Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polska na weekend - propozycje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Polska na weekend - propozycje?

    Witam. Jeśli ktoś chce ciszy i spokoju to polecam domek "Chatka nad Rzeką Solinką" w miejscowości Bukowiec. Domek w pełni wyposażony i ogrodzony. Dodatkowo mały placyk zabaw i rzeka Solinka idealna do brodzenia dla dzieci. Odwiedziliśmy to miejsce już kilka razy i jestem bardzo zadowolona. Nasz maluch źle znosi podróże wiec dalsze trasy niestety odpadają. Pozdrawiam.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Polska na weekend - propozycje?

      Ja z kolei mogę polecić ten hotelik http://www.hotelik.cso.pl/ . Znajduje się on niedaleko Olsztyna, a dokładniej miedzy Olsztynem a Szczytnej. Nie jest duży, ale jest bardzo przytulny i mają bardzo dobre warunki. Pokoje są czyste, schludne, fajnie urządzone. Do hotelu przynależy też ogród, który także jest bardzo fajnie urządzony i można w nim wypocząć. Nie pamiętam dokładnych cen za osobę, ale jest to chyba ok 90zł. Sama w tym roku planuje się tam wybrać, ale musze zadzwonić i zapytać o wolne miejsca.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Polska na weekend - propozycje?

        Faktycznie możliwości jest bardzo dużo i to cudownie. Ja myślę, że w naszym przypadku najlepiej sprawdzi się oczywiście hotel z basenem dla dzieci. Sama z chęcią bym się wybrała do takiego miejsca i zregenerowała się po codziennej pracy. To bardzo ważne, bo przecież nie można być ciągle zapracowanym, a wiadomo, jak to jest...

        Skomentuj


          #94
          Odp: Polska na weekend - propozycje?

          Bardzo fajnym pomysłem jest, jechać z dziećmi na działkę, organizować piesze wycieczki z nagrodami, a na działce postawić basen dla dzieci.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Polska na weekend - propozycje?

            Uwielbiam spędzać wakacje z rodziną. W tym roku myslimy o tym by wybrać się do Poznania. To piękne polskie miasto i przede wszystkim atrakcyjne turystycznie. Udało nam sie juz wstępnie zarezerować tutaj http://nest.poznan.pl/ nocleg dla całej rodziny. A że znajdują się blisko centrum bo na Grodziskiej 117 to wszędzie będziemy mieć blisko. A wy gdzie się wybieracie?

            Skomentuj


              #96
              Odp: Polska na weekend - propozycje?

              Ja znalazłam jakiś czas temu hotel poza warszawą. Wydaje mi się, że to idealne miejsce na urlop. Jeździcie gdzieś poza morzem i górami? Ja bardzo lubię zwiedzać rózne miejsca, poznawać nowych ludzi... Siedzenie w jednym miejscu za długo źle na mnie działa.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                Moje ulubione miasto to Kraków Wracam tam kiedy tylko mogę. Natomiast warto wybrać się do Zakopanego, Dębek albo na Kaszuby.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Polska na weekend - propozycje?

                  Moim zdaniem warto spędzić urlop w góach.
                  My trafiliśmy na hotel Bukovina z świetną ofertą i SPA. Mąż namawia mnie na wakacje w tym miejscu bo nie powinno być takiego tłoku jak nad morzem. Dzieciaki też powinny być zadowolone z wyjazdu.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Polska na weekend - propozycje?

                    To zależy czy chce się zwiedzać (wtedy najlepsze są miasta, polecam Poznań) czy odpocząć w ciszy i spokoju (tu Np. Dębki lub inne małe nadmorskie miejscowości poza sezonem, oczywiście).

                    Skomentuj


                      Odp: Polska na weekend - propozycje?

                      Ja polecam wynająć albo kupić kampera. My takowym dysponujemy. Jak wpiszesz w necie 'sprzedam kampera' to pojawia się bardzo dużo ofert. Ja osobiscie mam kamper z takiej firmy: http://dethleffs-polska.pl/kampery_w_zasiegu_reki/ Na nasze potrzeby sprawdza się idealnie. Jest fany, bo pozwala na niezależność od noclegów

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Polska na weekend - propozycje?

                        Polska to piękny kraj. Można udać się w góry, o każdej porze roku jest tam pięknie. Można pojechać nad morze, atrakcji tam nie braknie. Można takze wybrać się na Mazury i odpocząć w spokoju, ciszy, pośród pięknej natury.

                        Skomentuj


                          Odp: Polska na weekend - propozycje?

                          Jest wiele fajnych i ciekawych propozycji,moim zdaniem najważniejsze będzie to aby pogoda dopisała i aby móc spędzić ten czas aktywnie,np: na Mazurach gdzie ciekawych tras rowerowych nie brakuje i starsze dzieci będą bardzo zadowolone.

                          Skomentuj


                            Odp: Polska na weekend - propozycje?

                            Zdecydowanie morze, oczywiście jeśli ktoś nie musi przejechac całej Polski , żeby się tam dostać, ale dla tych mieszkających bliżej morza polecam taki wyjazd na 2-3 dni, świetny wypoczynek i regeneracja. Szczególnie, jeśli znajdziemy sobie nocleg w taki miejscu , jak to hotel Ustka i skorzystamy jeszcze z zabiegów SPA.

                            Skomentuj


                              Odp: Polska na weekend - propozycje?

                              Na weekend polecam wyprawę do parku trampolin - świetna zabawa dla całej rodziny! Można znaleźć park w swoim lub pobliskim mieście

                              Skomentuj


                                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                                Wiele osób tutaj poleca Kraków - ja również zachęcam do odwiedzenia tego niesamowitego miasta. Ważne tylko, by znaleźć jakieśkomfortowe i niedrogie miejsce na nocleg takie, jak to. Blisko dworca i centrum.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X