Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone > Testujemy kosmetyki Oillan Baby
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Testujemy kosmetyki Oillan Baby Testuj kosmetyki i wygrywaj nagrody!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-06-2013, 15:19
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Ruszyła wielka akcja testowania kosmetyków Oillan!

Jeśli skóra twojego dziecka jest delikatna, wrażliwa, skłonna do podrażnień - weź udział w naszym teście!

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:
"Dlaczego jesteś odpowiednią osobą do testowania preparatów Oillan Baby?"

Autorki 20 najciekawszych wypowiedzi otrzymają po 1 zestawie kosmetyków Oillan Baby, by później na naszym forum podzielić się z innymi mamami opinią na ich temat.

Dla 10 najbardziej aktywnych mam przygotowaliśmy dodatkowe zestawy kosmetyków AA Sensitive Nature SPA (Odżywczy żel do mycia ciała, Dotleniający peeling do ciała, Odżywcze masło do ciała, Regenerujący olejek do kąpieli).

Czekamy na odpowiedzi!

**************************************************************************************************** *****************************

Uwaga, znamy już laureatki, które zakwalifikowały się do testu kosmetyków Oillan Baby! Oto one:

1. aniolec3ek
2. magdddula
3. butterfly_ow
4. anolili
5. bluangel
6. igalka0
7. kerocna
8. dariolka195
9. jamelia
10. bbo
11. anya_86
12. azi1986solec
13. helixpomatia
14. AngelaS77
15. Czarnula10
16. oncia
17. ewta87
18. malnad
19. supermorelka
20. agus29sc

Serdecznie gratulujemy!
Nieprzeczytane 18-06-2013, 10:20
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 508
Domyślnie Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Dlaczego to ja jestem odpowidenią osobą do przetestowania Oilan Baby? Poniewaz mam 2 śliczne córeczki ktore wrażliwą skóre odziedziczyły po mnie. Niestety ich delikatna skkórka jest bardzo skłonna do podrażnień. zazwyczaj używamy oliwki dziecięcej ale z chcecia przetestujemy Oilan :-)
Pozdrawiamy!!
Nieprzeczytane 18-06-2013, 12:54
aniolec3ek aniolec3ek jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aniolec3ek.polki.pl

Miasto: Piekary Śląskie
Zdjęcia: 56

To właśnie ja a właściwie moja córka jest odpowiednią osobą do testowania kosmetyków Oillan Baby, ponieważ tak jak ja czyli jej mama ma skóre skłonną do podrażnień, próbowaliśmy już wielu kosmetyków ale za każdym razem mamy jakieś złe doświadczenia w stosowaniu danego kosmetyku, raz to była zbyt sucha skóra innym razem jakaś wysypka, zupełnie jak u mnie. Poza tym lubimy nowości, i bardzo chętnie przetestujemy kolejną nową rzecz, a że tym razem były by to kosmetyki, to byłybyśmy zachwycone, bo być może w końcu byłby to odpowiedni produkt dla suchej i skłonnej do podrażnień skóry i w końcu nie musiałybyśmy szukać odpowiedniego dla córci kosmetyku. Bardzo chętnie także podzielimy się opinią tu na forum, oraz z innymi mamami, które również mają takie dzieciaczki jak moja córka

Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

Ostatnio edytowane przez aniolec3ek : 21-06-2013 o 15:24.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-2013, 13:20
justysszl justysszl jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
justysszl.polki.pl

Zdjęcia: 12

Chciałabym przetestować kosmetyki Oillan Baby, bo KOCHAM moje córeczki najbardziej na świecie i chcę, by czerpały z życia tylko to co dla nich najlepsze
Załączone Grafiki
File Type: jpg 25,01,2011 170.jpg (90.4 KB, 6 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-2013, 14:04
Rusia13 Rusia13 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Rusia13.polki.pl

Zdjęcia: 6
Smile Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Pragnę przetestować kosmetyki Oillan Baby,ponieważ jestem mamą 22 miesięcznej córci -zaraz ponownie zostanę mamą bardzo kocham swoje "dzieci"i chcę im dawać to co najlepsze.Ponieważ zależy mi na ich doskonałej kondycji,samopoczuciu i uśmiechu,chcę przekonać się czy to co czytam w broszurach,ulotkach i gazetach odnośnie fantastycznego działania tych kosmetyków jest prawdą?Jeśli tak jest,i ja i moje dzieci przekonamy się o tym naocznie to cóż jest lepszą reklamą niż sam człowiek-który mówi innym o doskonałości użytego produktu.-Tak ja i moja ukochane dzieci jesteśmy odpowiednimi osobami,bo chcemy używać tylko tego co najlepsze!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-2013, 14:51
Karolinus82 Karolinus82 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Karolinus82.polki.pl

Zdjęcia: 2

Bardzo zależy mi na możliwości przetestowanka kosmetyków marki Oillan, ze względu na moich kochanych Synków. Jako mama aktywnego 2- latka Michałka oraz nowonarodzonego, bo 2- tygodniowego Olka, staram się dbać i ich potrzeby, także te pielęgnacyjne. Ze względu na to, iż starszy syn od małego miał problemy skórne, nauczona przez doświadczenie bardzo dbam o dobór kosmetyków dla dzieci. Dlatego chętnie wypróbuję i podzielę się swoimi uwagami na temat Produktów Oillan Baby.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-2013, 16:00
magdddula magdddula jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
magdddula.polki.pl

Zdjęcia: 24

Dlaczego jestem najodpowiedniejszą osobą do przetestowania Ollian Baby? To proste! Urodziłam śliczną córeczke, która od pierwszych dni miała problemy z podrażnieniami. Najpierw lekarze mówili że ma uczulenie na pieluchy, potem że ja zjadłam coś co ją mogło uczulić, a na końcu okazało się, że ma aż za bardzo delikatną skórkę. Pomimo zachowania czystości w pamersach podrażnienia dalej się pojawiały. Kremy, sudokremy, maści na recepte, kompiele w mleku, wietrzenie (mało co dawało pomimo wieetrzenia cały dzień, po nocy znowu było to samo) nic nie pomagało, aż do teraz gdy odkryłam ( koleżanka mi poradziła) że mąka ziemniaczana działa przeciw bakteryjnie. Skończyłam ze wszystkimi maściami, żelami, mąka działa najlepiej, jeszcze nie odkryłam żadnej marki która mogła by ulżec mojemu dziecku. Jednak się nie poddaje i bardzo chciałabym spróbować Oillan Baby może to pomoże i będe smarować 8m dziecko jak należy a nie sypać ją mąką ziemniaczaną jak ciasto.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-2013, 16:36
ita7 ita7 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ita7.polki.pl

Zdjęcia: 8

Bardzo chciałabym przetestować Wasze kosmetyki , ponieważ mam wspaniałego synka , którego chce uchronić przed odparzeniami , nie chce żeby cierpiała jego skóra. Mała kruszynka sama sobie nie poradzi ,wiec czekamy na Waszą pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-2013, 16:47
galatea77 galatea77 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
galatea77.polki.pl

Witam. Bardzo chcemy, mój synuś i ja, przetestować Wasze kosmetyki. Czekaliśmy z mężem na synusia 10 lat i chcemy dla Niego Wszystkiego co najlepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-2013, 17:22
butterfly_ow butterfly_ow jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
butterfly_ow.polki.pl

Zdjęcia: 28

Nie od dziś wiadomo,że mężczyźni to słabsza płeć.Gorzej znoszą ból i niedogodności losu.Mój mały mężczyzna na ogół jest uroczym dzieckiem,które niestety odziedziczyło po mamie azs,a po tacie marudzenie,kiedy coś Mu dolega ;-)
Sucha i podrażniona skóra towarzyszy nam co dzień,raz radzimy sobie lepiej,raz gorzej.Być może Oillan by nam pomógł w te upalne dni...???
Aby ulżyć synowi,sobie i ludziom z najbliższego otoczenia bardzo chętnie przetestujemy kosmetyki Oillan Baby i jeszcze chętniej podzielimy się swoimi spostrzeżeniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania