Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabletki wspomagajace odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Ja doczytałam że najważniejszym i najbardziej aktywnym składnikiem BIO obok wyciagu z zielonej herbaty jest tłuszcz linolinowy, wiec podejżewam, że inne preparaty które posiadaja w swym składzie powyższe sa równie skuteczne jak BIO CLA. a uwas Dotka pewnie nasze BIO kryje sie pod inna nazwa, byc może że to nawet ten preparat który kupiłaś i skoro juz widzisz efekty to napewno jest skuteczny. Pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      hej beatka tak tu wszystkim ładnie piszesz o tym BIO... i suuuper!!!!!!!!masz rację,to naprwadę działa!!!ja co prawda biorę dopiero przez m-c ale wydaje mi się ,ze jakis efekt jest widoczny!a mianowicie-jem duuuużo mniej,i moj brzuchal wydaje sie mniejszy- co prawda nie stanęłam jeszcze na wadze ale czuję po sobie,ze jest lepiej, huuuurrrrraaaa !!!!!!!!pobiorę jeszcze troszkę a na lato będę po wybiegu dla modelek chodziła z suuuperrr figurka - MARZENIA ŚCIĘTEJ GŁOWY-ALE ZA NIE SIE NIE PŁACI............. pozdrawiam wszystkie zgrabne laseczki

      Skomentuj


        #78
        Gratuluje kate79Ja tam cały czas obstaje twardo za BIO bo wiem że przynosi efekty i ciesze sie że podzielasz moje przekonanie. Dzięki BIO schudłam juz dwa rozmiary. Powoli zaczynam odstawiać tzn teraz biore tylko 2 kapsułki dziennie, ale nie czuje glodu i wiem że wyrobiłam juz sobie nawyk takiej diety jaka trzymałam do tej pory. Chlebka białego nadal nie jadam, to samo z ziemniakami i produktami z maki pszennej. teraz cieplutko sie zrobiło wiec mam dwa razy więcej ruchu niz dotychczas i zapisałam sie na areobik- zaczynam od jutra wiec myśle że powolutku mogę rozstawac sie z moim ulubionym suplementem diety

        Skomentuj


          #79
          Tabletki są niebezpieczne dla zdrowia!!!!

          Kobietki, błagam nie bierzcie żadnych tabletek odchudzających, a juz na pewno nie wiadomo jakiego pochodzenia i nie daj Boże kupionych na bazarze albo w internecie!!!!!
          Środki takie bowiem sa bardzo niebezpieczne dla zdrowia i mogą UWAGA! zawierać pochodne amfetaminy!!!!!!
          Wiele z Was nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji i zażywa tabletki dawno już wycofane z produkcji a nawet nie dopuszczone na rynek!!!!
          I mało która mysli o konsekwencji ( a tą mogą być np. poważne choroby, świadczą też o tym statystyki poronień).
          Jęśli chcecie ładnie wyglądąć to musicie być przede wszystkim systematczne i dbać o siebie.

          Skomentuj


            #80
            Czarna bez obaw to co my bierzemy to tylko suplement diety oparty na wyciągach z ziół!!!!!w tym wypadku na wyciagu z zielonej herbaty a tak dla sprostowania to sa to tabletki wspomagajace odchudzanie więc zmuszaja do tego aby swoja diete bardziej udoskonalić i doprowadzic do tego abu stała sie zdrowsza.

            Skomentuj


              #81
              suplementacja

              Domyślam się, jednak radzę każdą taką decyzję skonsultować z lekarzem, nie wszystkie zioła wpływają dobrze na organizm, każdy jest inny, a zioła można łatwo przedawkować. W wielu suplementach są także szkodliwe substancje, do jednych z nich należy np. tauryna, łatwo ją przedawkować, a konsekwencje mogą być tez poważne. Ja osobiście polecam L-karnitynę ( spalacz tłuszczu) ale jedynie dla baaardzo aktywnych sportowo!!!!pozdrawiam

