Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Depilacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Depilacja

    Na pewno jeden zabieg nie wystarcza, moja koleżanka codziła na depilację laserową i wiem, że mówiłą o potrzebie kilku zabiegów.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Depilacja

      Ilość zabiegów to raczej sprawa indywidualna ale z reguły wystarczy około 5. Ja chodziłam do salonu Vici Clinic w Krakowie. Tam na pierwszą wizytę dostaje się 50% rabat ale trzeba przynieść ze sobą voucher pobrany z ich strony internetowej. Ceny mają chyba najniższe w Krakowie, bo 100 zł na małą partię ciała a 200 zł na dużą.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Depilacja

        Warto też dać rady na temat podrażnień po depilacji xxxx Czasem się, niestety, pojawiają i warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić.
        Last edited by disne; 23-06-2020, 16:38. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Depilacja

          Ja się wreszcie zdecydowałam na kupno depilatora laserowego.... Powiem Wam, że bardzo długo się do tego zbierałam bo co jak co ale nie jest to taki mały wydatek. Nie żałuję bo nogi są gładkie, poza tym mozna po depilacji nie depilować ich przez ponad 2 miesiace. Tradycyjny depilator boli . Depilacja laserowa z kolei nie.

          Jeśli nie macie kasy na to aby kupić za gotówkę to w rtv Euro agd możecie kupić na przykład na raty:
          xxxx

          Philipsa lumeę można wziąć na 50 rat 0%.
          Last edited by disne; 23-06-2020, 16:38. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: Depilacja

            Był czas kiedy używałam depilatora, dostałam go w prezencie i tak było mi szkoda, żeby leżał i udało mi się przemóc, potem miałam przerwę i nie jestem w stanie wrócić do niego. A efekty owszem na długo był spokój.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Depilacja

              Napisane przez abanella Pokaż wiadomość
              Warto też dać rady na temat podrażnień po depilacji. Czasem się, niestety, pojawiają i warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić.

              To prawda, podrażnienia występują bardzo często i wiele kobiet nie wie jak z nimi sobie radzić. Podrażnienie po depilacji, czy goleniu standardową maszynką jest wynikiem zapalenia okołomieszkowego włosów. Najlepiej jest radzić sobie z tym przy użyciu preparatu od Beta-Skin. Zawarte w nim składniki pomagają skórze wrócić do prawidłowego stanu.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Depilacja

                Chyba jedyną skuteczną metodą jest laser, ale niestety jest to drogie. Ja narazie ograniczam się do maszynki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Depilacja

                  Używam depilatora i jestem zadowolona, nie mam dużo podrażnień czasami się pojawiają jak mam dłuższe włosy i po goleniu, to jakoś mam więcej czerwonych krostek - używam wtedy kremu po depilacji, łagodzącego i całe szczęście jakoś nie widać podrażnień.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Depilacja

                    Może i depilacja laserowa jest droga, ale jest skuteczna. Proszę- xxxx Depilacja laserowa to świetna sprawa- wielka ulga dla każdej kobiety.
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 16:37. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Depilacja

                      Ulga... ale kosztuje, zabiegi niestety są drogi i trzeba często chodzić do kosmetyczki. Ja kupiłam depilator IPL, bo mam bardzo wrażliwą i delikatną skórę a nigdy nie miałam problemów po użyciu ipl z babyliss jak pożyczałam od koleżanki bo ma zintegrowany filtr uv oraz dopasowanie błysków do fototypu skóry. Sprzęt rewelacyjny...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Depilacja

                        Ja się zdecydowałam jednak na depilator laserowy. Skusiła mnie głównie promocja, która jest obecnie w sklepie rtv Euro agd bo dziewczyny mozecie kupić tam depilator za 2100 podczas gdy jeszcze niedawno był w cenie prawie 3000 zł... Pozwolę sobie dać linka do promocji:
                        xxxx

                        Muszę przyznać,ze jestem bardzo zadowolona bo nóżki mam totalnie gładkie, depilacja wystarcza na ponad 8 tygodni. Potem odrastają jedynie pojedyncze włoski.
                        Last edited by disne; 23-06-2020, 16:37. Powód: link

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Depilacja

                          Jak dla mnie to tylko wosk!

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Depilacja

                            Oj jak ja nie lubię tego robić ;( Niestety jestem chyba skazana już do końca życia na maszynkę. Mam problem z pękającymi naczynkami, a po depilatorze dodatkowo pojawiają się krostki i nogi wcale nie wyglądają ładnie mimo, że są gładkie. Bardzo bym chciała kiedyś zrobić sobie depilację laserową, ale koszta mnie przerażają, zwłaszcza, że nie wiadomo ile zabiegów będzie mi potrzebne. Ostatnio używam balsamu opóźniającego odrastanie włosków i w sumie widzę poprawę, więc jest minimalnie lepiej.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Depilacja

                              Ja właśnie zastanawiam się nad depilacją laserową - maszynka jest tylko na chwilę, wosku i depilatora nie mogę stosować ze względu na naczynka. Myślę nad xxxx laserem: zastanawiam się tylko, czy nie poczekać jednak do jesieni... Nie wiecie czy można robić takie zabiegi latem?
                              Last edited by disne; 23-06-2020, 16:37. Powód: link

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Depilacja

                                Ja zdecydowałam si na depilację woskiem w tej klinice: xxxx
                                Dla mnie to najlepsza forma depilacji i zachęcam. Ciało pozostaje gładkie na długo.
                                Last edited by disne; 23-06-2020, 16:37. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X