Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    I dziś spotkałam się z kumpelką, która ma 2 miesięcznego synusia! Ale to kawał klopsika, bo ur się ponad 4kg!
    Ale tak pięknie pachniał i wogóle był słodziutki i taki grzeczny...
    Ja już nie mogę się doczekać
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      diabelecke wiesz u mnie też malutka szkola dyrektorka wie bo mama ją oświeciła , tylko że wszyscy są mili dla mnie bo płacę pieniądze za szkołe tak mi się zdaje.
      Chodzi mi o koleżanki z klasy że teraz już wszystkie wiedzą że jestem w ciąży ,mówią że widać bo mi plecy poszły do pszodu i brzuszek mam na wieżchu, nawet nie zauwazyłam jak mała rośnie.
      Dzisiaj mnie kopała ... i jestem szczęśliwa że daje znać o sobie .
      Muszę wam powiedzieć że tak zżyłam się z moją klasą że lubie chodzić teraz do szkoły ,nikt mi nie mówi i nie krytykuje o tym że jestem w ciąży wręcz przeciwnie dziewczyny w klasie tylko troszczą się o mnie dokarmiają mnie i zwracają uwage nauczycielom jak coś zle o mnie powiedzą , czuje się dziwnie ale miło mi że są takie dla mnie.

      a o wadze uważam że jak masz 170 to musisz być zgrabniutka przy wadze 60kg.
      ja to tylko nazekam że mam nogi nie takie długie hehe.
      Ale na wagę nigdy jakoś nie nażekałam , czasami to sama się z siebie smieje ze jem te słodycze i ciągle mi nie mało , a moje niektóre koleżanki ... nie jedzą nic bo uważają ze batony tuczą i piją tylko wodę mineralną.

      Skomentuj


        Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
        I dziś spotkałam się z kumpelką, która ma 2 miesięcznego synusia! Ale to kawał klopsika, bo ur się ponad 4kg!
        Ale tak pięknie pachniał i wogóle był słodziutki i taki grzeczny...
        Ja już nie mogę się doczekać
        Ja dzis widzałam kolezanki córeczkę, urodziła się 4040gram. Od 3 mca je zupy, ma teraz 5 mcy i stoi juz na nóżkach - na własne oczy widziałam. A ubranka nosi na 9 mcy i już ledwo dobre. Gada, krzyczy, bawi się i juz prawie sama siada. Normalnie mały terminator
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Ja tez nie mam takiego brzunia jak Ty Atusia. Myslałam ze jest duzy w porownaniu z 1 ciaza ale w porownaniu z twoja to jest mniejszy :-)
          Ja tez zastanawiam sie nad naklejkami. Ale chyba raczej kupie taki przybornik na sciane. Na kieszonkqch ma nadruki dla dzieci a i zawsze jakies *************y i zabaweczki grzechotki mozna włozyc.
          Akunia

          Skomentuj


            Akunia a jak te przyborniki wyglądają? Chociaż w sumie jak ogarne swoje pierdołki to znajdzie się dużo miejsca dla Małej
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              No jakoś przebrnęłam przez zapisy z dzisiejszego dnia. Nie mogłam wejść z rana bo mąż zabrał mi laptopa poza tym miałam pełne ręce roboty. Zaczęliśmy maraton gości urodzinowych mojej córeczki i od rana w garach siedziałam. Mamy gości rozłożonych na 3 dni więc będą to ciężkie 3 dni :/
              Czuję się strasznie bo oczywiście jak się coś robi to przy tym dużo się smakuje, próbuje itd i ja dziś zrobiłam 2 ciasta, babeczki, sałatkę i lazanię na obiad. Nie dość że jestem zmęczona to jeszcze przejedzona

              Wiecie co mam do sprzedania kombinezon dla dziewczynki noworodka. Niewiem czy ktoś byłby zainteresowany takim używanym......
              Jest jak nowy, raz wyprany i wcale nie widać aby był noszony. Piszę ponieważ jest bardzo ładny i szkoda mi że leży. Mój synuś raczej w różu by nie wyglądał dobrze

              wystawiłam właśnie na allegro

              http://www.allegro.pl/item555373886_..._m_gratis.html
              Last edited by gospi; 12-02-2009, 19:29.
              Roksanka 13-02-2005 r.


