Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

    Wymarzony prezent dla mojego syna to koparka.Tak często zagląda z okna bo robotnicy nie daleko nas budują i kopią w ziemi kanalizacje Mój syn chce całe dnie siedzieć w oknie czy na podwórko i pokazuje na koparkę ,że zbiera ziemię i przewozi .Dla niego to teraz numer jeden prezentu i kask na głowę

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

      Nasza niespełna 6letnia córeczka poprosiła Świętego Mikołaja w tym roku o dość osobliwy prezent, mianowicie mikroskop. Święty zgubił jej list jakimś trafem u babci i matki chrzestnej naszej małej, i cóż się stało? Jednak zapamiętał o co Kasia prosiła, bo dziś wieczorem gdy po zjedzeniu wieczerzy Wigilijnej zajrzała pod choinkę, znalazła tam swój wymarzony prezent, i to rzeczywiście był strzał w 10. Zabawę tak na prawdę ma nie tylko Kasia, ale ona głównie, bo chodzi i od kilku godzin przynosi rożne rzecz które preparujemy i oglądamy pod mikroskopem, odkrywamy, jak fascynujący jest świat wokół z kilkudziesięciokrotnym powiększeniem To chyba będzie najlepszy prezent z możliwych bo każda pora roku przynosi nowe produkty do obejrzenia.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

        Moja córka dopiero właśnie w tym roku zaczęła wierzyć w świętego Mikołaja i teraz codziennie pyta kiedy znowu przyjdzie do niej Mikołaj i przyniesie jej prezent.moja córka uwielbia się malować ciągle by chciała mnie malować i żeby jej paznokcie malować Ale uwielbia też klocki budować różne domki wierzę. Więc chyba najlepszym prezentem byłaby taka duża lalka która by mogła malować 😀.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

          Wymarzonym prezentem dla mojego dziecka jest śnieg, masa śniegu, całe góry! Od pierwszego słabego opadu tego roku, mój syn wprost nie może doczekać się zjazdów z górki na sankach, lepienia bałwana, robienia orzełków czy ,jak kto woli, aniołków na śniegu, tarzania się i obsypywania białym miękkim puchem, bitwy na kulki i wielu, wielu innych mniej czy bardziej wymyślnych zimowych zabaw.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

