Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez kurczaczek Pokaż wiadomość
    no juz nie moge i tez sie poraz drugi wtrące zarty nie dzialaja to powaznie kobity!!!!!!
    opanowac sie ja wam powiem ze w tej waszej awanturze Wszystkie jestescie takie same bo jesli któras byla by mądrzejsza od drugiej to by przestala reagowac na zaczepki wyluzowac i zamknąc ten wątek a tu jak w piaskownicy mysle ze nawet Ewa Drzyzga nie dalaby wam rady
    i dziwie sie wam crejzolki bo naprawde czytajac wasze wypowiedzi uwazalam was za konkretne babki a tu taka masakra ech....
    może i jesteśmy, nie przeczę.... kilka razy próbowałam się pohamować, ale
    sie po prostu nie dało, więc pewnie mądrzejsza nie jestem, ale mimo, że się nie znamy osobiście nie znaczy, że można niestworzone historie opowiadać.

    Diabelcekie może i Młoda krytyki przyjąć nie potrafi, ale potrafi wyciagnać rękę do zgody. A zauważyłam, że Ty ani jednego ani drugiego nie potrafisz. Ale ja nie chcę sie teraz z Tobą przegadywać. Bo chyba już dość kłótni jak na te kilka dni
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez kurczaczek Pokaż wiadomość
      Dzieci!!!!!
      Kurczak no daj spokój Marti1986 została zaatakowana przez panią S w innym watku od tak sobie. Ma się prawo bulwersować prawda? Ja osobiście jestem nadal wściekła za takie wyzwiska jak: "burak, sierota, ********a, czy epitety tępa baba". No jestesmy złe po prostu, no ... ba nawet wściekłe
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Tree pewnie ze krytyki nie przyjmuje, bo ona po mnie splywa.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          familytree.
          więc jednak sama możesz zauważyć teraz że prubowałam, prubowałam wiele razy ...

          Skomentuj


            sayapoamore nie znam Cię osobiście(dzięki Ci za to Boże)ale po twoich postach można stwierdzić,że wyżej srasz niż dupe masz,wszem i wobec piszesz o swoich studiach,chwaląc się tym,jakby to było nie wiadomo co,bo czym się tu chwalić skoro to interes rodzinny?!?kierunek jak każdy inny,trzeba się uczyć,ale nie traktuj z góry wszystkich zwłaszcza,że nie masz jeszcze mgr. ale przecież sama dałaś popis swej inteligencji,używając słów: ********a,sierota,pieprzony moderator,pustak,tępa..itd więc jak widzisz wykształcenie nie świadczy o kulturze i mądrości człowieka, i jesteś forumowym przykładem na to,że na studiach głupi ma szczęscie,bądź znajomości.

            Skomentuj


              Matko Boska saypoamore ogarnij sie trochę bo naprawde nie pasuje matcejęśli jestes taka na co dzień to miej Panie Boże w opiece Twoje dzieci. Jaki one przykład z Ciebie wezmą....

              Skomentuj


                CZemu wszyscy sie tu kloca??

                Skomentuj

                •    
                     

                  bardzo dobre pytanie, ale nie licz na to ze uzyskasz odpowiedz;(

                  Skomentuj


                    Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                    [...]pelnoletnia przecie na progu szkoly i pracy(studiowac nie powinno tyle osob za nasze pieniadze, a pozatym studenci to tez dorosli ludzie,tylko wszyscy im odpuszczaja i to takie duze dzieci)ale to tez temat rzeka ,


                    Temat rzeka nie rzeka ja też studiuje (3 rok geodezji zaocznie), wychowuje malenkie dziecko, pracuje, i mam chwile czasu dla siebie jakos powoli sie kręci co prawda na poczatku było ciężko i pomagali mi rodzice ale przeciez częściowo po to są żeby pomagać swoim dzieciom to dziwne ze studenci ciagna kase od rodzicow i wszystko im sie odpuszcza ja takich nie spotkałam moze ty znasz kilka takich wykwitów ale moim zdaniem jak sie idzie na studia to tzreba mieć jakies założenie po co sie idzie a nie studiowac aby studiowac i pozniej z magistrem w warzywniaku ziemniaki wazyc

                    Skomentuj


                      Oooo dużo się dzieje w moim ulubionym wątku, zaraz nadrabiam z czytaniem
                      Mam zaległości, bo w międzyczasie rodziłam w końcu mojego synala

                      a tu się dzieje widzę, ulala

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        SIKORNIK no to gratulacjejak syneczek sie miewa?
                        shannon

                        Skomentuj


                          nie no jest git mega grzeczny i już się zastanawiam czy to aby mój hehe
                          mój chłop tez patrzy na mnie podejrzanie...

                          a tak poważnie to ciut mnie poharatał, dupsko boli ale nie takie boje przechodziło w życiu - bez zboczonych skojarzeń

                          brzydko mówiąc jestem za*****iście szczęśliwa, ale co Wam będę tłumaczyć hehe

                          czytam dalej bom dopiero na 26 str wątku i szczena mi opada, nie ma jak to sie ubawić

                          Skomentuj


                            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                            Oooo dużo się dzieje w moim ulubionym wątku, zaraz nadrabiam z czytaniem
                            Mam zaległości, bo w międzyczasie rodziłam w końcu mojego synala

                            a tu się dzieje widzę, ulala
                            Gratuluje synka

                            Skomentuj


                              hej dziewczyny czytałam watek od początku do końca trochę mi to zajęło ale byłam w szoku ostra wymiana zdań no i zgadzam się z grupa wsparcia goplany hehehehe samo coś tam jesteś naprawdę bezczelna i obrażasz ludzi ja jestem wieśniakiem jak ty to napisałaś no ale cóż a co w ogole do samego tytułu wątku ta ja jestem młoda mamą 19 lat jak wpadłam 20jak urodziłam teraz mam 20 i znowu jestem w ciąży urodzę jak będę miała 21 i szczerze(oczywiście nie obraźcie się dziewczyny ale takie jest moje zdanie) nie rozumiem dziewczyn które maja 17 lat i zakładają "świadomie" rodzinę licząc na pomoc rodziny ja nie miałam sytuacji finansowej dobrej ja miałam bardzo bardzo dobra mąż zarabia dużo stać nas na wszystko ale i tak uważam ze potoczyło się za szybko do rodzicielstwo trzeba dorosnąć!! być świadomym obowiązków wyrzeczeń i co najważniejsze myśleć o przyszłości dziecka a nie żyć tym co teraz i tu.......oczywiście wyjątek potwierdza regule
                              Pozdrawiam was wszystkie kobietki i gratuluje wytrwałość

                              Skomentuj


                                ja też tego "świadomego planowania ciąży w wieku 17lat" pojąć nie mogę...ale cóż mnie to...rybka
                                Last edited by froch; 08-05-2009, 11:13.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X