Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dermatolog Wrocław

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dermatolog Wrocław

    Hej,szukam świetnego dermatologa we Wrocławiu. Mam bardzo duży problem od wielu już lat,(bardzo duże przebarwienia na twarzy),odwiedziłam już tylu lekarzy i żaden mi nie pomógł . Czy możecie mi poradzić jakiegoś doskonałego lekarza?

    #2
    Odp: Dermatolog Wrocław

    Ja również mam skłonności do przebarwień. Odziedziczyłam to po mojej mamie.Na początku próbowałam to zakrywać podkładem ale nie zawsze się dało. Równiez jestem z Wrocławia i w końcu udałam sie na usuwanie przebarwień laserowe. Doradził mi to mój lekarz. Bałam sie trochę bólu ale nie było tak źle ( czułam tak jakby prąd po twarzy). Efekt super. Na początku były podrażnienia ale potem przebarwienia zniknęły praktycznie całkowicie. zabieg robiłam w klinice Proclinic:
    http://proclinic.pl/oferta/przebarwienia/ - na tej stronie możesz sobie o tym poczytać.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dermatolog Wrocław

      A w Krakowie ktoś może polecić kogoś dobrego? Bo do Wrocławia mam niestety trochę daleko...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dermatolog Wrocław

        W Krakowie warto zgłosić się do tego specjalisty. Klinika dysponuje bardzo nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą

        Skomentuj

               
        Working...
        X