Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Giełda pomysłów na prezenty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Giełda pomysłów na prezenty

    dotka for you

    http://www.superalbum.pl/
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Giełda pomysłów na prezenty

      Merci Miss

      Skomentuj


        #18
        Odp: Giełda pomysłów na prezenty

        a ja zamówiłam na allegro http://www.allegro.pl/item844841709_...p_13_kart.html


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #19
          Odp: Giełda pomysłów na prezenty

          Dzieki majek,musze to pokazac mojemu,te kalendarze wygladaja bardzo profesjonalnie,tutaj czegos takiego nie widzialam...

          Skomentuj


            #20
            Odp: Giełda pomysłów na prezenty

            ja w tym roku wszystkie prezenty wyszukałam w serwisie www.carmeno.pl
            serwis też rekomenduje sklepy internetowe w których warto kupować, więc jest to też jakaś gwarancja. mają wszystko fajnie posegregowane wg różnych cech prezentów.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Giełda pomysłów na prezenty

              Witajcie
              Chciałabym podzielić się z wami moim ostatnim odkryciem. Znalazłam fajny sklepik z super rzeczami dla dzieciaków. Zawsze znajdę tam inspiracje na prezenty dla moich pociech i innych którym kupuje prezenty. Obserwując miny dzieci ( które są nie udają ) to prezenty zawsze były trafione czyli chciane:-). Może i wy coś tam znajdziecie forkidi.pl.

              Pozdrawiam
              alutka55

              Skomentuj


                #22
                Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                Ja w tym roku też taki zamówiłam. Pamiętam jak miałam kilkanaście lat w szkole nam robili ale tylko z jednym zdjęciem i podarowałam go babci na "dzień babci" i była bardzo zadowolona, dlatego myślę, że ten dziadkom też się spodoba.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                  rzeczywiście fajne tam są rzeczy i całkiem niedrogie. stronkę dorzucam do zakładem żeby mieć pod ręka. dzięki

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                    Szczerze mówiąc wiem ze dla dzieci kupię zabawki edukacyjne, które juz powoli kupuje...mieszkamy z dala od rodzinki i nie chcemy żeby dzieci czuły się źle dlatego zdecydowaliśmy z męzem że kupimy im po 1 większym prezęcie i po 2 mniejsze dla kazdego żeby były ucieszone z Mikołaja...
                    Dla męza nie wiem co kupic czekam na Wasze pomysły moze coś wymyślę
                    Doriaś ur.17.03.2008




                    Tristaś ur. 11.03.2010

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                      Hej. Do końca grudnia jest możliwośc otrzymania srebrnej bransoletki o próbie 925 wartej 139 złotych gratis, przy zakupie 3 różnych koralików BIAGI –biżuterii włoskiej, ładnie wykonanej, w sklepie „Niebieski-koralik” . Poleciła mi koleżanka, bo ona zawsze jest na topie. Nie miała pomysłu na prezent, więc wymyśliła, że w tym roku kupi mi bransoletkę taką jaką ona sobie zachwala od jakiegoś czasu. Poprosiła mnie abym sama sobie wybrała 3 koraliki, które najbardziej przypadną mi do gustu. Jestem w szoku, jest ich tak wiele, są takie piękne, że nie wiem na które się zdecydowac. Najbardziej podobają mi się z cyrkoniami – motylek, piesek i serce –to chyba będzie najlepszy wybór. Jak myślicie? Jakie Wam podobają się najbardziej?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                        Napisane przez sylciar Pokaż wiadomość
                        Szczerze mówiąc wiem ze dla dzieci kupię zabawki edukacyjne, które juz powoli kupuje...mieszkamy z dala od rodzinki i nie chcemy żeby dzieci czuły się źle dlatego zdecydowaliśmy z męzem że kupimy im po 1 większym prezęcie i po 2 mniejsze dla kazdego żeby były ucieszone z Mikołaja...
                        Dla męza nie wiem co kupic czekam na Wasze pomysły moze coś wymyślę
                        Wczoraj poszukiwałam właśnie zabawek edukacyjnych i muszę przyznać, że był to dla mnie niezwykły dylemat. Nie dość, że cenowy, to także trudno mi było wybrać z miliona podobnie zrobionych zabawek. Porzuciłam moje starania i muszę przyznać, że czeka mnie kolejna sklepikowa podróż... RATUNKU!!!! AAAA

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                          A ja w tym roku teściom nic nie kupuję, bo nie zasłużyli po prostu, a po za tym mają kasy jak lodu, a ja mniej, więc niech się obdarowują prezentami jak ich stać nawzajem. A dla córci kupiliśmy księżniczkową toaletkę, marzy o niej już od 0,5 roku, więc postanowiliśmy kupić coś fajnego z otwieranymi lustrami, różdżką z pilotem, cała oczywiście różowa, myślę, że mała będzie przeszczęśliwa, czego i innym dzieciom życzę.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                            EEE no ale chyba DOROŚLI ludzie nie powinni zwracać uwagę na wartość prezentu tylko na dowód pamięci, czy cośśś....

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                              Ja mam "elektroniczny" pomysł

                              Dzisiaj wystartował nowy portal z bajkami - www.klub-bajek.pl
                              Każdy kto się zarejestruje otrzyma bezpłatną bajkę dla dziecka!
                              A tu znajdziecie teaser reklamowy z informacjami: http://www.youtube.com/watch?v=JyalSiY7G6U

                              Wesołych Świąt!

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                                hej ja na szczęście wybrałam górę prezentów z pomocą męza dla dzieci i sa bardzo zadowoleni, fakt było trudno zdecydowac sie na konkretną zabawkę ale daliśmy radę mąż pomagał Mam nadzieje ze wam równiez udało się wybrać fajną rzecz dla dzieci
                                Attached Files
                                Doriaś ur.17.03.2008




                                Tristaś ur. 11.03.2010

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X