            Czekolada-słodyczą dzieciństwa pisana

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

              Wymarzonym kursem dla mojej córki, byłby kurs jazdy konnej. W bogatszej wersji połączony z letnim obozem. Ami uwielbia konie, uwielbia je czyścić, uwielbia jeździć. Przepada za byciem w stajni i kontaktem z tymi zwierzętami.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                Wymarzony prezent mojej córki to bliskie spotkanie z MYSZKĄ MIKI. Uwielbia ją a moje serce się raduje kiedy córka tańczy razem z nią, odwzajemnia jej się uśmiechem. Żadna, najdroższa i największa maskotka MYSZKI MIKI nie jest w stanie zaspokoić córce tej potrzeby realnego spotkania dlatego rodzice muszą chyba "wznieść się na wyżyny swoich możliwości" i zabrać córkę tam gdzie MYSZKA MIKI mieszka <3 dla dziecka zrobimy wszystko, każdy rodzic o tym wie, a najpiękniejszym podziękowaniem jest radość i uśmiech dziecka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konkurs &quot;Wymarzony prezent&quot;. Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                  Pewnego dnia moja c&#242;reczka wr&#242;ciła z przyjścia dszkola smutna, gdy zapytalam o pow&#242;d złego nastroju powiedziała,że pani zapytała grupę kim cgcą zostać jak dorosną a ona odpowiedziała,że syrenką, wtedy pani odpowiedziała, że to niemożliwe. " ja wiem, że nie mogę być syrenką, tylko poeiedziałam, że chciałabym..." Jako wspierająca mama, powiedziałam, że może zostać kim tylko zechce, także syrenką i opowiedziam o hostessach pływających w przebraniach syren w światowych oceanariach. Od tej pory c&#242;reczka marzy o pięknym syrenim ogonie, będącym najprawdziwszą płetwą do pływania. Obiecałam,że distanie ją gdy nauczy się świetnie pływać, dzięki czemu pokonała lęk przed głeboką wodą i wytrwale ćwiczyła całe lato. Narazie pod choinką znalazła slkarnawałowe przebranie syrenki a za rok kto wie, może dobra wr&#242;żka mama spełni marzenie...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konkurs &quot;Wymarzony prezent&quot;. Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                    Wymarzonym prezentem dla mojej córeczki była i jest od długiego czasu maszyna do szycia. Córka ma bardzo dużo lalek typu srbi oraz oczywiście domek dla nich. Każda lalka jednak zaraz po otrzymaniu jest rozbiera a, a jej ubranka są przerabianie według córki gustu. Często są zatem skracane, czasem doczepiane są im guziki, cekiny, dosxywane tiule czy falbanki. Także domek nie pozostał bez przeróbek. Był on drewniany i nie miał firanek i zaslonek, więc córka postanowiła dodać mu te akcenty jak prawdziwa kobieta. Teraz marzy, by mieć swoją zabawkowa maszynę, by móc szyć, przerabiać i doszywac elementy według własnych upodobań. Dodatkowo mama jest przeszczesliwa, bo to również mój wymarzony prezent z dzieciństwa, a babcia wiele lat pracowała w firmie krawieckiej. Może i u córki coś z tego będzie... A jak nie, to na pewno mnóstwo kreatywnej zabawy.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konkurs &quot;Wymarzony prezent&quot;. Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                      Drogi Święty Mikołaju
                      witam Cię w moim pięknym kraju <3
                      Jestem jeszcze taka malutka,
                      więc to co chcę szepczę słodko mamie do uszka <3
                      Mam 12 miesięcy,wkrótce postawię pierwszy krok,
                      to jest mój bardzo ważny rozwojowy skok
                      Uwielbiam bawić z mamą i tatą też,
                      mam starszego brata kocham go mocno też <3
                      Bardzo Cię proszę o edukacyjną sarenkę,
                      będę śpiewać z nią nie jedną piosenkę
                      Wieczorem pobawię się projektorem przed snem,
                      potem smacznie zasnę w łóżeczku wtem
                      Będę z nią wesoło raczkowała,
                      oj będę się z nią głośno śmiała =D
                      Jestem wesołą dziewczynką,wiecie
                      na ogród ją wyprowadzę w lecie!
                      Będziemy razem na spacery chodzić,
                      będę jej pilnować,bo wilki mogły by ją uszkodzić!
                      Kochany Mikołaju to będzie w moim życiu pierwsze z Tobą spotkanie,
                      pozostaje mi na Ciebie spokojne czekanie,
                      upiekłam Ci z mamą słodkie ciasteczka,
                      leżą na stole obok szklanki mleczka
                      Częstuj się kochany Mikołaju po długiej podróży,
                      niechaj mój wygodny fotel Ci posłuży,
                      odpocznij i przyjdź do mnie,pokaż się
                      ja tak bardzo chcę zobaczyć Cię <3
                      Nie zapomnij o moich rodzicach i o bracie kochanym też,
                      ja ich wszystkich bardzo mocno kocham <3 wiesz
                      Pozdrawiam Cię i buziaka ślę,
                      pamiętaj KOCHAM CIĘ <3
                      Alicja

