Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    U mnie dziś kasza gryczana ,sos pieczarkowy z mięskiem z kurczaka i ćwikła

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      A ja dziś postanowiłam zaszaleć i będę robić pierwszy raz w życiu samodzielnie od początku do końca - gołąbki!

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        emros - i jak wyszły ? Na pewno pyszne Ostatnio jak ja zrobiłam farsz to aż mąż się pozłościł bo to jego działka On zawsze robi i to uwielbia ale nie przyjeżdzał i w końcu sama zaczełam robić zrobiłam farsz a mąż skończył
        Dziś u mnie zupa ogonowa

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          emros - i jak wyszły ? Na pewno pyszne Ostatnio jak ja zrobiłam farsz to aż mąż się pozłościł bo to jego działka On zawsze robi i to uwielbia ale nie przyjeżdzał i w końcu sama zaczełam robić zrobiłam farsz a mąż skończył
          Dziś u mnie zupa ogonowa
          Na początku nie szło mi zawijanie, ale na szczęście ćwiczenie czyni mistrza i poszło
          A mnie to denerwuje jak mąż stoi mi za plecami i zadaje dziesiątki pytań, a to dałaś? a to dałaś?

          Zupa ogonowa? nie słyszałam nawet o niej, u mnie w rodzinie nigdy się nie robiło.

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            Napisane przez emros Pokaż wiadomość
            Na początku nie szło mi zawijanie, ale na szczęście ćwiczenie czyni mistrza i poszło
            A mnie to denerwuje jak mąż stoi mi za plecami i zadaje dziesiątki pytań, a to dałaś? a to dałaś?

            Zupa ogonowa? nie słyszałam nawet o niej, u mnie w rodzinie nigdy się nie robiło.
            Właśnie u nas też się nie robiło ale ostatnio jak brałam swojszczyznę od takiego pana to nie miał ani żeberek ani nic takiego więc wziełam kości a w domu patrzę one są z ogonem !!! A wiem że u męża w rodzinie się taką zupę gotuje to i ja spróbuje Dam znać czy dobra
            Moja siostra we Włoszech gotuje rosół z ogona wołowego i bardzo go chwali ale na wołowego to jeszcze nie trafiłam a w mięsnym pytałam ale też mam ochotę wypróbować

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              U mnie dzisiaj knedle z mięsem.
              Chociaż przy tak ładnej pogodzie nie chce się siedzieć w kuchni to jednak wygrywa moja wielka ochota na knedle (chodzi ona za mną już od kilku dni).

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                A u mnie dzisiaj szybki obiad. Ziemniaczki, jajo sadzone i do tego sałata. Sałata miała być wczoraj ale nie chciało mi się jej obierać, myć i suszyć więc zrobię dzisiaj.
                A na knedle tez mam ochotę ale może teściowa w tygodniu się skusi i zrobi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  U mnie dziś są pierogi "ruskie" z kaszy jaglanej. Dopiero testuję ten przepis, mam nadzieję, że będą dobre.

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    Ja robiłam kiedyś pierogi z kaszy jaglanej z dodatkiem szpinaku. Były dobre a czosnek podkreślił ich smak

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      Dziś postawiłam na kotlety z piersi kurczaka i frytki!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        U mnie dziś kotlety schabowe ,ziemniaki i surówka z marchewki pora i jabłka

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          A ja wygrzebałam w zamrażalce jeszcze szynkę i robię roladki z ogórkiem i kiełbaską, a do tego kluski śląskie i surówka z kiszonej kapusty.
                          Schab nam się już skończył i czekamy a nowy

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            U nas dziś obiad dziś jak w restauracji - dla każdego coś pysznego. Są kopytka, są klopsiki w sosie z ziemniakami i sałatka cesar, którą właśnie robię

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              U mnie dziś szczawiowa zupa i placki z jabłkami

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Beata szczawiowej nagotowałam u mamy, bo ona bardzo lubi i bracia też więc mają dzisiaj pyszną niespodziankę
                                U mnie dziś kapuśniak ze słodkiej kapusty, a do tego może zrobię naleśniki z jagodami bo mam jeszcze w słoiku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X