Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no fajne te wasze pokoiki
    Dziewuchy, ktoras z was polecala na skurcze lydek plusz z magnezem. Zakupilam sobie na te moje wredne plusz magnez + multiwitamina, i zastanawiam sie czy moge go pic jesli zawiera tyle witamin, a ja juz zazywam witaminy dla ciezarowek?


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
      hej dziewczyny
      fajowe macie wózki
      a ja już mam wszystko gotowe, jeszcze tylko ostatnie pranie się suszy tak się cieszę i jestem już spokojna bo tak się bałam że nie zdążę ze wszystkim
      kacik gotowy tylko jeszcze naklejki nie przyszły na ścianę ale wczoraj wysłane to moze już jutro będą
      No ślicznie i przytulnie Nawet nowe zelazko sie na fotke załapało
      Widzę, ze męzuś ma talent do malowania i tapetowania. Teraz to dopiero będziesz czekać na dzidziulkę do łóżeczka...

      Nichol, zobacz czy jest tam wit A, jeśli tak to ja bym tego nie brała. Lepszy jest jakiś magnez z wit D3 niż cały komplet witamin jak już bierzesz jakieś!
      Ale zawsze najlepiej zadzwonić do lekarz (chociaż oni to czasem na wszystkie witaminy mówią że można, tak bez zastanowienia - przynajmniej moja ostatnio tak ma i mnie wkurza)
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        ja właśnie też się zastanawiałam nad witaminkami i zeby nie było zbyt dużo to biorę takie kompleksowe dla ciężarówek z magnezem a oprócz tego magnez "Asmag" 3 razy dziennie po 2 tabletki i nie mam żadnych skurczy
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          A tak swoją drogą to jakie tu pustki
          Wszystkie Mamunie chyba w szale zakupowo praniowo układackim

          A mi już tak cięzko latać i tęskno za plotami...
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
            No ślicznie i przytulnie Nawet nowe zelazko sie na fotke załapało
            Widzę, ze męzuś ma talent do malowania i tapetowania. Teraz to dopiero będziesz czekać na dzidziulkę do łóżeczka...
            hehe a no tak załapało się a bo stygnie tam po prasowaniu akurat nawet nie zauważyłam wczesniej że jest na zdjeciu
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Napisane przez LilithGoth Pokaż wiadomość
              Witam jestem tu nowa... ja mam termin porodu na 19 września
              o to tak jak ja też mam termin na 19 września jak sie czujesz? Pozdrawiam serdecznie
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                Ja jem dwa pączki na śniadanie, bo mnie mąż tak karmi Ewentualnie pączek i bułeczkę francuską Jutro zrobię sobie sama chruściki albo inne pyszności.

                Nie dałam rady dziś się powstrzymać i pomalowałam kawałek ściany Kolorek wyszedł troszke za ostry chyba, ale mam nadzieje, że jak wszystko wróci na swoje miejsce to będzie ok
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  jejku ale mi to dziecko szaleje ostatnio wieczorami masakra, rozpycha się że aż mnie wszystko boli
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                    hehe a no tak załapało się a bo stygnie tam po prasowaniu akurat nawet nie zauważyłam wczesniej że jest na zdjeciu
                    Ja już mam naklejeczki na ścianie, ale codziennie coś dodaję, coś kombinuję...
                    A dywaniki to oglądam 2-gi miesiąc
                    Attached Files
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Super pokoiki,bardzo milutki kącik dla dzidziusia.U nas też już wszystko gotowe tylko lokatora brak

                      Dobranoc mamusie
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dzieki za rade dziewczyny. Ten plusz to sobie moj M bedzie pil, a ja sobie kupie chocby ten Asmag. Nie chce przeginac, podobno nadmiar witamin szkodzi bardziej niz niedobor, i nie powinno sie mieszac tych suplementow diety.


                        Skomentuj


                          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                          Ja już mam naklejeczki na ścianie, ale codziennie coś dodaję, coś kombinuję...
                          A dywaniki to oglądam 2-gi miesiąc
                          Nator śliczne te naklejki gdzie je kupowalas? Patrzylam na allegro, ale same z disneya sa


                          Skomentuj


                            Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                            Dzieki za rade dziewczyny. Ten plusz to sobie moj M bedzie pil, a ja sobie kupie chocby ten Asmag. Nie chce przeginac, podobno nadmiar witamin szkodzi bardziej niz niedobor, i nie powinno sie mieszac tych suplementow diety.
                            Chodzaiło mi o magnez z B6 a nie D3 oczywiście!!! Ostatnio klepie jak potłuczona i na niczym się skupić nie mogę
                            Ale lepiej mieć jeden dobry komplet witamin i później tylko uzupełniać pojedyńczymi witaminami, tymi których są braki!
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                              Nator śliczne te naklejki gdzie je kupowalas? Patrzylam na allegro, ale same z disneya sa
                              A to na stronce www.fidoo.pl kupowałam. Nichol oni mają kilka serii i do tego są miarki, obrazki, zegary itp i są naprawdę super, choć trochę drogie. Ja już dawno kupiłam, bo była promocja.
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                atusia z malowaniem daj sobie spokoj moj ginekolog jak sie dowiedzial ze mam meic remont powiedzial zebym nie malowala bo jka by farba nie byla najbardziej eko to to i tak szkodzi
                                Akunia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X