Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szyjemy!!!

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Szyjemy!!!

    W załączniku są dwa zdjęcia kostki. Obrazki znalazłam w necie (szukałam wśród kolorowanek), przekopiowałam je na filc i szyłam ręcznie. Szybko się robi i jest mnóstwo zabawy. A Zosia uwielbia kostkę
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Szyjemy!!!

      Adirfa - świetne te kostki Ale dużo pewnie nad nimi spędziłaś czasu te małe elementy Jestem pod wrażeniem

      Skomentuj


        #33
        Odp: Szyjemy!!!

        Dzięki! Tak naprawdę robi się je bardzo szybko - filc jest super do szycia W sumie pewnie ze trzy godzinki mi to zajęło.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Szyjemy!!!

          Napisane przez adirfa Pokaż wiadomość
          Dzięki! Tak naprawdę robi się je bardzo szybko - filc jest super do szycia W sumie pewnie ze trzy godzinki mi to zajęło.
          Naprawdę Aż nie mogę uwierzyć Może kiedyś sama spróbuję Ale do szycia nie mam talentu Ale próbować można

          Skomentuj


            #35
            Odp: Szyjemy!!!

            potwierdzam filc jest super do obróbki u nas Zosia ma książeczkę uszytą z filcu przez mnie - nie jest idealna ale bardzo ją lubi i zrobiłam jej ostatnio filcową przebierankę postać laleczki Zosia może sobie przebierać w spodnie, sukienki, koszulki itd. ( są drewniane na rynku na pewno kojarzycie) mam dwie lewe ręce do tego typu prac ale fajnie patrzeć jak Zosia się bawi tymi rzeczami

            Skomentuj


              #36
              Odp: Szyjemy!!!

              Jeju dziewczyny ja nie wiem kiedy Wy jeszcze znajdujecie czas na szycie. Też z chęcią bym coś małej uszyła, ale nie wyobrażam sobie kiedy, jak wracam z pracy po 16 to już mi się nic nie chce, zresztą moja to jest taka ruchliwa że z nożyczkami i igłą przy niej operować to trochę niebezpiecznie, pewnie i tak by mi nic nie dała zrobić, bo jest na etapie że wszystko sama musi robić i wszystko jest jej

              Skomentuj


                #37
                Odp: Szyjemy!!!

                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                Jeju dziewczyny ja nie wiem kiedy Wy jeszcze znajdujecie czas na szycie. Też z chęcią bym coś małej uszyła, ale nie wyobrażam sobie kiedy, jak wracam z pracy po 16 to już mi się nic nie chce, zresztą moja to jest taka ruchliwa że z nożyczkami i igłą przy niej operować to trochę niebezpiecznie, pewnie i tak by mi nic nie dała zrobić, bo jest na etapie że wszystko sama musi robić i wszystko jest jej
                Dla chcącego nic trudnego
                Gdybym pracowała też nie miałabym tyle czasu a tak czasem warto coś zrobić
                Przy moich dzieciach też nie mogłabym zrobić Dopiero jakby poszły spać a wtedy ciemno ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Szyjemy!!!

                  Ja gdybym pracowała to pewnie też bym już nie wiele zrobiła. Choć przy dwójce dzieci czuje się gorzej niż po 8-10 godzinach pracy... Tym bardziej, że synek przechodzi ostatnio kryzys. Ale dzieciaki mają bardzo dużo zrobione z filcu. Zrobiłam im karuzele małemu z samochodami a małej z motylkami, zrobiłam książeczki , synkowi wielki samochód z imieniem a córeczce chmurę z imieniem.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Szyjemy!!!

                    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                    Ja gdybym pracowała to pewnie też bym już nie wiele zrobiła. Choć przy dwójce dzieci czuje się gorzej niż po 8-10 godzinach pracy... Tym bardziej, że synek przechodzi ostatnio kryzys. Ale dzieciaki mają bardzo dużo zrobione z filcu. Zrobiłam im karuzele małemu z samochodami a małej z motylkami, zrobiłam książeczki , synkowi wielki samochód z imieniem a córeczce chmurę z imieniem.
                    Jak dzieci większe to fajnie tak razem spędzić czas, pewnie też coś pomogą, zainteresują się. Ja z moją Małą to tylko bym się namęczyła a nic nie uszyła Przyjdzie czas na takie zabawy

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Szyjemy!!!

                      Mój synek lubi operować nożyczkami a przy tym ścinać sobie włosy
                      Marzena - tak piszesz że tyle uszyłaś aż naprawdę nabieram chęci aby coś stworzyć dziecku Pisałaś o chmurce z imieniem i tak sobie myślę aby coś takiego im uszyć Tylko potrzebuję weny aby zacząć
                      Może w lato kiedy dzieci się bawią Ja wtedy siedzę i pilnuję to i przysiadłabym z szyciem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Szyjemy!!!

                        Ja mogę szyć, bo jestem na macierzyńskim Ale mam nadzieję, że jak wrócę do pracy to znajdę choć chwilę na dzierganie. Na przykład oglądając film wieczorem...

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Szyjemy!!!

                          haha no niestety ale moje dzieci jeszcze co najwyżej zrobią na złość. Synek ma 2 latka a mała 7 mieisęcy Więc jedynie co potrafią to robić na złosć Dlatego czas jaki pozostaje to właśnie ten w nocy kiedy śpią choć i to jest palcem po wodzie pisane. Jak ktoś przyjdzie np moja mama czy teść to wtedy korzystam i coś robie, a tak to skakam jak małpa w cyrku

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Szyjemy!!!

                            Jak wcześniej wspomniałam mój synek operować nożyczkami lubi I co Zrobił mi dziure w golfie więc już sobie pomyślałam że nic z tego to zaczęłam pruć Na prułam już spory kłębek to w chwili nie uwagi pociął je sobie na spagjetti Już tak kiedyś zrobił ale wtedy mu pozwoliłam i teraz uznał że teraz też może ...

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Szyjemy!!!

                              Ja szyję po nocach mój mąż to się śmieje, że jak maszyny nie słyszy to nie zaśnie. Mam nadzieję, że po macierzyńskim nadal będę miała n to czas

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Szyjemy!!!

                                książeczka filcowa foto które obiecałam I część
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X