              Skomentuj


                #82
                CZESC DZIEWCZYNY
                Strasznie sie ciesze ze moge do was tutaj dolaczyc,nie pisalam wczesniej ale czytalam was na bierzaco i chce sie dolaczyc jako kolejna zadowolona z BIOCLA z zielona cherbata
                Dzieki wam zaczelam kuracje z biocla i jestem strasznie zadowolona z tego wyboru!od tygodnia lykam kapsulki i stosuje diete niskokaloryczna plus codzienne cwiczenia i biegam co wieczor i jestem z siebie super dumna!!!niewiem ile juz schudlam ale chyba ok 2 kg!!!te tabletki sa niesamowite i samopoczucie lepsze i wogole wszystko na plus,wystarczy troche silnej woli:}dzieki wam dziewczyny za ten watekmam nadzieje ze przetrwam w swojej dietce i ze niedlugo bedziemy sie chwalic miedzy soba kolejnymi spalonymi kg Pozdrawiam!
                GABRYSIA:12.03.2008.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Napisane przez czarna1 Pokaż wiadomość
                  Domyślam się, jednak radzę każdą taką decyzję skonsultować z lekarzem, nie wszystkie zioła wpływają dobrze na organizm, każdy jest inny, a zioła można łatwo przedawkować. W wielu suplementach są także szkodliwe substancje, do jednych z nich należy np. tauryna, łatwo ją przedawkować, a konsekwencje mogą być tez poważne. Ja osobiście polecam L-karnitynę ( spalacz tłuszczu) ale jedynie dla baaardzo aktywnych sportowo!!!!pozdrawiam
                  L karynityna jest jednym z głównych składników BIO CLA.

                  Skomentuj


                    #84
                    ostatnio reklamują LINEA czy któraś z Was je stosowała
                    ŁUKASZ 08.09.2006

                    NATALIA JULIA 30.11.2007



                    Skomentuj


                      #85
                      To działa na tej samej zasadzie co BIO tyle że jest sporo tańsza bo w mojej aptece kosztuje niecałe 28 zł 60 tabl. no a Bio ostatnio zapłaciłam prawie 60 zł tyle że za 90 tabl.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        dziewczyny pomóżcie...dopóki karmiłam piersią miałam fajną zgrabną figurkę jak z przed ciąży a teraz szkoda gadać co ja mam zrobić?????
                        Bombelek08
                        Julianna- 12 lipiec 2008 rok godz.3.30



                        Skomentuj


                          #87
                          Dawno mnie tu nie było z Wami... Muszę nadrobić zaległości:/
                          Jak tam Wasze postępy w zrzucaniu zbędnych kg? Ja w cieplejsze dni w ogóle nie mam ochoty na jedzenie, ale staram się jeść o stałych porach, kilka razy dziennie małe porcje.

                          bombelek08 poczytaj sobie trochę na forum co tam już nawypisałyśmy, jestem pewna, że znajdziesz coś dla siebie. Ruch jest najlepszym lekarstwem na zgrabną sylwetkę (będę to ciągle powtarzać) Może dojadasz po dziecku? (Hmm, jeden z głównych powodów dlaczego kobiety tyją po ciąży..) Ja ostatnio zainwestowałam w rolki w merlinie dla siebie i dla dwóch osób z rodziny. Rewelacja, oczywiście na początku jeździłam jak kaleka, ale z każdym dniem było lepiej. Polecam! (Fajny pomysł na randkę z mężem wieczorową porą.)

                          3mam kciuki!

                          Skomentuj


                            #88
                            no dziewczęta jestem 2 tyg. po porodzie, niestety nie karmię już piersią, pokarm zanikł totalnie, nie spodziewałam się że tak szybko

                            na razie chudnę bardzo - cierpię na brak apetytu - zleciało mi 12 kg
                            ale i tak ważę 76 więc mam co robić

                            ja inwestuję w LINEĘ bo już kiedyś ją łykałam i było git

                            plus dieta oczywiście SOUTH BEACH lub 1200 kcal

                            Skomentuj


                              #89
                              Już łykasz linee? W sumie jak nie karmisz, to możesz sobie na to pozwolić... Jak maleństwo? Pocieszne?

                              Ja się wkręciłam w sportowy tryb życia. Nie ma nic lepszego jak mobilizacja ze strony najbliższych. Gdyby nie to, że wieczorami w ciągu tygodnia słyszę, iż zostało zarządzone wyjście na rolki, rower albo spacer, to pewnie bym dupska z kanapy nie podniosła. Ostatnio oglądałam film w którym aktorzy grali w badmintona i chyba złapałam bakcyla... Już nawet znalazłam profesjonalny sprzęt: http://merlin.pl/Talbot-Torro-Komple...20,664838.html.

                              Skomentuj


                                #90
                                Zamówiłam.. Raz się żyje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X