Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Biustonosze w większych rozmiarach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Biustonosze w większych rozmiarach

    Macie jakieś sprawdzone sklepy w necie gdzie można zakupić biustonosze w większych rozmiarach, przynajmniej od F, w przystępnej cenie??
    Bo pomału kończą mi się możliwości, a jestem dopiero w 6 miesiącu.
  •    
       

    #2
    Odp: Biustonosze w większych rozmiarach

    Na allegro można kupić biustonosze w dobrych cenach i we wszystkich rozmiarach. Wiele sklepów oczyszcza magazyny i wyprzedaje towar na allegro. Wiec polecam tam zajrzeć.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Biustonosze w większych rozmiarach

      ja rozkochalam sobie biustonosze bez fiszbin intimissimi !!! Sa boskie!!!!!!!! Nie maila mna sobie nigdy lepszego stanika. Fakt sa cholernie drogie jak na to by na raz wywalicwszystkie stare i kupic tylko tej marki. Ale co ajkis czas mozna sobie powoli zmieniac szuflade... Jest niesamowicie wygodny, idealnie dopasowany i rpzedewszystkim powieksza piersi i nie ma tych choleernch drutow ktore po jakims krotkim czase uzytwkoania wylaza....

      Skomentuj


        #4
        Odp: Biustonosze w większych rozmiarach

        Ja też tylko i wyłącznie Intimissimi. Tanie nie są ale naprawdę bardzo dobre gatunkowo. Warte swojej ceny.Do tego idealnie leżą i nie są oklepane.



        Skomentuj


          #5
          Odp: Biustonosze w większych rozmiarach

          ja po swoje staniki msuze jezdzic do bialegostoku ale przy okazji rodiznke odwiedze Od kad mam intimissimi to kazdy inny poszedl w odstawke :P

          Skomentuj


            #6
            Odp: Biustonosze w większych rozmiarach

            Całkiem fajne staniki widziałam ostatnio na Zalando. Co prawda ceny nie są niskie, a ja podchodzę sceptycznie do kupowania bielizny przez internet, ale chyba się skuszę i wypróbuję czy takie zakupy mają sens

            Skomentuj


              #7
              Odp: Biustonosze w większych rozmiarach

              Ja też wolę raczej nie kupować bielizny przez internet. Już nie raz się na tym zacięłam i chyba mi wystarczy.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Biustonosze w większych rozmiarach

                Można kupować przez internet, tylko trzeba dokładnie sprawdzić rozmiar biustonosza. Sama wiem po sobie, jak dobrze się zmierzy obwód w pasie wówczas łatwiej dopasować resztę. Czasem zmawiam staniki na http://www.sisi.pl/ i wszystko jest wporządku.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Biustonosze w większych rozmiarach

                  ja zawsze mam problem, żeby taki biustonosz

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X