              Tymek- 10-05-2009 r.

              Skomentuj


                Takie na ścianę albo na drzwi z amteriału wiszące 12 żl jeden na allegro musisz wejsc w dla dzieci i w dekoracjach w pokoju w pozostale. ja wybralam zielone bo mi beda pasowaly. Bo mamy pomalowac na lekki pomarancz sciane i wykladzina zielona zostaje zaslonki tez wiec dodatki zielone beda oki. zreszta poscieli narzute tez mam zielona
                Akunia

                Skomentuj

                •    
                     

                  To się Gospi dziś narobiłaś, że hoho. Biedna jesteś. Ale pojadłaś też więc nie było tak źle
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                    ciekawa jestem czy pojdzie mi cos, chcialam cos pokazac apropo uzywanych rzeczy, wlasnie zamowilam staniki do karmienia na aukcji, cos takiego jak polskie allegro
                    Grygo, podaj adres tej aukcji jak mozesz. Jest tam jeszcze cos ciekawego? Bo allegro to juz na pamiec chyba znam, na wylot i spowrotem


                    Skomentuj


                      o, dawno tunie zagladalam, ale widze postow tez niewiele. No ja juz koncze 34 tydzien. Mam ciuszki dla malego, lozeczko z wyposazeniem, wanienke, fotelik do samochodu. Jeszcze akcesoria kosmetyczne, moja torba do spzitala i chyba tyle. Jeszcze wszystko wyjdzie w praniu, bede kupowac na bierzaco, bo tak, to nie wiem co sie jeszce przyda


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Jestem przerażona bo już mam potwierdzonych 7 dzieciaków na sobotnią imprezę. Jak do mojej małej przychodiz koleżanka to siwych włosów dostaję bo się boję że coś sobie zrobią tak wariują a teraz będzie ich 7 i chyba padnę na starcie
                        Roksanka 13-02-2005 r.


                        Tymek- 10-05-2009 r.

                        Skomentuj


                          Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                          Jestem przerażona bo już mam potwierdzonych 7 dzieciaków na sobotnią imprezę. Jak do mojej małej przychodiz koleżanka to siwych włosów dostaję bo się boję że coś sobie zrobią tak wariują a teraz będzie ich 7 i chyba padnę na starcie
                          Kochana, to zatrudnij mężusia do zabawiania gromadki księżniczek! Niech on będzie księciuniem...albo rumakiem bo pewnie dziewczynki Go by napadły w momencie!
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                            Jestem przerażona bo już mam potwierdzonych 7 dzieciaków na sobotnią imprezę. Jak do mojej małej przychodiz koleżanka to siwych włosów dostaję bo się boję że coś sobie zrobią tak wariują a teraz będzie ich 7 i chyba padnę na starcie
                            Dasz radę Gospi, głowa do góry. Albo może jednak weź sobie kogos do pomocy, jakiegoś Bodygarda
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              No mnie też tu już dawno nie bylo Kończę 34 tydzień i od kilku dni robimy z mężem końcowe zakupy. Najgorzej jest z wyborem wózka, bo mi się nic nie podoba a to co mi się podoba to już nie na naszą kieszeń... chyba wybór padnie na coneco toledo
                              Ciekawe, czy się dzidzi spodoba

                              Skomentuj


                                Gospi koniecznie musisz powymyślać zabawy na ten czas kiedy będą dzieci aby za szybko sie nie znudziły, bo jak dzieci sie nudzą to dziwne pomysły przychodzą im do głowy
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X