Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 01-08-2017, 18:48
macinka macinka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macinka.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki dom zbudować?

Pomyśl o fajnym i nowoczesnym rozwiązaniu jakim jest rekuperator. Rekuperator to wentylacja i odzysk ciepła w jednym. Rekuperator pozwala na zmniejszenie kosztów ogrzewania nawet o 50%. Zobacz: http://thesslagreen.com
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-2017, 15:47
frizz's Avatar
frizz frizz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
frizz.polki.pl

Ja bym zbudował energooszczędny...
Nieprzeczytane 13-08-2017, 21:40
dama13 dama13 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dama13.polki.pl

Ważne są materiały z których budujemy dom , muszą być porządne oraz wysokiej jakości . Ja swoje poddasze ocieplałam wełną mineralną firmy rockwool . Możecie ją znaleźć w tym sklepie , bo mają na prawdę świetne ceny oraz szeroki wybór. Sprawdźcie sami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-08-2017, 18:17
maleno maleno jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
maleno.polki.pl

ostatnio modne są domy w stylu kanadyjskim i taki właśnie polecam, piękne drewno zawsze będzie w modzie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-08-2017, 15:22
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Wygodny i dostosowany do Waszych potrzeb. Nam świetnie współpracowało się z firmą Fachman ( działa na Podkarpaciu), która postawiła i wykończyła nasz dom. Podpowiadali ciekawe rozwiązania, wspólnie dokonywaliśmy drobnych zmian w projekcie. Panowie z dużym doświadczeniem i wiedzą, z której warto korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-09-2017, 13:36
polvor polvor jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
polvor.polki.pl

Interesująco prezentują się nowoczesne aranżacje mieszkań. Patrzyłam ostatnio jakie projekty w Internecie mogą być warte uwagi przy planowaniu działki. Projekt domu w stylu amerykańskim lub skandynawskim to bardzo ciekawe rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Jest dużo producentów, którzy oferują tak nowoczesne pomysły na mieszkanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-09-2017, 13:36
alka01 alka01 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
alka01.polki.pl

Cytat:
Napisał maleno Zobacz post
ostatnio modne są domy w stylu kanadyjskim i taki właśnie polecam, piękne drewno zawsze będzie w modzie
Są modne, ale chyba nie ze względu na piękno drewna, ale przede wszystkim ze względu na to, że są to domy ciepłe, energooszczędne, no i dlatego, że stawia się je naprawdę szybko. Zobaczcie sobie ofertę WascoVilla - specjalizują się w takich domach i na stronie mają wszystko fajnie opisane.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-09-2017, 19:19
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Najlepiej energooszczedny. Ta inwestycja praktycznie zawsze sie zwraca Mozecie rowniez postawic na audyt energetyczy z firma www.unicon-termo.pl dzieki temu bedziecie mogli pozbyc sie wszelkich nieszczelnosci i wad konstrukcyjnych w waszych domach
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2017, 22:06
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Jeśli już decydujecie się na budowę domu, rozważcie proszę wykup ubezpieczenia, które może uchronić Was przed dużymi stratami finansowymi. Miejcie na uwadze, że na placu budowy czyha wiele zagrożeń, które mogą mieć fatalny wpływ na stan naszych portfeli. Tutaj: https://wygodnie.pl/porady/ubezpiecz...at-finansowych opisano, kiedy na polisę warto się zdecydować i co obejmuje :-).
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-2017, 12:11
martysk martysk jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
martysk.polki.pl

Tutaj można sobie sprawdzić która polisa jest najkorzystniejsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania