Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hurtownia odzieży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hurtownia odzieży

    Witam Szukam jakiejś dobrej nie drogiej hurtowni odzieży ponieważ mam zamiar otworzyć sklep allegro.

    Gdize kupuujecie ciuchy?
  •    
       

    #2
    Odp: Hurtownia odzieży

    Prowadzę swój sklep stacjonarny ( chociaż również zastanawiam się nad przejściem na allegro i kilka razy już zamawiałam ubrania w tej hurtownii internetowej). Mają dobre ceny, wybór ciuszków jest spory. Wszystko dobre jakościowo. No i im więcej zamawiasz, im częściej tym masz większe rabaty.

    Poza tym jest tam opcja zamówienia czegoś zaprojektowanego przez Ciebie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Hurtownia odzieży

      Możesz sobie też zobaczyć hurtownia obuwia xxx aczkolwiek ciężko coś konkretniej doradzić bo nie wiem jaki Cie asortyment interesuje, czy damska odzież czy męska czy może dziecięca?A może np. obuwie albo bielizna?Tak czy inaczej w tej hurtowni znajdziesz te rzeczy, które wymieniłam.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Hurtownia odzieży

        Na Zalando i w Answear. Z kodami rabatowymi i zniżkami dają radę, a tak poważnie, ostatnio trafiłam na jakąś hurtownie odzieży, ale tylko sportowa. Nie pamiętam nazwy dokładnie. Ceny mieli bardzo dobre jak na zakupy detaliczne, ale do sprzedaży na Allegro to chyba i tak za wysokie. Kilka razy kupowałam jakieś ciuchy na Allegro, ceny są ogólnie niskie, a pytając skąd pochodzą ubrania, to zwykle odpowiadają, że z Włoch lub Niemiec.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Hurtownia odzieży

          Centrum Handlowe Ptak w Rzgowie, sprzedają od groma ubrań, większość tylko hurtowo. Poszukaj na ich stronie, może i będzie możliwość przez internet.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Hurtownia odzieży

            Najniższe ceny mają w hurtowniach internetowych - jeśli szukacie ubrań w większych ilościach, np. do waszego sklepu, to radzę poszukać ich właśnie w internecie. W tej hurtowni wolka-24 mają głównie damską odzież - wybór jest tam całkiem spory.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Hurtownia odzieży

              U chinczyków wcale nie jest tak tanio. Mowimy o halach pod Łodzią i po Wawą. Naprawdę duże ilości trzeba brac żeby się opłacało. W ogole na allegro ciężko cokolwiek sprzedać...
              Sprzedają ci którzy szyją sami - sprawdzcie, serio.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Hurtownia odzieży

                teraz to najlepiej z droopshopingiem by od razu do klienta wysyłać.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Hurtownia odzieży

                  Polecam studio siedem -- fajny i niedrogi sklep z odzieżą i gadżetami

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Hurtownia odzieży

                    W internecie możesz sporo takich odnaleźć.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Hurtownia odzieży

                      Pamiętajcie, że jeśli coś Wam zalega na magazynach to możecie pomyśleć o takim rozwiązaniu jak sprzedaż hurtowa. Są firmy, które skupują najróżniejsze stany magazynowe, To bardzo rozsądne i korzystne rozwiązanie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Hurtownia odzieży

                        Z tego co się orientuję, to Hurtownia Koszulkowo ma ciekawą ofertę w tym zakresie. Uważam, że warto tam sobie zajrzeć. Jest tam duży wybór koszulek oraz innej odzieży, na której można zamówić dowolny nadruk.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Hurtownia odzieży

                          Z takich bardziej znanych to warto dopisać jeszcze firmę stockhurt xxx Jeśli zastanawiasz się nad otwarciem outletu, sklepu online lub zmianą podejścia do obecnie prowadzonego biznesu, zadzwoń i umów się na spotkanie. Firma jest w stanie zaoferować najlepsze możliwe usługi w sektorze hurtowej sprzedaży odzieży. Jeśli już prowadzisz sklep (tradycyjny lub online) i szukasz najbardziej chodliwych marek dla Twojego outletu nie wahaj się skontaktować z nami.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Hurtownia odzieży

                            Ja załozylam niedawno swoja hurtownie odziezy i bardzo skupilam sie na dobrych hasach rekalmowych xxx

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Hurtownia odzieży

                              Ze sprawdzonych miejsc polecam wolkahurt xxx . To hurtownia odzieży z ponad 10-letnim doświadczeniem. Szeroki asortyment, najlepsze ceny, szybki czas dostaw i pełne bezpieczeństwo dokonywanych transakcji - nie zawiedziecie się jeśli skorzystacie z ich usług. Stawiają głównie na zadowolenie klienta i całkiem dobrze im to wychodzi.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X