Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ekspozycja na gluten

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ekspozycja na gluten

    Od miesiąca robię małemu ekspozycję na gluten, do tej pory dosypywałam kaszkę orkiszową do kaszki bezmlecznej (alergik), niestety skończyła mi się i mam w domu tylko kaszkę mannę. Nie wiem jednak jak ją dodać do zupki. Wsypać po prostu z woreczka do zupki, czy trzeba to wcześniej jakoś podgotować?
  •    
       

    #2
    Odp: Ekspozycja na gluten

    Ja wsypywałam błyskawiczną kaszkę mannę do zupy bezpośrdnio, pod koniec gotowania.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ekspozycja na gluten

      Identycznie jak jjmka. Gdy już zupka prawie gotowa, na chwilę przed końcem wsypuje kaszę manne bezpośrednio do garczka (żadnego przygotowywania wcześniej), mieszam i gotowe.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ekspozycja na gluten

        Każda mama będzie miała inne podejście do tego jak wprowadzać gluten do diety dziecka. Osobiście jestem zdania, że warto przed wprowadzeniem glutenu poczytać trochę na ten temat. Dowiedzieć się więcej by wiedzieć jak postępować. Mi udało sie znaleźć taki artykuł http://www.mojealergie.pl/czy-dieta-...wierac-gluten/ . Bardzo dokładnie przedstawili tam wszelkie szczegóły. Sądzę, że nie tylko ja z tego skorzystam.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ekspozycja na gluten

          Myślę, że watro jest sięgnąć po porady dietetyka, którty nie tylko nauczy nas sporządzać posiłki do dziecka ale przede wszystkim podrzuci kilka sprawdzonych przepisów , które ogólnie nie są zbyt łatwo dostępne a jak już można znaleźć je w internecie to są obawy czy na pewno są odpowiednie.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X