Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Świąteczne ozdoby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dekoracje świąteczne

    ja niestety jestem beztaleńcie w kwestii takich ozdób ale moja szwagiera ma do tego dar i co roku coś robi moze jak Zosia będzie starsza będziemy razem coś tworzyły a z tą wiklina papierową to fajna sprawa z tego co czytałam ale też wymaga precyzji i staranności

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dekoracje świąteczne

      hehe też mam do tego dwie lewe ręce, ale też myślę że jak córcia podrośnie to będzie trzeba się w końcu za to zabrać, na pewno będzie się jej podobało. Moja chrześniaczka robi bardzo fajne ozdoby z makaronów.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dekoracje świąteczne

        O właśnie z makaronu też można Szwagierka ma taką choinkę Dopiero jak powiedziała że jest z makaronu to się przyjrzałam Świetnie to wygląda
        W ogóle z dekoracjami mozna tak kombinować ,po prostu z takich rzeczy co ma się w domu Tylko chęci trzeba

        Skomentuj


          #19
          Odp: Dekoracje świąteczne

          chęci są tylko czasami manualność zawodzi
          zobaczymy co z tego wyjdzie jak się uda coś zdziałać to zapewne się pochwalę

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dekoracje świąteczne

            Oj tak pochwal się jA próbuję zrobić kartki na święta
            Koleżanka koleżanki robi bombki na choinkę z wstążek i mówi że to take łatwe tylko że jak ktoś ma wprawę to i już łatwo się robi Najtrudniejsze początki są

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dekoracje świąteczne

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Oj tak pochwal się jA próbuję zrobić kartki na święta
              Koleżanka koleżanki robi bombki na choinkę z wstążek i mówi że to take łatwe tylko że jak ktoś ma wprawę to i już łatwo się robi Najtrudniejsze początki są
              https://www.google.pl/search?q=gwiaz...w=1920&bih=920
              zerknijcie na to dla mnie obłęd niedługo zacznę działać

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dekoracje świąteczne

                Anis - to wygląda wspaniale ale czy to będzie takie łatwe Tak żałuję że nie zaczęłam o tym myśleć dużo wcześniej

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dekoracje świąteczne

                  HMMM.. wcześniej? czyli kiedy ?
                  do świąt jeszcze kupa czasu, ja powoli kupuje już prezenty a nad ozdobami powoli zaczynam myśleć

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Dekoracje świąteczne

                    Chyba już po wakacjach powinnam zacząć Jak mąż mi do domu wróci to już kompletnie czasu nie będzie ...Ja tak czasem jak coś zacznę to nie skończę a zacznę coś nowego
                    Myślałam też żeby ususzyć skórkę pomarańczy (wycięte gwiazdki) i taką pachnącą ozdobę też na choince powiesić

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Dekoracje świąteczne

                      Mi podobają się krążki pomarańczy suszone lub cytryny teraz sezon grzewczy więc szybko by się ususzyła, ale szkoda mi zdrowych pomarańczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Dekoracje świąteczne

                        Z dzieckiem staram sie siadac i rtobic łancuchy czy inne ozdoby świateczne-miła zabawa i do tego dziecko ma ogromną satysfakce ze swoich dokonań

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Dekoracje świąteczne

                          Ja niestety na to wszystko muszę poczekać do następnego roku do dekorowania pierników robienia ozdób na choinkę itp bo moja malutka dopiero ma pol roku

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Dekoracje świąteczne

                            Ja jeszcze zaczęłam kartki świąteczne robić dla rodziny takie ze skręconego papieru Jeszcze napisy mi zostały i gotowe
                            Myślałam żeby jeszcze choinkę z szyszek zrobić ale nie było jak po szyszki pójść ale jeszcze do świąt zdążymy

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Dekoracje świąteczne

                              Ja czekam na to wszystko jak narazie zostało tylko mi kupowanie malutkiej prezentów w tym roku xD

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Dekoracje świąteczne

                                My z córką co roku robimy własnoręcznie jakieś ozdoby..w miarę jak córka rośnie są one coraz bardziej skomplikowane. Zaczynałyśmy od łańcucha z papieru kolorowego..potem były wycinanki i bombki z papieru, figurki z masy solnej a w tym roku bombki z cyrkoni i ozdoby filcowe..wpis już dzisiaj na moim blogu : bambiniland.wordpress.com,zapraszam :-)
                                Myślę, że robienie z dziećmi takich ozdób bardzo zbliża rodzinkę..my uwielbiamy robić coś razem..cieszy nas bliskość a innych widok własnoręcznie przygotowanych przez nas ozdób..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X