaczerpnęłam z zorganizuj-babyshower . Impreza wyszła super.
                    Last edited by disne; 16-06-2020, 18:22. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Baby shower

                      Nie znalałam nazwy bociankowe i szczerze powiedziawszy to nie wiedziałabym co to jest... Jestem zdania,że powinniśmy zostać przy baby shower. Szczególnie,ze cała tradycja przyszła z zachodu

                      Jest to fajna impreza, sama miałam ostatnio i byłam również u koleżanki Jesli chodzi o prezent to warto jest zaprojektować dla mamuśki coś od siebie. Na przyład na stronie jest opcja zaprojektowania takiego body dla malucha
                      body-dzieciece-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie

                      Z napisem własnego pomysłu.
                      Last edited by disne; 16-06-2020, 18:22. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Baby shower

                        nigdy nie robilismy baby shower, a co do nazwy to mi się wydaje że to nie ma znaczenia

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Baby shower

                          Chętnie bym poszła na takie przyjecie, ale sama bym nie wyprawiła. Jestem przesądna niestety bym się bała , że coś się stanie.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: baby shower

                            W sumie fajna tradycja Również robiłam dla koleżanek.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: baby shower

                              No właśnie sama również zastanawiałam sie ostatnio co podarować koleżance ponieważ ta urządza imprezę baby shower. Mam obecnie na oku kilka prezentów, ale najbardziej zastanawiam się nad zegarkiem firmy Swatch. Konkretnie:
                              sell-watch
                              Koleżanka lubi takie oryginalne dodatki. Myślicie, że spodoba się jej?
                              Last edited by disne; 16-06-2020, 18:23. Powód: nie opłacona reklama

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Baby shower

                                Też tak myślę. Ja dostałam sporo drobiazgów i nawet krem z mamas na opuchnięte nogi bo obecnie to mój nieprzyjemny problem...ahhh

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X