Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca, Prawo, Biznes
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca, Prawo, Biznes Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, poznajcie swoje prawa i możliwości, własna działalność gospodarcza

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-07-2015, 08:44
mirell29 mirell29 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mirell29.polki.pl

Domyślnie Odp: Ubezpieczenie mieszkania

W przypadku problemów z odzyskaniem odszkodowania polecam http://lexfortis.pl/ - mi pomogli, bo użerałam się z firmą ubezpieczeniową
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-07-2015, 09:58
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Nie jestem w stanie wybrać najlepszą firmę bo wiadomo że każda ma plusy i minusy ale o ile kiedyś myślałam "mi to się nic nie stanie i nikomu ze znajomych też" aż do dnia kiedy znajomemu wybuchła butla z gazem i dom zamienił sie w kupę gruzów...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-07-2015, 10:19
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl" target="_blank" style="color:#be1213;font-size:15px;">27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

nio własnie pradip moi rodzice maja ubezpieczony dom i juz dwukrotnie korzystali z wypład odszkodowawczych bo po jakis duzych burzach wystepowały szkody, my tez z moim B. ostatnio mowilismy o ubezpieczeniu domu napewno wowczas jak stanie tylko dach - teraz sa takie czasy i anomalia pogodowe ze nie wiadomo co moze sie stac, w 2010 roku w moich okolicach popekały domy po osuwach zmieni po duzej ilosci deszczu wiekszosc domow z tych uszkodzonych byla wlasnie nie ubezpieczona i gmina wowczas finansowala naprawe tych domów a w dwoch przypadkach wspierala w budowie nowego
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-07-2015, 11:49
malvvinaa malvvinaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
malvvinaa.polki.pl

Nie wiem jak wy, ale ja miałam problem z wypłatą odszkodowania. Długo walczyłam o pieniądze, w końcu znajoma poleciła mi http://lexfortis.pl/ i dopiero oni pomogli
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-08-2015, 11:12
polrun polrun jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polrun.polki.pl

Myślę, że naprawdę warto o tym pamiętać. Taka oszczędność się nie opłaca
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-08-2015, 16:18
macinka macinka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macinka.polki.pl

Będąc właścicielem mieszkania należy pamiętać o jego ubezpieczeniu. Jak można przeczytać na: http://safetyhome.pl/ ubezpieczenie powinien wykupić każdy z nas. Dzięki niemu możemy spać spokojnie w razie jakichkolwiek problemów skorzystać z odszkodowania, jakie oferuje nam ubezpieczyciel.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-2015, 17:58
zoffinnka zoffinnka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zoffinnka.polki.pl

Ubezpieczenie mieszkanie jest teraz bardzo ważne. Nigdy nie wiadomo kiedy u sąsiada pęknie rura, ktoś się włamie lub wybuchnie pożar. Lepiej dmuchać na zimne. My póki co szukamy mieszkania na http://www.mapanieruchomosci.pl/ ale myślę tez o ubezpieczeniu i przeglądam rózne oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-2015, 08:26
malinka0077's Avatar
malinka0077 malinka0077 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malinka0077.polki.pl

Ja również raz skorzystałam z odszkodowania bo zalał mnie sąsiad.Pękła mu rurka przy pralce.Nie było to duże uszkodzenia dzięki Bogu ale firma ubezpieczeniowa wypłaciła nam dość spore odszkodowanie dzięki czemu można było wszystko doprowadzić do porządku.
Ubezpieczam mieszkanie w proama:
https://www.proama.pl/ - jest to spora firma ubezpieczeniowa, jedna z większych tak więc możecie być pewni swojego ubezpieczenia. Są tam dwie wersje ubezpieczenia.Dom oraz dom all risk,w którym można ubezpieczyć nieruchomość od praktycznie wszystkich losowych zdarzeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-01-2016, 05:04
lucencia lucencia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucencia.polki.pl

A ja jeszcze dorzucę jeden namiar https://www.lu.pl/ubezpieczenie-domu-mieszkania Z Liberty nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemności. A gdy ich potrzebowałam, to zawsze mogłam na nich polegać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-01-2016, 10:04
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

My mamy ubezpieczenie w PZU od pewnego czasu wszystko u nich ubezpieczamy, auta, budynki, narzędzia itp i nie ma z nimi problemów. Gdy kończy się ubezpieczenie agent sam dzowon i przypomina po czym jak chcemy to przyjeżdża i podpisujemy nową polisę. Można wynegocjować spore zniżki tylko trzeba się o nie upominać bo tak od siebie to nie chcą dać więcej niż 5 %
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania