Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla dzieci Ubranka, zabawki - zapytajcie o radę i podzielcie się swoimi opiniami.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-08-2013, 12:14
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Ile kosztuje wyprawka

Co 10 Polak weźmie pożyczkę na wyprawkę szkolną (badania Providentu). Sprawdź, jakie są wydatki związane z posłaniem dziecka do szkoły >>

Ile zapłaciłaś za wyprawkę dla swojego dziecka?
Nieprzeczytane 08-09-2018, 11:25
lerrla lerrla jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lerrla.polki.pl

Domyślnie Odp: Ile kosztuje wyprawka

Niestety wyprawka szkolna to zdecydowanie nie mały wydatek. Ja ma trójkę dzieci i za każdym razem szukam sposobów na oszczędzenie żeby nie przepłacić. Ostatnio znalazłam spory wybór okładek na stronie: https://m.ceneo.pl/oferty/okladki-na-podreczniki dobrą opcją jest to że można sobie na niej od razu porównać ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-09-2018, 11:38
t3hel1fty's Avatar
t3hel1fty t3hel1fty jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
t3hel1fty.polki.pl

Warto podpytać znajomych w tej kwestii. Sądzę, że z całą pewnością będą w stanie pomóc.
Nieprzeczytane 19-09-2018, 17:41
kisiiaa kisiiaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kisiiaa.polki.pl

Jak się człowiek odpowiednio rozezna to można naprawdę bardzo fajną wyprawkę zorganizować dla siebie jak i dla dziecka do szpitala. Nie ma co panikować, ani pytać innych, najlepiej to od razu wejść na stronę https://www.smyk.com/dziecko-mama/wy...-szpitala.html i dobrać to co jest nam potrzebne
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-10-2018, 10:24
alicjasp alicjasp jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
alicjasp.polki.pl

Wyprawka kosztuje o wiele za dużo
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2018, 20:20
luna077 luna077 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
luna077.polki.pl

Niestety to prawda, że wyprawka dla dzieci nie jest tania i trochę środków trzeba na nią przeznaczyć. Ale niestety pewnych rzeczy nie da sie uniknąć. To co ważne, to również to że wybierając wyprawkę dla dzieci nie warto szukać na siłę rzeczy najtańszych, ale przede wszystkim dbać o jakość. Solidne mebelki typu łóżeczko dla dzieci znalazłam tutaj - https://e-babystuff.pl/producent/novelies-meble/ Widziałam, że mają fajne i funkcjonalne łóżeczka, które przynajmniej można użytkować w miarę wzrostu dziecka dzięki regulacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-12-2018, 09:24
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Wyprawka nie musi być droga. Każdy, kto poświęcił choć chwilę na analizę poradników typu https://pewnypomiar.pl/2018/02/18/ja...tykowy-wybrac/ dobrze wie, że nie wszystko trzeba kupować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-01-2019, 02:05
kornela1989 kornela1989 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kornela1989.polki.pl

Bądźmy szczerzy - każda wyprawka kosztuje. Zarówno ta pierwsza , jaką po porodzie kompletujemy, jak i te następne, na które składają się na przykład ]najlepsze łóżeczka turystyczne , leżaczki-bujaczki, a jeszcze później wyposażenie do szkoły. Dziecko to skarbonka, ale wdzięczna, jeśli rodzice dobrze ją wychowają .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-01-2019, 07:18
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Niestety z roku na rok coraz drożej to wychodzi, ale zawsze można postarać się znaleźć coś taniej, albo coś używanego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-01-2019, 10:04
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Pewne podstawowe elementy po prostu musisz kupić i nic z tym nie zrobisz. Jest to na przykład krzesełko do karmienia - chociaż to można kupić trochę później, niekoniecznie od razu dla niemowlaka. Tak czy siak, w sklepie internetowym Mamabrum https://mamabrum.eu/c/10/krzeselka-do-karmienia.html znajdziesz duży wybór i dobre ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania