Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Farbowanie w domu czy u fryzjera?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

    Farby stosowane przez fryzjerów w salonach bazują na formułach zaawansowanych technologicznie. Są to bardzo innowacyjne technologie, które zapewniają optymalny komfort skóry głowy i mają zalety pielęgnujące włosy. Poza tym, samodzielnie niezmiernie ciężko jest dopasować kolor.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

      Ja wole do fryzjera, jakis czas temu kupilam farbę i pomalowalam wlosy, moja glowa to byl koszmar kolor okropny wyszedl i do tego ciezki do zamalowania innym odcieniem

      Skomentuj


        Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

        Ja raz sobie farbowałam włosy w domu. I był to mój ostatni raz. Farba wyglądała zupełnie inaczej na opakowaniu jak na włosach .Wprawdzie nie było takiej tragedii. Włosy nie były zielone ani czerwone.Niemniej nie podobało mi się i musiałam to poprawić u fryzjerki. Takie dwukrotne farbowanie niszczy włosy tak wiec wolę wybrać się raz na jakiś czas do profesjonalnego salonu i pofarbować włosy tak jak sobie wymarzyłam.

        Aktualnie jestem stała klientką tego salonu fryzjerskiego w Warszawie:
        http://www.mazfryzjerki.com/

        Ścinam się i farbuję u pani Karoliny i zawsze jest idealnie.

        Skomentuj


          Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

          Ja także staram się tego unikać. Nigdy to za dobrze nie wychodzi...

          Skomentuj


            Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

            Ja też kiedyś farbowałam sama, ale teraz chodzę tylko i wyłącznie do fryzjera. Nie chodzę co miesiąc bo robię refleksy, więc nawet jak mam odrosty to nie jest to tak widoczne

            Skomentuj


              Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

              Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej zapłacić fryzjerowi niż malować samemu lub u koleżanki. Kiedyś jak pomalowała mi koleżanka to pół dnia przepłakałam bo porobiła mi jakieś plamy...masakra i musiałam poprawiać w salonie , całe szczęście udało się jakoś to zakryć.

              Skomentuj


                Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                mi farbuje siostra w odmu - taniej, szybciej i wygodniej. nigdy nie bylo zadnej niespodzianki w zwiazku z tym. jestem zadowolona

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                  A ja na razie nie farbuję włosów bo bardzo lubię swój naturalny kolor Chyba zacznę farbować dopiero wtedy, gdy zacznę siwieć


                  Skomentuj


                    Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                    Ja nie farbuje sobie wlosow, moja ciocia i owszem - ona zawsze w domu, sama. Ja jakos osobiscie balabym sie zaryzykowac i pewnie skonczylabym u fryzjera z minusem na koncie, haha

                    Skomentuj


                      Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                      Nie chciałoby mi się samej farbować :P To samo jeśli chodzi o pielęgnację - tylko pielęgnacja włosów u fryzjera wchodzi w grę (chodzi mi o zabiegi na włosy, a nie zwykłe mycie głowy). Odwiedźcie kiedyś salony kerastase http://www.kerastase.com.pl/pl-pl/pielegnacja-w-salonie Zadbają o wasze włosy i będziecie mieć fryzurę jak marzenie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                        Mnie farbuje mama, kumpela albo partner, to banalne i wychodzi super 100 zł w kieszeni co miesiąc.

                        Skomentuj


                          Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                          Mi farbuje przyjaciółka, płacić co miesiąc 150zł to dla mnie niepotrzebny wydatek

                          Skomentuj


                            Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                            Ja farbuję włosy u fryzjera. Kiedyś robiłam to sama w domu, ale wydawałam i tak dużo pieniędzy na farby bo mam długie włosy i musiałam kupować aż 2 farby. W końcu stwierdziłam, że zacznę farbować u fryzjera i wychodzi to dużo lepiej i wcale nie aż tak drogo jak się może wydawać.

                            Skomentuj


                              Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                              A ja chodzę do mamy ^^ chociaż ona nie jest fryzjerką)
                              Wcześniej po każdej wizycie u fryzjera miałam niespodziankę - jaki odcień będzie tym razem. A mama mnie farbuje zawsze jedną farbą i dlatego na pewno wiem, jak będą wyglądać moje włosy.

                              Skomentuj


                                Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                                A to może niech założy salon, jak ma taki dryg? Czytałam tutaj: http://cafepineska.pl/5-powodow-dla-...-fryzjerskiej/, że nie jest to wcale takie trudne. Kobiece biznesy cieszą się teraz dużym wsparciem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X