Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wskazanie do CC - duża wada wzroku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wskazanie do CC - duża wada wzroku

    Dostałam od okulisty wskazanie na cesarskie cięcie. Słyszałam jednak, że lekarz przy porodzie może odmówić wykonania "cc". Czy faktycznie może się tak zdarzyć? Słyszałam też, że po "cc" leży się "plackiem" całą dobę, czy to prawda???
  •    
       

    #2
    Jeśli jest faktycznie wskazanie, to lekarz chyba nie może odmówić cc, no bo po co byłoby to wskazanie???
    A plackiem się leży, to fakt.

    Skomentuj


      #3
      Tak, przez dobę nie możesz w się ruszać, czyli leżysz

      Skomentuj


        #4
        Dzięki dziewczyny, to chyba nic innego mi nie pozostaje jak przywyknąć do tej myśli "leżenia plackiem"

        Skomentuj


          #5
          Te leżenie plackiem wcale nie jest takie przerażąjące bo i tak wstać nie dasz rady...

          Skomentuj


            #6
            Dobra, już przywykłam do tej myśli, będę leżeć brzuchem do góry

            Skomentuj


              #7
              ja jestem po cc i nie lezałam calej doby tylko 12 godzin zanim "odtajałam" i dopiero wtedy mogłam wstac..pierwsze wstanie z łóżka jest dosyc ciezkie ale jak juz sie troszke rozruszasz da sie zniesc

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                moja siostra też ma problemy ze wzrokiem ...rodziła przez cesarskie cięcie...lekarz nie robił problemów
                a leżeć trzeba
                pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  heej,ja rodzilam w szkocji i mialam cc i wiecie co wcale nie lezalam nawet 12 godzin,jak tylko znieczulenie ustapilo,kazali mi isc pod prysznicno i dodam ze musialam sie sama dzieckiem zajmowac,jak tylko znieczulenie ustapilo,kazali mi wstac i juz,mowie wam byl horror bo ledwo na nogach stalam a oni mi dali dziecko i kazali nosic,przewijac,itd,nie powiem,dali mi wycisk,ale przynajmniej wiem jaka jestem silnatutaj sie nie cackaja tak jak w polsce,maja zasade ze to twoje dziecko i masz sie nim zajac,no chyba ze juz strasznie z toba zle i jestes nieprzytomna....
                  GABRYSIA:12.03.2008.

                  Skomentuj


                    #10
                    kiedy zganiają zależy od rodzaju znieczulenia

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wskazanie do CC - duża wada wzroku

                      Jeśli jest wskazanie to lekarz musi wykonać cesarskie cięcie i ma g********* do gadania i po cc leży się plackiem, owszem, ale nie 24 h, tylko maksymalnie 7

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wskazanie do CC - duża wada wzroku

                        Ja nie miałam wady wzroku, ale np mam wade serca i lekarz powiedział że to nic strasznego i że można przy tym rodzić naturalnie. Tylko że delikatny wisiłek kończy się u mnie utratą przytomności, no i tak było przy pierwszym dziecku... no ale cóż... I cesarka tak czy tak była tylko szkoda że po 17 godzinach rodzenia naturalnego

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X