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Konkurs &quot;Wymarzony prezent&quot;. Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                        Wymarzony prezent mojego dziecka? Myślę, że poza zabawkami, słodyczami czy innymi prezentami najwspanialsze co mogę podarować mojemu dziecku w jest CZAS. W te Święta nie otwierałam laptopa, odłożyłam na bok telefon,a pilot od telewizora omijałam szerokim łukiem. Chciałam by ten czas był wyjątkowy i by mój syn miał mamę tylko dla siebie w każdej minucie Świąt. W zasadzie w dzisiejszych czasach dzieci mają niemalże wszystko, czego zapragną. Półki uginają się pod toną samochodów, autek i klocków. Wszędzie leżą tory, ciuchcie, pluszaki i inne zabawki, o których kiedyś nawet nie śniono. O czym może marzyć moje dziecko? O kolejnej zabawce...? Pewnie też... Czasem gdy pracuję w domu, synek podchodzi i ze złością zamyka mojego laptopa. Nie złoszczę się wtedy na niego, a na siebie. CZAS, właśnie tego chce ode mnie moje dziecko i o tym marzy. Staram się poświęcać mu 100% mojej uwagi i codziennie spełniać jego małe marzenie.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Konkurs &quot;Wymarzony prezent&quot;. Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                          Moja córka jak każde dziecko marzeń ma bez liku. A to weterynarzem chciała zostać, a to o lalce marzyła, a to o wakacjach u babci, a to o siostrzyczce, a to o nowym misiu. Ma jednak jedno takie marzenie, które już od dawna jej towarzyszy. Ma to związek z jej ogromną pasją i ukochanym tatusiem rzecz jasna. O czym mowa? O harcerstwie oczywiście. A wszystko zaczęło się od dnia, kiedy tatuś zabrał ją na prawdziwy biwak. I tak oto zaraził ją swoją miłością do harcerstwa. Od tego czasu, to nie eleganckie sukienki pochłaniają ją bez reszty. To biwakowanie ją tak fascynuje. I nie ważne, czy chodzi o drugi pokój, czy tylko kącik w salonie czy taras u babci. Taka zabawa w harcerstwo sprawia jej od groma radości, ale i przynosi wiele nowych doświadczeń (i odznaczeń również – tata sam te odznaczenia przygotowuje i nazywa). Na dzień dziecka swój mundur własny dostała. Na urodziny menażkę. I tu do sedna sprawy dochodzimy, bo o czym jeszcze mogłaby marzyć ma córcia wspaniała? Cóż. Drugą miłością mojej córeczki jest Elsa. I to właśnie prezent prosto z „Krainy Lodu” z całą pewnością ucieszyłby ją najmocniej. A najlepiej jakby chodziło o główną bohaterkę Elsę właśnie. Marysia tak bardzo ją uwielbia, że każdego ranka przed pójściem do przedszkola, a zaraz po pobudce śpiewa radośnie: „Mam tę moc! Mam tę moc! Wyjdę i zatrzasnę drzwi!” Muszę przyznać, że jak ktoś nie wie o co chodzi to musi to wyglądać przekomicznie, gdy tak śpiewa malutka dziewczynka przed wyjściem z domu. I tak łącząc te jej dwie ogromne miłości wymarzonym prezentem byłby śpiwór prosto rodem z Krainy Lodu. Taki nie za duży, nie za mały, ciepły, niebieski z głównymi bohaterkami „Krainy Lodu”. Bo ten od taty pożyczony to nie dość, że duży, z zamkiem zepsutym, a i w plecaku miejsca od groma zajmuje, to jeszcze w czarnym, smutnym jest kolorze. Własny śpiwór dla odważnej, małej harcerki, przepełnionej miłością do Elsy to byłoby spełnienie marzeń! A i prezent na lata. Bo nie tylko na obozy harcerskie idealnie by się nadał, ale i na wakacje pod namiotami z ukochanymi rodzicami! To właśnie śpiwór z Elsą tak bardzo ucieszyłby mojego małego zucha, mimo iż nie jest taką typową zabawką. Czuwaj!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Konkurs &quot;Wymarzony prezent&quot;. Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                            Moja mała modnisia ma niespełna 7 lat i na gwiazdkę wymarzyła sobie prezent idealny czyli coś mądrego i coś modnego choć zupełnie nie rozumie fenomenu.. czyli książki i laleczkę LOL suprise LoL-kę dlatego, że to aktualnie jedna z najmodniejszych zabawek dla dziewczynek i wszystkie się takimi bawią i między sobą chwalą co udało się wylosować (bo laleczki nie można wybrać, otrzymuje się losową) A książkę dlatego, że tak jak ja jest książkoholikiem i uwielbia czytać zwłaszcza detektywistyczne zagadki dla dzieci O biżuterii nawet nie marzyła, ale gdy zakłada dla zabawy moją to ma taki błysk w oku, że aż miło popatrzeć... Na pewno byłaby szczęśliwa. Zresztą Emilka jest szczęśliwa z każdego prezentu, nawet bardzo małego bo to optymistka w każdym calu

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Konkurs &quot;Wymarzony prezent&quot;. Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

                              Mikołaju świety
                              wszyscy proszą cie o piękne prezenty;
                              i ja w imieniu córki prosic cie chcialam,
                              i list do ciebie napisałam,
                              lecz o zabawki prosić wcale zamiaru niemamy,
                              w tym liscie ważniejszą prośbe przesyłamy,
                              córka niedługo skonczy roczek,
                              ma już za sobą pierwszy kroczek,
                              i całkiem sporo nam od urodzenia urosła,
                              lecz zębowa wróżka jej żadnych ząbków nieprzyniosła,
                              więc do ciebie prośbe zanosimy,
                              o ząbki dla naszej coreczki prosimy,
                              by mogła wkoncu coś porządnego zjeść,
                              bo papek już niemoże znieść,
                              schabowego z chęcią by zjadła,
                              i pysznych ciastek by pojadła,
                              lecz bez zębów to niemożliwe sie staje,
                              i tylko mikołaj nadzieje nam daje,
                              że nasza córka wkoncu zje coś dobrego,
                              coś jak papka niewygladającego.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X