Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czesc dziewczyny, widze, ze humorki rozne

    u nas wszystko oki, juz nie zwracam uwagi na te wszelakie bole, klucia itp. itd., bo tak juz zostanie niestety... a po porodzie - jak reka odjal

    ja tylko sobie porownuje te moje obydwie ciaze no i w pierwszej mialam meeeeeeega zgage dzien w dzien przez ostatnie 3 miesiace prawie - teraz -zero!!! brzuch tez jakos dziwnie nizej jakby mam, ale za to synus tak swoje szkitki czy niewiem co on tam wklada, ale pod same zebra, no porazka takie miejsce obczail, z Vincentem nie wiedzialam co to jest, a teraz tylko meza strasze swoimi krzykami nieraz jak mnie babel dziabnie

    wozek juz jakis czas temu kupilam (pol roku stary - ale jary )
    Last edited by Anna200610; 19-06-2009, 14:15.
    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

    Skomentuj

    •    
         

      grygoranna ale ten Twój Vincent będzie wyrywał laski... uu śliczny chłopczyk!
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Napisane przez misiulka Pokaż wiadomość
        Atusia, to będziesz mieć ładny pokoik U mnie pokoik czeka od września - jak wprowadzaliśmy się do domku nie przypuszczaliśmy nawet, że tak szybko się zapełni i na razie stoi w nim tylko rowerek stacjonarny. Jak wyzdrowieję kupimy mebelki, a póki co katar, boli głowa i kaszel. Wyzdrowiałam dokładnie dwa tygodnie temu i znów choróbsko. Lekarz mówił, żeby tym razem spróbować nie brać antybiotyków, bo w trakcie ciąży brałam już trzy razy, a w zasadzie cztery, bo pierwszy raz jak jeszcze nie wiedziałam, że maleństwo mieszka w brzuszku. Dziewczyny, jakie macie sposoby na choróbsko bez leków? Czosnek, miód, sok malinowy - już jakoś mi nie pomaga co do tłustego czwartku też się nie mogę doczekać zwłaszcza, że pączki jem tylko wtedy. Tylko, że rano przeraziłam się wagą. Chyba niemożliwe, żebym w ciągu jednego dnia przytyła 1,5 kg, więc to chyba tylko woda - mam nadzieję, więc zobaczę, czy jutro rano będzie to samo

        Kup sobie amol i smaruj sie amolem, a kolo nosa i wezlow chlonnych nasamuj sie vaporupem. no i lez i sie wygrzewaj.
        Akunia

        Skomentuj


          a dziekuje dziekuje, ale kochana..to stare zdjecie sprzed 4 miesiecy teraz to on dopiero ma blysk w oku, a juz szczegolnie jak cos psoci
          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

          Skomentuj


            tacy mali mężczyźni a już potrafią zaczarować
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Młoda ja zawsze zcekam jedne dzien za wynikamji. Ja mam ten plus, ze potrafie sama odczytac z wydruku czy mam dobre czy zloe wyniki te liczby nie sa dla mnie czrana magia. Hemoglobine mam za niska wiec biore tabletki na niedokrwistosc.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                czesc dziewczyny, widze, ze humorki rozne
                u nas wszystko oki, juz nie zwracam uwagi na te wszelakie bole, klucia itp. itd., bo tak juz zostanie niestety... a po porodzie - jak reka odjal
                ja tylko sobie porownuje te moje obydwie ciaze no i w pierwszej mialam meeeeeeega zgage dzien w dzien przez ostatnie 3 miesiace prawie - teraz -zero!!! brzuch tez jakos dziwnie nizej jakby mam, ale za to synus tak swoje szkitki czy niewiem co on tam wklada, ale pod same zebra, no porazka takie miejsce obczail, z Vincentem nie wiedzialam co to jest, a teraz tylko meza strasze swoimi krzykami nieraz jak mnie babel dziabnie

                wozek juz jakis czas temu kupilam (pol roku stary - ale jary)
                Grygoranna wózeczek super funkcjonalny, a Vinc to na pewno będzie mial branie ostre
                Zazdroszczę Wam braku zgagi. Ja spie na siedząco, wcinam migdały, popijam mlekiem a na to biorę Ranigast ... i zgaga dalej zabija masakra jakaś!
                Ania, my to już na ostatnich nogach i chyba teraz to już wszystkie objawy są "normalne", ale aż sie boję co będzie dalej...
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  nator aby do marca ja juz sie dzis przestraszylam ze mnie jakies skurcze zaraz wezma a ja jeszcze torby nie mam wypranej
                  biedna jesteś z tą zgagą ja mam tylko czasem ale jak possę reni to mi przechodzi, grunt to nie najadać się do pełna bo wtedy mi się te kwasy cofają..
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    diabelecke ale u mnie na wydruk się czeka ... nie to że nie umiem odczytać.
                    dostanę dopiero resztę za tydzień około , niedokrwistość też mam i też biorę leki.

                    buziaki
                    http://www.suwaczek.pl/cache/63100100dc.png

                    Skomentuj


                      Dziewczyny ,fajne też te wasze wózeczki.Już niedługo będziemy mogły je wypróbować na spacerkach z maluszkami

                      Ja to też mam z tą zgagą,ehhh,ostatnio to o 3 w nocy wstawałam i brałam Ranigast.Ale w poprzednich ciążach też miałam do ostatnich dni przed porodem
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        grygoranna Ślicznego twój synek i te oczy ja ma taki wózek http://www.allegro.pl/item535185697_..._x_lander.html pomaraczowy
                        Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                        Skomentuj


                          No ale ja za wydrukiem czekam jeden dzien, a za morfologia 15 min.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            hej dziewczyny

                            fajowe macie wózki

                            a ja już mam wszystko gotowe, jeszcze tylko ostatnie pranie się suszy tak się cieszę i jestem już spokojna bo tak się bałam że nie zdążę ze wszystkim

                            kacik gotowy tylko jeszcze naklejki nie przyszły na ścianę ale wczoraj wysłane to moze już jutro będą
                            Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:34.
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              diabelecke to masz fajnie.
                              a na forum znowu Cisza , tylko my dwie piszemy.

                              Diabelecke a Ciebie dzidzia już mocno kopie?
                              bo ja odczuwam czasami czuje jakby brzuch mi skakał.


                              http://www.suwaczek.pl/cache/63100100dc.png

                              Skomentuj


                                a tu parę fotek z prawie już gotowego pokoju który remontowaliśmy tylko jeszcze parę dodatków i poprawek
                                Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:34.
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X