Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kąpiel w korze dębu i nadmanganianie potasu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kąpiel w korze dębu i nadmanganianie potasu

    Lekarka kazała mi kąpać dziecko (6 msc), dwa razy dziennie w korze dębu i raz w nadmanganianie potasu, ale niestety nie powiedziała przez ile czasu mam tak robić. Nie mam jak się z nią skontaktować i zastanawiam się czy są jakieś ustalone normy, limity?
    Chodzi tu o alergie, wspomnę, że za tydzień idziemy na trzy dni na alergologię do szpitala.
  •    
       

    #2
    Odp: Kąpiel w korze dębu i nadmanganianie potasu

    Podczas używanie nadmanganianu potasu należy zachować szczególną ostrożność i nie przesadzać z jego ilością tyle wiem bo swego czasu kąpaliśmy Zosie w takim roztworze i trzeba uważać bo specyfik wysusza skórę. Lepiej skontaktuj sie z lekarzem - moze telefonicznie w przychodni lekarz udzieli Ci porady .

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kąpiel w korze dębu i nadmanganianie potasu

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      Podczas używanie nadmanganianu potasu należy zachować szczególną ostrożność i nie przesadzać z jego ilością tyle wiem bo swego czasu kąpaliśmy Zosie w takim roztworze i trzeba uważać bo specyfik wysusza skórę. Lepiej skontaktuj sie z lekarzem - moze telefonicznie w przychodni lekarz udzieli Ci porady .
      A dlaczego i jak kąpałaś w tym roztworze małą? Mojego jak był malutki wysypało na buzi i też lekarz kazała go kupić ale ja wybrałam w końcu emolium i krochmal

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kąpiel w korze dębu i nadmanganianie potasu

        my tylko przez bodajze 3 dni - zaleciła to położna nam bo mała miała odparzenia na dupine po antybiotykoterapii, myłam ja normalnie pod prysznicem, potem do wanienki lądowała sama dupka - ja kupiłam te kryształki w saszetce i dawalam odrobinkę tylko tego - fakt faktem pomoglo

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kąpiel w korze dębu i nadmanganianie potasu

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          my tylko przez bodajze 3 dni - zaleciła to położna nam bo mała miała odparzenia na dupine po antybiotykoterapii, myłam ja normalnie pod prysznicem, potem do wanienki lądowała sama dupka - ja kupiłam te kryształki w saszetce i dawalam odrobinkę tylko tego - fakt faktem pomoglo
          W takim przypadku to rozumiem a ja co miałam małemu samą głowę w tym moczyć :/ a czym potem nawilżałaś? i z tej saszetki na jedną kąpiel ile dawałaś?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kąpiel w korze dębu i nadmanganianie potasu

            nio na buzi to strach stosować jakby nie patrzyć ma to działanie żrące, ja wówczas kąpałam Młoda w emolientach dopiero z czasem przeszlismy na normalne kosmetyki tylu Ziaja, NIvea, dupinke po takiej kąpieli smarowałam bephantenem bo jakos do sudocremu nie jestem przekonana, ja dawałam odrobinkę tak by woda była lekko różowa bo sie bałam wiecej

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kąpiel w korze dębu i nadmanganianie potasu

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
              W takim przypadku to rozumiem a ja co miałam małemu samą głowę w tym moczyć :/ a czym potem nawilżałaś? i z tej saszetki na jedną kąpiel ile dawałaś?
              Z tej saszetki to wystarczy dosłownie kilka kryształków wpuścić, zawsze możesz dosypać więcej jak uznasz że mało, mi jak się czasem sypnęło więcej i woda była bardzo filetowa to ręcznik poplamiło przy wycieraniu, długo się zastanawiałam skąd mam takie brązowe plamy na nim.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X