Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Remont

    Planuje generalny remont domu. Mam już załatwioną ekipę remontową. Zrobią mi oni instalacje wodno-kanalizacyjną, zamontują umywalkę i kabinę prysznicową oraz podwieszany sufit. Teraz tak, muszę też zaaranżować jakoś pokoje, a nie mam pojęcia jakie kolory zastosować i jakie meble kupić. Doradzicie coś?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:27.
  •    
       

    #2
    Odp: Remont

    Może poszukaj inspiracji na homebook? Tam jest wiele świetnych pomysłów?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Remont

      Kolory wybrałabym jasne, pastelowe, nie lubię ciemnych pomieszczeń. Co do mebli to postawiłabym na coś takiego [z] Nie wiem jjadamy reklamy] jednak jaki masz styl i za bardzo nie pomogę. Fajnie by było gdybyś wstawiła zdjęcia pomieszczeń i opisała czego mniej więcej oczekujesz
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:28.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Remont

        To bardzo dobry pomysł, wtedy wspólnymi siłami będziemy mogły Ci pomóc. A co do kolorów, również zgadzam się z tym, że warto byłoby jednak postawić na jasne, ciepłe odcienie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Remont

          Z doświadczenia wiem jak ciężko jest dostosować odpowiedni zestaw mebli podczas urządzania naszego mieszkania, by wszytko razem jakoś pasowało. Na szczęście w moim przypadku szybko poradziłam sobie z tym problemem poprzez znalezienie ciekawych projektów sypialni które pozwoliły mi na dokonanie pomysłowej oraz wspaniałej aranżacji pokojów. Teraz patrząc na moje mieszkanie mogę cieszyć się jego wyglądem oraz panującą w nim atmosferą przytulności i komfortu.
          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-05-2014, 15:46.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Remont

            Ciężko tak cokolwiek doradzać, nie widząc w ogóle tych pomieszczeń i nie znając w ogóle Twojego gustu.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Remont

              Czy warto jest skorzystać z usług projektanta wnętrz. Moim zdaniem tak jeśli nie masz po pierwsze czasu a po drugie inwencji twórczej ponieważ aby ładnie urządzić mieszkanie trzeba jednak mieć pewien gust. Poza tym ładne mieszkanie łatwiej jest potem sprzedać.
              Pozdrawiam.
              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 25-06-2014, 12:13.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Remont

                Witam poszukujemy razem z mężem takich solidnych płyt warstwowych do przykrycia izolacji na poddasz. Czy ktoś zna jakiś sklep gdzie możemy takie dostać? póki co znaleźliśmy takie w sklepie internetowym a czy można je dostać w jakimś stacjonarnym? Nigdy nie robiliśmy takich niekonwencjonalnych zakupów w sieci. Jeżeli nic nie znajdziemy to zapewne zamówimy z tego sklepu. Czekamy na odpowiedzi z góry dziekujemy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Remont

                  Ja sama remontowałem sobie dom, wraz z pomocą męża i jego przyjaciela. Daliśmy radę - było ciężko, ale było warto, bo efekt jest bardziej niż satysfakcjonujący. Do malowania ścian używaliśmy farby lateksowej firmy beckers - polecam, bo wystarczy raz pomalować żeby wszystko było pokryte. Więcej można przeczytać na stronie producenta
                  Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:57. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Remont

                    Ostatnio wynalazłam w sieci fajne zegary, które mogą z powodzeniem zastąpić wszystko inne na ścianach - jak dla mnie rozwiązanie idealne - funkcjonalne, nowoczesne i niepowtarzalne Jeśli szukacie pomysłów na dekoracje ścian, to będzie strzał w dziesiątkę.
                    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:58. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Remont

                      W sieci jest mnóstwo ciekawych inspiracji. Myślę, że warto poszukać właśnie tam.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Remont

                        Sama obecnie robimy z mężem mały remont, a w zasadzie do odświeżenie mieszkania, bo remontem zupełnie tego nazwać nie można. Chcemy zaaranżować salon na taki styl jednak zastanawia nas, czy podana tam cena odnosi się do każdego mebla osobno? A raczej, czy jest ona taka sama bez względu, czy chodzi o szafkę wiszącą, szafkę pod telewizor czy komodę? Jest to dla mnie zastanawiające, bo każdy z mebli się różni i w normalnym sklepie zapewne miałby różną cenę, ale przynajmniej wynika z tego, że chyba cena ta odnosi się do każdego z tych mebli, przynajmniej ja to tak rozumiem...
                        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:59. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Remont

                          Planując remont domu, warto przy okazji pomyśleć o drzwiach i oknach antywłamaniowych. Coraz więcej złodziei grasuje po domach i blokach, tak więc warto się przed nimi zabezpieczyć.
                          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:59. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Remont

                            Mi podobają duże jasne przestrzenie.- mi się to kojarzy z surowym, odrobine skandynawskim stylem ale z mocnymi i zindywidualizowanymi elementami. Duże rzeczy robi sama, dodaje mocne akcenty (1 kolorowa poduszka na calej szarej kanapie) dodaje kwiaty sezonowe - jej zdjecia bardzo mi sie podobaja i wlasnie tak chcialabym aby moje mieszkanie wygladalo Mam nadzieje ze bede potrafila zrobic sobie takie rzeczy.
                            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:00. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Remont

                              ja bardzo polecam agata meble, tam są dosyć tanie i duży wybór, ale też dużo kupiliśmy w sklepie abra, tam są na przykład śliczne narożniki.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X