Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    I już po zakupach,nóg nie czuję,w portfelu puściej Idę odpoczywać.Spokojnej nocki kobietki i do juterka.
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      A ja przesypiam cala noc xD w 4 miesiacu musialam wstawac w nocy, ale teraz mi sie unormowalo tyle, ze w dzien latam jak glupia do toalety.
      Co do snow to wyczytalam gdzies kiedys, ze w czasie ciazy sa one intensywniejsze i ukladaja sie konkretne obrazy tworzace jakas historie (nie zawsze sensowna), a odpowiedzialne sa za to hormony.
      Weszłam dzisiaj na wage, wskazala 74kg.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        a mi sie snila wciaz corcia z pieknymi blond wloskami i to w roznym wieku... a tu masz synus to z takich milych snow bo nie wiem czy tez miewacie takie koszmarne...o ktorych lepiej szybko zapomniec...a to wstawianie do toalety w nocy to taki dobry trening przed karmieniem nocnym dzidziusiatrzeba sie przyzwyczajacWy z tego co czytalam to macie kogos kto Wam pomoze przy dzidziusiu nie ma to jak babcia ...a ja niestety na obczyznie jestem sama:/ no ale coz nie pierwsza nie ostatnia prawda A jeszcze apropo rozmiarow brzuszkow to moj jest wiekszy niz Twoj kurczaczku chyba jakis maly wielkolud bedzie hihi pozdrowionka
        Last edited by olcm80; 15-02-2009, 07:45.
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          HEJ dziewczyny ja dziś nie sipie od 5ranomam brata u siebie ma 9lat śniły mu się jakieś koszmary i musiałam z nim spać on zasnął a ja już nie mój synek malutki kopie jak szalony już mam dość tyle koniaków od samego rana

          Skomentuj


            Cześć mamuśki
            jeszcze żyję..........
            Na szczęście mąż wczoraj wrócił po 2 godzinach bo coś kurier nawalił z towarem i nie miał po co jechać taki kawał drogi. Mnie to oczywiście bardzo ucieszyło. Z dzieciakakmi było dobrze przez godzinę jak mieliśmy pomysły na zajęcia i konkursy i jak chwilę się zatrzymaliśmy to zaczęła się masakra. Wszyscy się rozeszli po mieszkaniu i zaczęli broić. Nie mogliśmy sobie poradzić ale jakoś przetrwaliśmy. Najgorsze były te dzieci co nic im się nie podobało i ciągle marudziły ( głównie jedna dziewczynka ). Po wszystkim byłam tak zmęczona że ledwo na nogach stałam ale cieszę się że nie trzeba było wzywać pogotowia
            Miłego dnia
            Roksanka 13-02-2005 r.


            Tymek- 10-05-2009 r.

            Skomentuj


              Witam. Nie mam czasu posiedzieć bo mi mąż zachorował Ma katarek i kaszelek no i jak na faceta przystało jest obłożnie chory
              Byłam wczoraj na zakupach i miałam sobie samej coś kupić na Walentynki. No i kupiłam - mopa za 13 zł.
              Zaważyłam, że jak pochodzę nawet 2 godz - jeżdżąc od sklepu do sklepu samochodem bardzo boli mnie krocze. Lekarz powiedział,że to skurczyki. Chyba zacznę robić listę zakupów i przestane osobiście ganiać po sklepach.
              Miłej niedzielki.
              Już pół lutego za nami
              Kochany Nikodem 2009.04.07.

              [/url][/url]

              Skomentuj


                Witam Mamuśki!!! jak tam chumorki,u mnie trochę szaro za oknem myślałam że chociaż troszkę słonko poświeci to na spacerek bym się wybrała,od wczoraj mam siostrzenice chociaż troche zajmie się małą bynajmniej mi marudzić nie będzie,wyjątkowo dobrze się czuję po wczorajszej charówce tylko zasnąć nie mogłam bo mała miała czkawkę i to taką uporczywą ,nigdy nie miałam problemu żeby zasnąć jak się rusza,jeszcze dziś znajomi wpadną na kawke i po urodzinkach będzie,następna najbliższa imprezka to już chyba chrzciny
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  to torcik kolorowa biedronka mojej Maji
                  Attached Files
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    amoj maluszek nad wyraz dzis spokojny az sie zastanawiam co mu jest. no ale za to noc mialam przespana.
                    Akunia

                    Skomentuj


                      hej mamuski widze ze wczoraj bylo bardzo spokojnie na forum i nie trzeba tyle nadganiac co zawsze
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ale fajna biedrona pozazdroscic takiego talentu
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          talent to chyba po mamie odziedziczyłam,znajomym robie na zamówienie,dla syna ostatnio zrobiłam boisko piłkarskie,był też statek piłka,przczółka,itp.
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                            .............Byłam wczoraj na zakupach i miałam sobie samej coś kupić na Walentynki. No i kupiłam - mopa za 13 zł.
                            Zaważyłam, że jak pochodzę nawet 2 godz - jeżdżąc od sklepu do sklepu samochodem bardzo boli mnie krocze. Lekarz powiedział,że to skurczyki. Chyba zacznę robić listę zakupów i przestane osobiście ganiać po sklepach.
                            Miłej niedzielki.
                            Już pół lutego za nami

                            Mnie ostatnio też krocze boli od chodzenia. Trochę to podobne do bólu jak się rowerem pojeździ po długiej przerwie tylko lekko wyżej.
                            Na walentynki i mop dobry zawsze coś....
                            My w ogóle nie mieliśmy walentynek. Nawet nie było kiedy pomyśleć.Może za tydzień sobie odbijemy bo tym razem to nasza mała idzie na urodziny do koleżanki

                            Trochę się martwię bo mały ostatnio nie rusza się zbyt intensywnie Może przez to zamieszanie nie zwracałam uwagi..... niewiem. W każdym razie dziś od rana czekam, głaszczę i nawet szturam a on jakiś leniwy
                            Roksanka 13-02-2005 r.


                            Tymek- 10-05-2009 r.

                            Skomentuj


                              SIERPIEŃ 2009 , czy są mamusie ????

                              Witam , jestem w drugiej ciązy i termin mam na 22 sierpień czy sa jescze moze mamusie ktore tez bedą przez lato męczyc sie z brzuszkiem ??;-)
                              Katarzyna

                              Skomentuj


                                ja też bez walentynek przez tą impreze,ale kwiatka od mężusia dostałam
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X