Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kot w mieszkaniu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kot w mieszkaniu

    Koniecznie kup mu drapak Inaczej kot będzize niszczył Ci meble. Każdy kot inaczej korzysta ze swoich pazurkow jednak to,ze chce je ostrzyć jest normą. I trzeba mu do tego zapewnić odpowiednie materiały.

    Zerknij sobie na drapaki w tym sklepie:
    xxx

    Ostatnio zdecydowałam się na takie cudo dla mojego kota:
    Last edited by disne; 03-08-2020, 22:30. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kot w mieszkaniu

      Świetny ten drapak! Jestem pewna, że spodobałyby się mojej kotce.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kot w mieszkaniu

        Mi się ostatnio podobaja takie domki dla kota z wejściem w kształcie głowy kota

        Skomentuj


          #34
          Odp: Kot w mieszkaniu

          Jak już mowa o zwierzakach podsyłam namiar na bardzo dobrą lecznicę - xxx . Gdyby jego pupil zachorował bądź miał jakiś problem warto się tam wybrać. Weterynarze posiadają ogromną wiedzę i znają się na tym co robią. No i co ważne - kochają zwierzęta.
          Last edited by disne; 03-08-2020, 22:31. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kot w mieszkaniu

            Dobrze, że trafiłaś na takich specjalistów. Ja nie mam szczęścia do weterynarzy.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kot w mieszkaniu

              Jak wiadomo, mieszkanie to powierzchnia znacznie mniejsza od domu w związku z czym należy zadbać o odpowiednie wyżywienie naszego malucha. Mój kiciuś testował już wiele karm, na szczęście dopiero FITMIN Cat Purity z oferty xxx w zupełności mu zasmakował : uzyskał sporo energii i przede wszystkim zaczął się jakby lepiej prezentować.
              Last edited by disne; 03-08-2020, 22:31. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Kot w mieszkaniu

                A jak lubicie rozpieszczać swoich pupili to tutajxxx poczytajcie sobie o zabawkach dl kotów. To stworzenia, które zdecydowanie nie lubią się nudzić
                Last edited by disne; 03-08-2020, 22:31. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Kot w mieszkaniu

                  Hm... A ja właśnie poszukuję jakiegoś sensownego interentowego sklepu zoologicznego... Niby tutaj jest xxx. Sądzicie, że jest to oferta warta uwagi?
                  Last edited by disne; 03-08-2020, 22:31. Powód: link
                  Dajcie Czasowi czas

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Kot w mieszkaniu

                    Kot w mieszkaniu to fajna sprawa, gorzej jak chce się gdzieś wyjechać bez niego. Ostatnio wyczaiłem taki ciekawy
                    Hotel dla zwierząt - Nasze-Koty. Muszę tam na week na próbę odstawić kociaka

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Kot w mieszkaniu

                      Mój kocur miał drapak jak nalezy, ale kanapa z eko skóry interesowała go najbardziej. Wszystko zależy od usposobienia kota. Mój kocha się tulić, kot mojej mamy od razu wystawia pazury na samą chęć przytulenia. Tak samo jest z drapakiem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Kot w mieszkaniu

                        Wszystkie rzeczy do urządzenia przytulnego kącika w domu dla moich kotów jak również psa kupowałam bezpośrednio z tej strony xxx . Ciężko pogodzić dziecko i koty w jednym mieszkaniu także najlepiej również porozmawiać o aranżacji wnętrza z jakimiś specjalistami, którzy fajnie zagospodarują kącik dla kotów itp. Ostatnio również moje kociaki miały problemy z alergią ale natrafiłam na świetny xxxo tym i udało mi się zniwelować kocie alergie prawie do zera.
                        Last edited by disne; 03-08-2020, 22:29. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Kot w mieszkaniu

                          Kot to absolutnie nie problem. Mieszkam od kilku miesięcy z bengalem i jest cudowny! Tak na prawdę wszystko leży po stronie właściciela. A jest tyle teraz możliwości, że każdy z nas może zapewnić swojemu pupilkowi idealne warunki.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Kot w mieszkaniu

                            No właśnie to też zależy od charakteru kota. Niektóre ogólnie nie przepadają za ludźmi.. xD Ale mój bardzo dobrze zniósł taką zmianę. Poza tym kupiłam mu w sklepie xxx fajny drapak i ma się czym zajmować, kiedy ja opiekuję się dzieckiem.
                            Last edited by disne; 03-08-2020, 22:30. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Kot w mieszkaniu

                              Napisane przez jeybe Pokaż wiadomość
                              Generalnie kot nie potrzebuje nie wiadomo jakich luksusów,ważne jest to aby zawsze miał dobra karmę i swoje legowisko,a i tak w praktyce śpi gdzie che i rzadko korzysta z drapaka,wybierając meble Najważniejsze jest to aby nikt z domowników nie był uczulony n kocią sierść.
                              Dokładnie, zgadzam się w pełni

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X