Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone > Testujemy kosmetyki Oillan Baby
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Testujemy kosmetyki Oillan Baby Testuj kosmetyki i wygrywaj nagrody!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-06-2013, 15:47
darunia24 darunia24 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
darunia24.polki.pl

Zdjęcia: 40
Domyślnie Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Bardzo chciałabym testować kosmetyki Oillan Baby i sprawić aby moja córka poczuła ulgę na swojej skórze.Mam trzy główne powody a zarazem problemy u córki,które chcę szybko pokonać.
1)Moja córka choć ma ponad dwa latka dostaje na główce jakby ciemieniuchę.
Trudno to czymkolwiek zwalczyć.A wygląda to nieestetycznie
2)W okolicach noska Julki często pojawiają się pewnego rodzaju przesuszenia,
które tworzą brzydkie suche plamy.
3)Choć większa część ciałka córeczki jest wydaje mi się dobrze nawilżona,
to nóżki są zawsze przesuszone.Robią się na nich białe krosteczki.
Testowałam już kilka mleczek,balsamów itp nawilżających i bez efektu.

Mam taką cichą nadzieję,że to właśnie Oillan Baby sprawi,że skóra mojej córki Julki stanie się zdrowa i piękna
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2013, 16:18
molimoli molimoli jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
molimoli.polki.pl

Zdjęcia: 10

Razem z Synkiem różne rzeczy testować bardzo lubimy,
można by rzec, że tym się na co dzień trudnimy.
Pielęgnacja Jego skóry to nie jest rzecz łatwa,
bo Jego skóra jest na podrażnienia bardzo podatna,
do tego jest bardzo delikatna i ponadnormatywnie wrażliwa,
więc codzienna pielęgnacja Jego skóry, to bardzo ważna chwila.
Chętnie preparaty Oillan Baby przetestujemy
i o efektach innym mamom opowiemy.
Dodatkowo opinię na naszym blogu umieścimy
i nawet kilka fotek załączymy.
http://testujeprobuje.blogspot.com/ to adres bloga naszego,
zapraszamy na niego każdego zainteresowanego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2013, 19:31
bootex bootex jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bootex.polki.pl

To my powinniśmy przetestować kosmetyki Oilan Baby, ponieważ mamy już doświadczenie z wrażliwą skórą. W pielęgnacji dziecka najważniejsza jest maksymalna delikatność i mądrość ze strony pielęgnującego. Maluch nie jest w stanie powiedzieć nam, że ma jakieś skórne problemy, dlatego należy pamiętać o wzmożonej obserwacji po każdej kąpieli. Mój maluch miał spore problemy z nadmiernym wysuszeniem skóry, dlatego konieczne było wprowadzenie w pielęgnacji mocno nawilżających kosmetyków, używanych podczas i po kąpieli (należy pamiętać, że woda ma właściwości wysuszające, dlatego płyn do kąpieli powinien zmiękczać wodę). Takie działania wystarczyły i wysuszona skóra odeszła w zapomnienie, a małe łapki i pazurki nie wędrują już po twarzyczce , ale mimo to poszukuję kosmetyków, które byłyby jeszcze lepsze, skuteczniejsze i miały szerszą linię pielęgnacyjną, ponieważ obecnie używamy tylko balsamu oraz płynu do kąpieli. Mam nadzieję, że Oilan Baby spełniłby nasze oczekiwania, a co za tym idzie rodzice i maluch byliby chyba spokojniejsi i szczęśliwsi
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2013, 21:41
iceflovers iceflovers jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
iceflovers.polki.pl

Zdjęcia: 8

Mój synek od początku ma problemy ze skórą, próbowaliśmy już chyba wszystkiego, dlatego uważam, że to właśnie my nadajemy się aby przetestować Oillan Baby
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2013, 07:23
aniolec3ek aniolec3ek jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aniolec3ek.polki.pl

Miasto: Piekary Śląskie
Zdjęcia: 56

Poza tym co napisałam, chciałabym jeszcze dodać, że zauważyłam, że w zestawie jest krem na ciemieniuche, i ten byśmy chciały jak najbardziej przetestować, córka ma 2 latka a my nadal się z tym zmagamy, i za nic w świecie nie chce nam to świnstwo odejść, robie już córci różne fajne fryzurki bo ma piękne włoski, ale ciemieniucha jest widoczna i strasznie brzydko i nieestetycznie to wygląda, zresztą co do reszty kosmetyków też bardzo bardzo chętnie wypróbujemy na suchą i wiecznie od czegoś podrażnioną.

Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2013, 08:09
ma129 ma129 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ma129.polki.pl

Zdjęcia: 46

Uważam,że powinnam być to właśnie ja ponieważ jestem mamą ,aż trójeczki atopiczków ze swędzącą skórką Pielęgnacja takiej właśnie skóry musi być naprawdę profesjonalna i delikatna.Moje dzieciaczki reagują wypryskami i łuszczeniem na wszelkie nowinki kosmetyczne,które są niby hypoalergiczne.Poszukuję cudownego środka na ich wrażliwą skórę,może Oilatum nim będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2013, 09:15
gabiart gabiart jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gabiart.polki.pl

Uważam, że to ja z moją córcią powinniśmy przetestować kosmetyki Oillan Baby, ponieważ Gbrysia, moja córcia ma egzemę pokarmową, a co z tym się wiąże się ciągła wysuszona skora na buźce, szyi, pleckach a czasami nawet na klatce piersiowej. Wymaga ona pielęgnacji każdego dnia i to kilka razy dziennice.
Do tej pory stosuje inny kosmetyk dla skóry suchej i wrażliwej, ale bardzo chętnie wypróbowałabym kosmetyki Oillan Baby. Słyszałam o nich ale nigdy nie miałam okazji ich wypróbować. Jestem praktycznie pewna, że powinny one służyć mojej córce.
Po przetestowaniu podzielę się z Państwem opinią
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2013, 09:51
kinmod kinmod jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kinmod.polki.pl

Zdjęcia: 6
Domyślnie Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Kosmetyków Oillan używa moja mama i używam ja ze względu na problemy ze skórą i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Chciałabym aby moje 3 miesięczne dziecko też miało taką miękką i gładką skórę jak my...do tej pory kąpałam go w emulsji Oillan tej, którą my też używamy, ale chętnie spróbowałabym preparatu Oillan specjalnie przeznaczonego dla dzieci. Ufam, że będzie jeszcze lepszy i chętnie opisze moje doznania
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2013, 10:09
olkasandra olkasandra jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
olkasandra.polki.pl

Zdjęcia: 4
Smile Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Mój 7-miesięczny synuś jest kochanym dzieckiem ale troszkę"zaokraglonym" i w związku z tym ma problemy ze swoimi fałdkami.Często ma je podraznione i zaczerwienione,do tego jego skóra jest czasem szorstka jak"papier ścierny".Od innych mam słyszałam o kosmetykach Oillan Baby-że sa rewelacyjne,ale do tej pory nie miałam możliwości ich przetestowania,dlatego uważam,że jestem odpowiedną osobą do sprawdzenia Waszych produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2013, 10:14
justi24 justi24 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
justi24.polki.pl

Zdjęcia: 18
Smile Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Bardzo chcielibyśmy przetestować z 6 miesięcznym synkiem kosmetyki Oillan Baby ponieważ synek ma od urodzenia wrażliwą skórę więc może te kosmetyki zapewniłyby mu komfort i nie podrażniały by jego delikatnej skóry. Myślę że nam się uda więc z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania